Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Skutki uboczne picia Yerba Mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Skutki uboczne picia Yerba Mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
CyberSpider
Newbie

Registration Date: 30-04-2017

Skutki uboczne picia Yerba Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam,

20 kwietnia po raz pierwszy wypiłem Yerba Mate, następnego dnia miałem czerwone, podrażnione gardło prawdopodobnie przez pył z yerby chyba że akurat to był taki zbieg okoliczności ale nie sądzę ponieważ od pierwszego łyka yerby minęło 9 dni w ciągu których nie piłem przez 3 dni więc wydaje mi się że gdyby to było zwykłe przeziębienie lub coś takiego to do tego czasu gardło by się wyleczyło

miał ktoś podobnie lub jakieś inne negatywne skutki uboczne
30-04-2017 08:17 CyberSpider is offlineSend an Email to CyberSpiderSearch for Posts by CyberSpiderAdd CyberSpider to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
30-04-2017 08:17
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie i proponuję dokładniej czytać forum i zacząć stosować przecinki bo niezła zagadka matematyczna wychodzi
30-04-2017 13:29 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tak z doświadczenia, pije yerba parę lat-jak jestem chory, drapie mnie w gardle itp. odstawiam yerbę. Na problemy z gardłem polecam syrop prawoślazowy.
30-04-2017 19:31 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
pandarus
Lord

Registration Date: 10-01-2011

poczytaj tu http://www.yerbamateforum.pl/2940/thread.html, http://www.yerbamateforum.pl/6362/thread.html,
01-05-2017 21:58 pandarus is offlineSend an Email to pandarusSearch for Posts by pandarusAdd pandarus to your Buddy List
lepki98 lepki98 is a male
Junior Member

Registration Date: 11-08-2015

I później ten ból gardła nie powraca po piciu?
19-06-2017 23:04 lepki98 is offlineSend an Email to lepki98Search for Posts by lepki98Add lepki98 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Skutki uboczne picia Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: