Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » rzuciłem yerba mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
rzuciłem yerba mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kocurowaty kocurowaty is a male
Junior Member

Registration Date: 02-08-2007

rzuciłem yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

trochę mi brak tego naparu
piłem z pół roku
i nagle ciach jak saszetką odciął

przekonajcie mnie do niej z powrotem

reklamówki - nie biorę

palę tylko w kominku
04-12-2007 19:52 kocurowaty is offlineSend an Email to kocurowatySearch for Posts by kocurowatyAdd kocurowaty to your Buddy List
Kot
Junior Member

/images/avatars/avatar-182.jpg

Registration Date: 24-11-2007

RE: rzuciłem yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
kocurowaty napisał(a)
trochę mi brak tego naparu
piłem z pół roku
i nagle ciach jak saszetką odciął

przekonajcie mnie do niej z powrotem

04-12-2007 19:54 Kot is offlineSend an Email to KotSearch for Posts by KotAdd Kot to your Buddy List
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Najpierw musielibyśmy wiedzieć dlaczego rzuciłeś mate. Trudno będzie przekonać Cię do nawrócenia skoro nie znamy powodów tak strasznego uczynku. Wink
A poważnie mówiąc to nie wiedząc dlaczego to zrobiłeś nie możemy dobrać logicznych i adekwatnych argumentów na udowodnienie Ci, że to nie najlepszy pomysł.
04-12-2007 19:57 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Szarik
Junior Member

/images/avatars/avatar-152.jpg

Registration Date: 17-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam nadzieje że to pomoże Smile i życzę powrotu do yerby Smile

P.S. Za drugi arguemnt może posłużyć fakt iż yerba jest przepyszna Big Grin
04-12-2007 21:14 Szarik is offlineSend an Email to SzarikSearch for Posts by SzarikAdd Szarik to your Buddy List
Devasto
Junior Member

Registration Date: 21-11-2007

Big Grin Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie chcesz - nie pij, wiesz co tracisz Tongue
04-12-2007 23:03 Devasto is offlineSend an Email to DevastoSearch for Posts by DevastoAdd Devasto to your Buddy List
kwasny1 kwasny1 is a male
Member

/images/avatars/avatar-303.jpg

Registration Date: 04-12-2007

Wink Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Swoją drogą kocurowaty jest wzorcowym przykładem że Yerba nie uzależnia...jak niektórzy mylnie sądzą, no może troszeczkę... psychicznie Happy pozdrowionka

05-12-2007 10:19 kwasny1 is offlineSend an Email to kwasny1Search for Posts by kwasny1Add kwasny1 to your Buddy List
rachool
Lord

Registration Date: 26-08-2007

haha ale temat , nie chcesz to nie pij a jezeli piles pol roku to sam powinienes znac zalety...
05-12-2007 15:25 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Szatanek Szatanek is a female
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Registration Date: 10-07-2007

Jesli chcesz, musisz sie sam przekonac. A jak nie, to pisanie zalet nie ma sensu. Zreszta i tak je znasz.

05-12-2007 16:00 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Tycjan Tycjan is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Registration Date: 08-10-2007

Rozjaśni ci się w głowie i nie będziesz miał "TAKICH WIELKICH" problemów/wyborów/powrotów życiowych :}

05-12-2007 20:23 Tycjan is offlineSend an Email to TycjanSearch for Posts by TycjanAdd Tycjan to your Buddy List
kocurowaty kocurowaty is a male
Junior Member

Registration Date: 02-08-2007

Thread Starter Thread Started by kocurowaty

słuchajcie
szykują się zmiany na lepsze
zaczynam powoli powracać do rytuału picia yerba mate
od kilku dni popijam yerba mate w saszetkach
słodząc miodem i dodając mleka
a niebawem zakupię sobie nową bombillę
(i zacznę tradycyjne picie)
ostatnią gdzieś zgubiłem kilka miesięcy temu i od tego czasu zaprzestałem pić yerba mate
naczynko jakieś tam mam
ceramiczne co prawda ale najważniejsze jest to co w głowie
i jakoś nie mam serca do konserwacji tykwy
trochę selecty mi jeszcze zostało
i jeszcze dwa opakowania smakowych
cytrynowa i anyżowa

wracam do gry panie i panowie
i dziękuje za zainteresowanie moim yerbowym kryzysem
może przerwa była mi potrzebna aby się zdystansować i teraz z większym zaangażowaniem powrócić do rytuału picia yerba mate
pozdrawiam znad kubka zimnej yerby

p.s
przyjemnie jest wracać do sprawdzonych zwyczajów , które się już całkiem dobrze zna

reklamówki - nie biorę

palę tylko w kominku
24-12-2007 22:23 kocurowaty is offlineSend an Email to kocurowatySearch for Posts by kocurowatyAdd kocurowaty to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » rzuciłem yerba mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: