Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Anyżowa » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Campesino Anyżowa
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
aree1987 aree1987 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-573.jpg

Registration Date: 01-08-2007

Campesino Anyżowa Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zrobilem z tej Yerby terere. Smak ok. Bardzo łagodny dzieki anyzowi. Dzialanie przecietne. Slabo pobudza. Pajarito Mietowo-Cytrynowa w kwestii pobudzenia przoduje. Ogolnie moze byc bo smaczek nie najgorszy.

08-08-2007 21:22 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
Enoder Enoder is a male
Junior Member

Registration Date: 18-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mi terere jak zwykle wywołuje wymioty. Nie ma nic wspólnego z yerba mate - może to efekt psychologiczny. Natomiast parzona anyżowa campesino jest pyszna. Tylko z zerowym kopem - smak, bez efektu.
18-08-2007 02:25 Enoder is offlineSearch for Posts by EnoderAdd Enoder to your Buddy List
Koles xD Koles xD is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-74.jpg

Registration Date: 22-08-2007

Question RE: Campesino Anyżowa Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam pytanie...

Czy w tej Mate mocno czuć tym anyżkowym aromatem ?? Roll Eyes

22-08-2007 13:39 Koles xD is offlineSearch for Posts by Koles xDAdd Koles xD to your Buddy List
sHChypp sHChypp is a male
Newbie

Registration Date: 11-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

I tak i nie Smile Z jednej strony mocno czuć anyż, a z drugiej nie jest on przodującym smakiem. Zależy czy lubisz anyż - jeśli tak, to znajdzijsz go tutaj, jeśli nie - i tak będzie Ci przeszkadzać...
23-08-2007 10:37 sHChypp is offlineSend an Email to sHChyppSearch for Posts by sHChyppAdd sHChypp to your Buddy List
Koles xD Koles xD is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-74.jpg

Registration Date: 22-08-2007

Question Jestem laikiem :P Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A do czego podobny jest smak anyżu

23-08-2007 10:41 Koles xD is offlineSearch for Posts by Koles xDAdd Koles xD to your Buddy List
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

RE: Jestem laikiem :P Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Koles xD napisał(a)
A do czego podobny jest smak anyżu

Zakup sobie np tu i sprawdź. Chyba, że wystarczy Ci opis z http://ziolaiprzyprawy.w.interia.pl '...owoce anyżu mają charakterystyczny zapach, podobny nieco do zapachu kminku, lecz bardziej intensywny i słodkawy...' BTW Google nie umarły, więc może postaraj się sprawdzać samemu przed zadaniem [autocenzura] pytania...

23-08-2007 10:56 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Registration Date: 16-07-2007

Miłe zaskoczenie. Jeśli idzie o smak, to anyż nie jest tak bardzo wyeksponowany jak w anyżowej CdM, choć zapach jest mocny. No i przede wszystkim nie jest tak nieprzyzwoicie słodka jak CdM. Jedyny feler, jak dla mnie, to zbyt dużo pyłu. Ale do smaku nie mam żadnych zastrzeżeń.
04-11-2007 10:55 prosiaque is offlineSend an Email to prosiaqueSearch for Posts by prosiaqueAdd prosiaque to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

Bardzo smaczna. Pleased Delikatny zapach "ogniska", posmak przyjemnie cierpki, nie za ostry, ślinianki mi szaleją z radości Pleased Ale efekt pobudzający z kolei słaby Frown Zdecydowanie dla lubiących anyż. prosiaque mnie zachęcił do spróbowania CdM ... dzięki!!!
08-03-2010 16:49 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
dr_panov
Newbie

Registration Date: 19-05-2010

Pobudzenie- jak już to było powiedziane w wielu przypadkach rzecz indywidualna, mnie osobiście pobudza przyjemnie, nie gwałtownie, wyważone nakręcenie.

Smak- specyficzny, nie każdemu może podejść, kojarzy się z cukierkami o smaku Anyżu

Aromat- mocny, utrzymuje się długo (nawet po opróżnieniu można wyczuć aromat suszu w powietrzu)

Pył- duża ilość ( czułem go na języku z każdym pociągnięciem praktycznie)

Reasumując- ciekawe doświadczenie, czy "podejdzie" zależy od osoby, sprawa gustu.
19-09-2010 13:42 dr_panov is offlineSend an Email to dr_panovSearch for Posts by dr_panovAdd dr_panov to your Buddy List
samur
Junior Member

Registration Date: 10-01-2011

Ciekawa yerba Smile W sam raz dla odmiany od innych jednolitych. Czuję się ten smak anyżu, ale całkiem dobrze to się komponuje. Mi smakuje Smile

EDIT: Ale za dużo to tego nie da się pić IMO.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by samur: 18-01-2011 10:12.

18-01-2011 09:59 samur is offlineSend an Email to samurSearch for Posts by samurAdd samur to your Buddy List
SnikerS
Junior Member

/images/avatars/avatar-1832.jpg

Registration Date: 15-10-2010

Niezbyt mi podeszła ta yerba. Bardzo ładny zapach i aromat, ale w smaku słabo, anyż średnio wyczuwalny. Mocno mdły smak, może na parę zalań od święta będzie jeszcze znośna, jakaś odmiana dla standardowych, ale w większych ilościach dla mnie nie do przełknięcia Wink Nie mam jeszcze jakiegoś wielkiego porównania, ale jak na razie najgorsza yerba jaką próbowałem.

ps. ładne błotko robi się po zalaniu Big Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by SnikerS: 06-10-2012 20:45.

06-10-2012 20:42 SnikerS is offlineSend an Email to SnikerSSearch for Posts by SnikerSAdd SnikerS to your Buddy List
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

Mam pytanie: czuć po niej taki fajny ziołowy posmak jak po cukierkach Kopalniokach? Big Grin
I co lepsze - ta czy CdM?
22-10-2013 15:21 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
sara29
Newbie

Registration Date: 04-10-2016

hej Crying Crying Crying
04-10-2016 10:35 sara29 is offlineSend an Email to sara29Search for Posts by sara29Add sara29 to your Buddy List
Lich555 Lich555 is a male
Newbie

Registration Date: 27-09-2016

Witam
Odnawiam wątek.
Czy te 2 yerby to te same yerby w innych opakowaniach?
Yerba 1
Yerba 2
06-03-2018 19:35 Lich555 is offlineSend an Email to Lich555Search for Posts by Lich555Add Lich555 to your Buddy List
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Registration Date: 22-02-2016

tak, nowe opakowania
06-03-2018 20:45 Hubson is offlineSend an Email to HubsonSearch for Posts by HubsonAdd Hubson to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Anyżowa

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: