Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Brązowa yerba? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Brązowa yerba?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
dominikdj dominikdj is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2088.jpeg

Registration Date: 13-03-2011

Brązowa yerba? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem forum. Nie bardzo się jeszcze orientuję w rozkładzie tematów(gdzie czego szukać) i być moze nie w odpowiednim miejscu zaczynam temat.
Piję Yerba Mate od kilkunastu lat,ale tak bardzo amatorsko.Od niedawna przeszedłem na kolejny etap-czyli picie z godnie z kanonami.
Moje pytanie dotyczy Yerba Mate brązowej. Kiedys spotkałem coś takiego, co smakowało jak włśnie Y.M. połączona z kawą Inką. Podobno to była Yerba Mate brazowa czyli w jakis sposób przefermentowana. Czy faktycznie taka Yerba istnieje,czy była to tylko podpucha marketingowa?
13-03-2011 20:45 dominikdj is offlineSend an Email to dominikdjSearch for Posts by dominikdjAdd dominikdj to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw startowy Kraus 06 Tylko: 59.50 zł

Zestaw startowy Kraus 10 Tylko: 51.40 zł

13-03-2011 20:46
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

RE: Brązowa yerba? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
dominikdj napisał(a)
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem forum. Nie bardzo się jeszcze orientuję w rozkładzie tematów(gdzie czego szukać) i być moze nie w odpowiednim miejscu zaczynam temat.
Piję Yerba Mate od kilkunastu lat,ale tak bardzo amatorsko.Od niedawna przeszedłem na kolejny etap-czyli picie z godnie z kanonami.
Moje pytanie dotyczy Yerba Mate brązowej. Kiedys spotkałem coś takiego, co smakowało jak włśnie Y.M. połączona z kawą Inką. Podobno to była Yerba Mate brazowa czyli w jakis sposób przefermentowana. Czy faktycznie taka Yerba istnieje,czy była to tylko podpucha marketingowa?

Pierwsze słyszę. Raczej CBSe Cafe: http://allegro.pl/cbse-cafe-yerba-mate-5...1492530299.html. Albo ewentualnie prażona Triunfo.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Meszuge: 13-03-2011 21:38.

13-03-2011 21:37 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
Buniek Buniek is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Registration Date: 04-10-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Może to być CBSe kawowa.

http://www.yerbaciarnia.com/yerba-mate-cbse-cafe-kawowa.html

Edit: Pan Meszuge mnie uprzedził

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Buniek: 13-03-2011 21:40.

13-03-2011 21:39 Buniek is offlineHomepage of BuniekSearch for Posts by BuniekAdd Buniek to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dominikdj ale żeś człeku enigmatycznie naskrobał... Próbowałeś, ale nie wiesz , czy istnieje?...hmmm

Yerba mate - prażona (palona) ...w polskich sklepach internetowych dostępna w rozsądnej cenie np. brazylijska Triunfo Natura...PYCHA...
susz brązowy, w smaku przypomina trochę kawę zbożową typu Anatol, nic z aromatu Inki czy klasycznej yerbki...

PS. o ile dobrze pamiętam, CBSe Cafe nie jest wcale brązowa !!!

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by INES777: 13-03-2011 21:46.

13-03-2011 21:42 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
IGIEŁKA
Lord

/images/avatars/avatar-1389.gif

Registration Date: 24-04-2009

Pamięć może mnie już nieco mylić w tej kwestii, ale coś mi się kojarzy, że kiedyś pani w sklepie oferując mi sypanki, wymieniła m.in. YM zieloną, YM brązową... Uszy mi wtedy stanęły do góry. Coś mi się wydaje, że albo chodziło o wędzenie, albo o prażenie (palenie?) suszu. W każdym razie nie zachęciło mnie to do skosztowania.
13-03-2011 21:48 IGIEŁKA is offlineSend an Email to IGIEŁKASearch for Posts by IGIEŁKAAdd IGIEŁKA to your Buddy List
Junior Member

Thread Starter Thread Started by dominikdj

Dzięki za reakcję na mój post. Faktycznie przypominało to w smaku kawę Anatol a nie Inkę,ale chodziło mi ogólnie o kawę zbożową. Mnie ta prażona Y.M. dosyć smakowała, chociaż smak miała mocno oryginalny. Chętnie bym znów spróbował tego wytworu.
14-03-2011 08:03 dominikdj is offlineSend an Email to dominikdjSearch for Posts by dominikdjAdd dominikdj to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

RE: Brązowa yerba? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
dominikdj napisał(a)
...
...

Witaj! Smile
Wybaczcie za offtop i mą ciekawość ale skoro pijesz YM od -nastu lat, a od niedawna jak to określiłeś: "zgodnie z kanonami", to jak wyglądał ten długi etap "niezgodny z kanonami" ? Wink
14-03-2011 10:23 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
Junior Member

heh
wstyd pisać: szklanka i trochę yerbatki na dno. zalana oczywiście wrzątkiem. Taka jest bolesna(dla mnie) prawda. Człowiek się uczy całe życie .
14-03-2011 11:22 dominikdj is offlineSend an Email to dominikdjSearch for Posts by dominikdjAdd dominikdj to your Buddy List
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

gdzie tam wstyd! Wink wstyd to tkwić w nieświadomości i upierać się przy swoim Shocked

WITAM I POZDRAWIAM Happy

Terry Pratchett
14-03-2011 16:07 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
Miranto
unregistered

Oj tam, nieświadomym wybacza się wszystko Big Grin
14-03-2011 16:08
Junior Member

Smile Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

czuję się mocno podniesiony na duchu
15-03-2011 08:04 dominikdj is offlineSend an Email to dominikdjSearch for Posts by dominikdjAdd dominikdj to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Brązowa yerba?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: