Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombillas y Mates de Primera » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
Bombillas y Mates de Primera
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
PALECIARZ
unregistered
Bombillas y Mates de Primera Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czy gdzieś w polsce nabędę bombille z Bombillas y Mates de Primera?
09-09-2016 22:06
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
09-09-2016 22:07
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

RE: Bombillas y Mates de Primera Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Originally posted by PALECIARZ

Tej marki nie widzialam w Polsce dotychczas.

Edit: www.urushop.co.uk tam sa!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by maga1327113: 10-09-2016 07:54.

09-09-2016 22:45 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Registration Date: 31-07-2016

RE: Bombillas y Mates de Primera Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
PALECIARZ napisał(a)

W Polsce pewnie nie.
Ale urugwajskie bombile ze stali chirurgicznej kupisz w Urushop.
https://urushop.co.uk/shop/gift-ideas/bo...tainless-steel/
i jeszcze inne.Solidny sklep i przesyłka groszowa.Chyba 2,5 funta za rurkę.
Ja mam z od nich też uruwajskie mate w skórze .
ok,3 lat i nie ma żadnego problemu.
10-09-2016 08:31 sonyerik is offlineSend an Email to sonyerikSearch for Posts by sonyerikAdd sonyerik to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

quote:
sonyerik napisał(a)
quote:
PALECIARZ napisał(a)

W Polsce pewnie nie.
Ale urugwajskie bombile ze stali chirurgicznej kupisz w Urushop.
https://urushop.co.uk/shop/gift-ideas/bo...tainless-steel/
i jeszcze inne.Solidny sklep i przesyłka groszowa.Chyba 2,5 funta za rurkę.
Ja mam z od nich też uruwajskie mate w skórze .
ok,3 lat i nie ma żadnego problemu.

Super. A jak z czyszczeniem tej bombilli?

10-09-2016 22:45 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Też mam taką. Gotuje na zmianę w sodzie i w kwasku cytrynowym
11-09-2016 08:02 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
PALECIARZ
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dlaczego gotujesz?
11-09-2016 22:40
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Zapewne, żeby utrzymać ją w czystości.
11-09-2016 23:55 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
Wandelo Wandelo is a male
Member

Registration Date: 01-03-2016

Jako że aktualnie jestem w Wielkiej Brytanii to nie mogłem nie skorzystać ze sklepu UruShop. Zamówiłem bombillę "Raya Grande". Rurka najwyższej jakości, niesamowicie solidna, wykonana z jednego kawałka metalu. Dostałem tylko trochę inny wzór na rurce, ale nie ma to żadnego znaczenia. Polecam serdecznie.

PS Również zamówiłem tykwę w skórze, ale przysłali mi mniejszą wersję. Tak czy inaczej sklep godny polecenia.
12-09-2016 00:28 Wandelo is offlineSend an Email to WandeloSearch for Posts by WandeloAdd Wandelo to your Buddy List
trebor
Viking

Wandelo inny wzór to inna nazwa,nie raya grande. A ile pojemności ma Twoja tykwa w skórze?W ogóle to pochwal się zdjęciem. Osobiście byłeś?
14-09-2016 13:11 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Member

Zakupy robione w sklepie internetowym. Rurka którą otrzymałem ma po prostu inaczej ułożone linie, niż ta, która widnieje na zdjęciu na stronie. Domyślam się, że skoro jest to ręczna robota, to istnieją pewne wariacje co do wzorków (nie mylić z kształtem).

Co do tykwy - aktualnie nie jestem w stanie stwierdzić dokładnej pojemności, ale ma mniejsze wymiary, niż te podane na stronie. Miałem pewne wątpliwości, czy ta rurka nie będzie za duża do tej tykwy. Da się pić, dość komfortowo. Ale mam wrażenie, że tykwa mogłaby być większa.

Jak wrócę do domu to cyknę parę fotek (beztalencie fotograficzne, just sayin')

Edit : Cytując ze strony : "These items are handmade - one of a kind, so the decorative detail on the mouthpiece may vary slightly from the one pictured."
Co prawda dotyczy to rurki z ozdobieniem przy ustniku, jednakże potwierdza zasadę, że każda jest robiona ręcznie i może różnić się od innych.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Wandelo: 14-09-2016 18:07.

14-09-2016 17:57 Wandelo is offlineSend an Email to WandeloSearch for Posts by WandeloAdd Wandelo to your Buddy List
tommaasz
Newbie

Registration Date: 31-10-2015

quote:
PALECIARZ napisał(a)

niedługo będzie, śledźcie internety. Ja wczoraj zakupiłem w sklepie stacjonarnym, w internetowym niebawem!
17-09-2016 03:04 tommaasz is offlineSend an Email to tommaaszSearch for Posts by tommaaszAdd tommaasz to your Buddy List
trebor
Viking

A w stacjonarnym gdzie?
17-09-2016 06:48 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
PALECIARZ
unregistered

pwenie w urushop, w takim razie cena będzie zabójcza. 200 zł min bobille prosto od artysty są trochę tańsze
17-09-2016 19:01
trebor
Viking

Jakiś przykład?
17-09-2016 21:15 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
PALECIARZ
unregistered
Bombillas y Mates de Primera Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Katalogowe ceny w ByMdP są niewiele niższe od tych w urushop. Ja tylko mogę przypuszczać, że tomasz zakupił rurki w Anglii a jeśli tam to raczej nie w ilości hurtowej i pewnie w cenie detalicznej.
17-09-2016 22:32
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Ja ich nie mam! Przyznaje sie bez bicia Crying . Ja mam tylko Achalay'ki.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by maga1327113: 18-09-2016 08:14.

18-09-2016 08:12 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Registration Date: 31-07-2016

quote:
PALECIARZ napisał(a)
pwenie w urushop, w takim razie cena będzie zabójcza. 200 zł min bobille prosto od artysty są trochę tańsze

Nie przesadzaj .Najprostszą można kupić poniżej 150zeta z wysyłką.
Taka jak moja ok.180.To są dobre ceny jak za taki sprzęt.
Jeżeli porównamy u ichniego allegro w Urugwaju to wcale nie zdzierają skóry z klientów jak u nas.I chwała im za to.
http://articulo.mercadolibre.com.uy/MLU-...llado-ancho-_JM
To jest na nasze ok.130 plus przesyłka.
U nas najlepiej kupić coś za 1$ i sprzedać za 50.Bo inacze to nie biznes.
ps.
To jest rurka na lata.Nie do zajechania.
Teraz pokazały się z odkręcanym filtrem.Super .
http://articulo.mercadolibre.com.uy/MLU-...desarmables-_JM
18-09-2016 12:19 sonyerik is offlineSend an Email to sonyerikSearch for Posts by sonyerikAdd sonyerik to your Buddy List
PALECIARZ
unregistered

Twoja 170zł zł a bezpośrednio w uru 130 zł. To są detaliczne ceny, sklepy kupują to trochę taniej. No i polski sprzedawca też będzie chciał zarobić te 30 zł+ ,w 200 zł się zmieści. Charytatywnie tego nie będzie robił.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by PALECIARZ: 18-09-2016 13:12.

18-09-2016 13:11
Member

Bezpośrednio w UruShop bombilla, którą ma Sony kosztuje Ł32,99.
Kurs funta wynosi 5,02zł. Cena bombilli oscyluje więc w granicach 165zł. Nie wiem jak liczyłeś, że wyszło Ci 130zł.

@Sony Jest opcja zamówienia z Mercadolibre i wysyłką do Polski? Czy strona służyła tylko jako odnośnik do sprawdzenia cen ?

PS Chętnie bym przetestował taką rozkręcaną. Na pewno czyści się o niebo lepiej. Choć przyznam szczerze, że te nierozkręcane są wykonane z jednego kawałka metalu, a to czyni je niesamowicie solidnymi.
18-09-2016 14:32 Wandelo is offlineSend an Email to WandeloSearch for Posts by WandeloAdd Wandelo to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombillas y Mates de Primera

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: