Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » yerba w ck » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
yerba w ck
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Sashow Sashow is a male
Newbie

Registration Date: 07-07-2008

yerba w ck Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

jeśli chodzi o kielce to ja zauwazylem tylko 2 sklepy z mate
w galerii echo - Galeria Dobrego Smaku (ul.świętokrzyska)
i w realu (ul.radomska)
polecam to pierwsze miejsce - nie ma obaw że mate jest tzw. second hand

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Sashow: 12-07-2008 16:53.

12-07-2008 16:50 Sashow is offlineSend an Email to SashowSearch for Posts by SashowAdd Sashow to your Buddy List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

nie polecam rękami i nogami taniej wyjdzie zamówić online i to duzo taniej.
Pozdrawiam
09-08-2008 02:14 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
michalmiernik michalmiernik is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-17841.jpg

Registration Date: 05-09-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

cześć,
też jestem z okolic kielc i czasem zdarza mi się kupować w Galerii Echo, ale rzeczywiście wole zamówić z yerbamatestore bo jest większy wybór ale na pierwszy kontakt z YM Herbaciarnia w Galerii jest świetna i godna polecenia Smile

e-mail: michalmiernik(et)outlook.com | Facebook | michalmiernik.pl

09-08-2008 10:00 michalmiernik is offlineSend an Email to michalmiernikHomepage of michalmiernikSearch for Posts by michalmiernikAdd michalmiernik to your Buddy List
Calimero Kielce Calimero Kielce is a male
Newbie

Registration Date: 18-12-2014

Po yerbe oraz na yerbe zapraszam do Calimero Cafe.
www.facebook.com/calimeroKielce

18-12-2014 11:19 Calimero Kielce is offlineSend an Email to Calimero KielceHomepage of Calimero KielceSearch for Posts by Calimero KielceAdd Calimero Kielce to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » yerba w ck

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: