Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + woda z kranu » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba + woda z kranu
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Rudy
Member

/images/avatars/avatar-2832.jpg

Registration Date: 28-09-2013

Yerba + woda z kranu Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tak, tytuł dość kontrowersyjny dla większości osób. Zacząłem szukać informacji na tego co faktycznie płynie u mnie w Olsztynie z kranu. Pomimo tych wszystkich, oszczerstw i propagandy nakazującej gotować tę wodę by usuwać zarazki bakterie ( i przy okazji woda się robi jałowa) byłem pozytywnie zaskoczony.

Oto ciekawa tabela:

Jasno z niej wynika, że woda z kranu jest zdrowsza (ma więcej kationów i anionów) od połowy wód dostępnych ogólnie na rynku. Co więcej ta kartka wisi w naszym sanepidzie i ogólnie nie jest zbyt rozpowszechniona ta wiedza.

14-10-2013 12:35 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-10-2013 12:35
bierut bierut is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2665.jpg

Registration Date: 18-03-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Też o tym słyszałem, że "nasza woda" w Olsztynie jest na tyle dobra, koleżanka mi kiedyś mówiła, że na jakichś zajęciach przeprowadzili jej badanie i wyszło podobnie. Smile
14-10-2013 13:34 bierut is offlineSend an Email to bierutSearch for Posts by bierutAdd bierut to your Buddy List
Sargis
Junior Member

/images/avatars/avatar-2838.png

Registration Date: 05-09-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Podobno u mnie w Łodzi jest najlepsza Big Grin
Zawsze sok nia zalewam i jest git
14-10-2013 13:56 Sargis is offlineSend an Email to SargisSearch for Posts by SargisAdd Sargis to your Buddy List
Rudy
Member

Thread Starter Thread Started by Rudy

quote:
Sargis napisał(a)

Ale dowody odnośnie wody proszę Tongue

14-10-2013 17:03 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
Sargis
Junior Member

/images/avatars/avatar-2838.png

Registration Date: 05-09-2013

quote:
Rudy napisał(a)
quote:
Sargis napisał(a)

Ale dowody odnośnie wody proszę Tongue

http://www.sfora.pl/W-tych-polskich-mias...sza-woda-a25053
http://www.obiektywnalodz.pl/lodzka-kran...sce-informacje/
Proszę bardzo Cool
14-10-2013 17:27 Sargis is offlineSend an Email to SargisSearch for Posts by SargisAdd Sargis to your Buddy List
Rudy
Member

Thread Starter Thread Started by Rudy

jesteś usprawiedliwiony Smile

14-10-2013 18:44 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + woda z kranu

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: