Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Gdzie i jak pijemy YM (fotki) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (32): [1] 2 3 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Gdzie i jak pijemy YM (fotki)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
<>Gringo<>
unregistered
Gdzie i jak pijemy YM (fotki) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A tak z nudy założę coś takiego a więc jak wybieracie się na Yerbkę albo siedzicie gdzieś (np w knajpie lub balkonie) gdzie jest Wam dobrze i macie pod ręką aparat pstryknijcie fotke i wrzucie do tego tematy mile wdziany opis co piliście itd ;]

a Wice zacznę... Słonko świeci, ciepło wiec postanowiłem wybrać się w teren o tak poprzypominać sobie techniku surwiwalu bo już niedługo zaczyna się mój sezon i wybywam z domu... Żeby nie było strasznie surwiwalowo postawiłem zabrać ze sobą sprzęcik do YM ;p

kiedy woda sie gotowała postanowiłem skombinować coś do papu a ze blisko była rzeka a zazwyczaj zabieram ze sobą żyłkę haczyki i ciężarki postanowiłem coś sobie "upolować". Niestety... wędkarze widza że nie wymieniłem spławika.. bo po co?? go zabierać można zrobić;pp problem w tym że nigdzie nie mogłem znaleźć żadnego pióra...a strugać mi się nie chciało więc poniechałem łapania i skupiłem sie na piciu YM ;p ale za nie samą Yerbą człowiek żyje postanowiłem sprawdzić czy brzoza daje już soczek iii (chwila niepewności) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (kolejna) niestety nie... Tongue potem było nudno wiec wkleję zdjęcie i kończę ;p

P
G

Edzia
Fotki nie działają nie ogarniam why....
edzia 2
no teraz ocieka zajebistością ;p

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by <>Gringo<>: 03-02-2011 00:49.

02-02-2011 20:25
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

02-02-2011 20:26
karolina3 karolina3 is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-2009.jpg

Registration Date: 04-02-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

no no noSmile ja moja yerbe zabieram do szkoly i czuje sie malym dziwolongiem ale jebac, Yerba stala sie dla mnie czyms codziennym, czyms moim, niezwyklym, przywiazalam sie do mojej tykwy

karolina3 has attached this image (reduced version):

100_5349.jpg
04-02-2011 20:38 karolina3 is offlineSend an Email to karolina3Search for Posts by karolina3Add karolina3 to your Buddy List
rastafe rastafe is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2016.jpg

Registration Date: 29-01-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

skoro nikt się nie kwapi - no to ja coś zamieszczę odważnego (dwie nogi całe i ręka ) Big Grin

zapraszam do komentarzy postaram się nie obrazić

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
15-02-2011 02:15 rastafe is offlineSend an Email to rastafeSearch for Posts by rastafeAdd rastafe to your Buddy List
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

no to dziś moja łapka Happy

Uploaded with ImageShack.us

markar68 has attached these images (downsized versions):

DSCF5373.jpg DSCF5373.jpg

Terry Pratchett
15-02-2011 08:27 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Edit:
Moje miejsce, gdzie spędzam większość czasu, i piję yerbę Wink

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by kubitron: 15-02-2011 09:40.

15-02-2011 08:44 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
mat95 mat95 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2030.jpg

Registration Date: 24-01-2011

A to moje miejsce w którym spędzam większość czasu, tu też już 4 tydzień popijam yerbe, "matero" może niezbyt wyszukane ale sprawdza się Happy

mat95 has attached these images (downsized versions):

DSCN5683.jpg DSCN5684.jpg

15-02-2011 14:10 mat95 is offlineSend an Email to mat95Search for Posts by mat95Add mat95 to your Buddy List
mat95 mat95 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2030.jpg

Registration Date: 24-01-2011

No proszę moją mama twierdzi, że mam syf w pokoju. Ale porównując z jej pokojem... Big Grin
Edit: na prośbę załączam zdjęcie, piłem wtedy jeszcze z naczynka cioci

mat95 has attached this image (reduced version):

162767_181180735249339_100000722409331_4
73987_815299_n.jpg

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by mat95: 15-02-2011 14:48.

15-02-2011 14:23 mat95 is offlineSend an Email to mat95Search for Posts by mat95Add mat95 to your Buddy List
Bonsai Bonsai is a female
Triple Ace

Registration Date: 25-11-2010

Ja lubię pic yerbę jak Gringo, przy ognisku. Chociaż nie jest to wersja surwiwalowa. Smile

Tak po domowemu, przy kominku. Jak ktoś się dobrze przypatrzy, to i ręce zobaczy Big Grin

Nie mogłam zdecydowac się, które zdjęcie Wam przeslac Happy

15-02-2011 16:42 Bonsai is offlineSend an Email to BonsaiSearch for Posts by BonsaiAdd Bonsai to your Buddy List
Mario33 Mario33 is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2044.jpg

Registration Date: 08-01-2011

Tylko nie pomyślcie o mnie źle.

Mario33 has attached this image (reduced version):

DSCN6575.jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Mario33: 15-02-2011 20:05.

15-02-2011 20:03 Mario33 is offlineSend an Email to Mario33Search for Posts by Mario33Add Mario33 to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

quote:
INES777 napisał(a)

wypassik rób, rób, bo nie będziemy cię znowu prosić Big Grin

miałem nadzieję, że Ty będziesz pierwsza...
ale światło jako takie było pierwsze u mnie widzę...

17-02-2011 11:39 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
Latajacy_Holender Latajacy_Holender is a male
Member

/images/avatars/avatar-2048.jpg

Registration Date: 18-02-2011

może i ja się skusze na zdjęcie biurka Roll Eyes Roll Eyes

edit:/ okej zdjęcie robione krowim cycem + pozdrowienia od nowego usera
[

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Latajacy_Holender: 18-02-2011 00:45.

18-02-2011 00:34 Latajacy_Holender is offlineSend an Email to Latajacy_HolenderSearch for Posts by Latajacy_HolenderAdd Latajacy_Holender to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

dzisiaj pewnie będę miał chwilkę to pstrykne fotkę u mnie w pokoju dowiecie sie dlaczego Yerbę pije w terenie ;] aaa gdzieś mama foto z wakacji poszukam

;]

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by <>Gringo<>: 18-02-2011 12:31.

18-02-2011 12:30
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

a ja dziś sprzątałam Happy Happy Happy Happy

markar68 has attached this image (reduced version):

DSCF5566.jpg

Terry Pratchett
18-02-2011 12:56 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
Kudłaty215
Lord

/images/avatars/avatar-1890.jpg

Registration Date: 03-10-2010

Mój mały pieprznik Big Grin .

18-02-2011 21:35 Kudłaty215 is offlineSend an Email to Kudłaty215Search for Posts by Kudłaty215Add Kudłaty215 to your Buddy List
Mlodzian Mlodzian is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1994.jpg

Registration Date: 04-04-2009

Ja tam lubię sobie nalać wody do termosu i posiedzieć w domku przy kompie, czy przy jakiejś dobrej książce.. bez jakiś wielkich rewelacji, preferuję domowy zacisz Wink

Mlodzian has attached this image (reduced version):

mate.jpg

20-02-2011 13:19 Mlodzian is offlineSend an Email to MlodzianSearch for Posts by MlodzianAdd Mlodzian to your Buddy List
Buniek Buniek is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Registration Date: 04-10-2010

U mnie wygląda to tak:

20-02-2011 16:06 Buniek is offlineHomepage of BuniekSearch for Posts by BuniekAdd Buniek to your Buddy List
Miranto
unregistered

Przepraszam bardzo... ale Wy chyba jeszcze syfu nie widzieliście. Smile Tak wygląda mój pokój, jak rodzice wyjeżdżają na wakacje. Przyjmuję gratulację. Smile Śmiało

07-03-2011 22:58
czarownica
Newbie

/images/avatars/avatar-2138.jpg

Registration Date: 20-01-2011

ja piję yerbę u siebie w yerbaciarniSmile

czarownica has attached these images (downsized versions):

ja.jpg yerbaciarnia 043.jpg

05-05-2011 15:38 czarownica is offlineSend an Email to czarownicaHomepage of czarownicaSearch for Posts by czarownicaAdd czarownica to your Buddy List
Bartocha Bartocha is a male
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Registration Date: 25-06-2011

Ja tam pije yerbke kiedy i gdzie mi się chce Wink
1i 2 nad jeziorkiem koło domu ,3i4 ostatnia wyprawa do Zakopca

Bartocha has attached these images (downsized versions):

SAM_7466.jpg 122.jpg 053.jpg
061.jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Bartocha: 03-03-2013 10:14.

04-07-2011 21:10 Bartocha is offlineSend an Email to BartochaSearch for Posts by BartochaAdd Bartocha to your Buddy List
Pages (32): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Gdzie i jak pijemy YM (fotki)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: