Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Sprzedam 2x Palo Santo, Bombilla RECOLETA » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Sprzedam 2x Palo Santo, Bombilla RECOLETA
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
shadaloo shadaloo is a male
Newbie

Registration Date: 22-01-2011

Sprzedam 2x Palo Santo, Bombilla RECOLETA Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam,

Niestety problemy ze zdrowiem, które ostatnio mnie dotknęły, nie pozwalają mi się już cieszyć wspaniałym smakiem yerby.
Nie chcę, żeby posiadane przeze mnie 2 Palo Santo stały bezczynnie. Może znajdę im nowy dom Smile

Matera zostały zakupione na materkowo.com w styczniu 2011 r.
Spisują się wyśmienicie, cały czas ładnie pachną.
Pojemność to ok. 100 ml.

Palo Santo 1
Palo Santo 2

Cena : 70 PLN/szt.

Do każdej z cen należy doliczyć koszt wysyłki - list polecony priorytetowy 5,70 PLN

This post has been edited 4 time(s), it was last edited by shadaloo: 22-04-2012 20:30.

18-04-2012 19:06 shadaloo is offlineSend an Email to shadalooSearch for Posts by shadalooAdd shadaloo to your Buddy ListView the MSN Profile for shadaloo
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw startowy nr 3 Tylko: 29.50 zł

18-04-2012 19:06
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

wrzuć zdjęcia, albo linki które to modele PS Smile

18-04-2012 19:23 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
shadaloo shadaloo is a male
Newbie

Registration Date: 22-01-2011

Thread Starter Thread Started by shadaloo
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przed chwilą dodałem Wink
Akurat jak pisałeś posta.
18-04-2012 19:26 shadaloo is offlineSend an Email to shadalooSearch for Posts by shadalooAdd shadaloo to your Buddy ListView the MSN Profile for shadaloo
sonyeric
unregistered

Wystaw na Allegro to się dowiesz ile te fanty sa warte?

Np.naczynia są warte tyle co aluminium na okuciu,to znaczy nic.
Rurkę może kupi jakiś przypalony materkowiec ale napowno nie za tyle.
20-04-2012 13:34
xizia
Newbie

Registration Date: 17-04-2012

Zużyte to trochę takie Wink a cena wysoka... powodzenie Wink
20-04-2012 15:25 xizia is offlineSend an Email to xiziaSearch for Posts by xiziaAdd xizia to your Buddy List
rambo911
unregistered

masz jeszcze dostepne Palo santo ??
18-12-2012 18:30
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Sprzedam 2x Palo Santo, Bombilla RECOLETA

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: