Yerba Mate Forum | Zasady

Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne. Nacisnij "Zatwierdź", jeśli zgadzasz się z zasadami wymienionymi poniżej. Bedziesz miał wtedy możliwość rejestracji.

Administratorzy i moderatorzy Yerba Mate Forum podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznanwanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie i sprawdzenie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich),wobec czego własciciele Yerba Mate Forum and WoltLab GmbH (developers of wBB) nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane tresci..

Rejestrując się, zobowiazujesz się nie pisać żadnych wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby lub skrajne poglady polityczne itp. materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Dodatkowo administratorzy i moderatorzy tego forum zastrzegają sobie prawo do edycji, usuwania lub zamykania każdego watku, jeśli zajdzie taka potrzeba, a także do usunięcia konta, bez podawania przyczyn.

Życzymy miłego czasu spędzonego na Yerba Mate Forum!


Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: