Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Czy naprawdę pomaga rzucić palenie » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Czy naprawdę pomaga rzucić palenie
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
justa1935 justa1935 is a female
Newbie

Registration Date: 15-03-2015

Czy naprawdę pomaga rzucić palenie Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam pytanie czy komuś udało się dzięki temu całkowicie rzucić palenie czy też to tylko zmniejsza głód nikotynowy???

Pozdrawiam
15-03-2015 21:03 justa1935 is offlineSend an Email to justa1935Search for Posts by justa1935Add justa1935 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
15-03-2015 21:03
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dzięki yerbie ...rzucić palenie ? bzdura

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
15-03-2015 21:14 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Viertel Viertel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-3054.jpg

Registration Date: 12-01-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zajmujesz sobie czymś czas, ręce i trzymasz coś w ustach, więc na pewno może pomóc.
15-03-2015 22:38 Viertel is offlineSend an Email to ViertelSearch for Posts by ViertelAdd Viertel to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

w takim razie sex oralny też pomaga rzucić palenie ...Smile

tylko głodu nikotynowego tym nie zabijesz...

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
16-03-2015 08:28 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Głodu nikotynowego nie osłabisz pijąc yerbę. Co do pomocy z rzucaniem palenia to wcale nie jest taka bezużyteczna. Jak już wcześniej ktoś wspomniał potrafi zająć ręce, możesz coś 'possać' tak samo jak papierosa, a więc są to podobne czynności jak palenie i warto zaznaczyć, że są one w sporej mierze przyczyną uzależnienia. Z czasem przyzwyczajasz się, żeby sobie 'pyknąć' po prostu, i chociaż ten element yerba może w jakimś stopniu zmniejszyć

click>Charytatywne klikacze<click
16-03-2015 20:52 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

quote:
INES777 napisał(a)
w takim razie sex oralny też pomaga rzucić palenie ...Smile

.

I tą metodę powinni w tv reklamować zamiast nikorete czy innych wynalazków... Cool

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
17-03-2015 08:19 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
Bartocha Bartocha is a male
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Registration Date: 25-06-2011

Shocked OOO... ralny Tongue

17-03-2015 10:40 Bartocha is offlineSend an Email to BartochaSearch for Posts by BartochaAdd Bartocha to your Buddy List
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

quote:
LeJarkoff napisał(a)
I tą metodę powinni w tv reklamować zamiast nikorete czy innych wynalazków... Cool

Pozdrowienia dla wszystkich heteroseksualnych mężczyzn chcących rzucić palenie Big Grin
17-03-2015 10:51 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
pulpo
unregistered

Mogę napisać z własnego doświadczenia, że jak jeszcze paliłem, to często miałem ochotę zapalić gdy czułem, że działanie mate zaczyna słabnąć.
Co do sugestii z zajmowaniem rąk, wkładaniem czegoś do ust etc. to nie wydaje mi się, żeby to było takie istotne. Raczej funkcja, jaką ma dla nas spełnić papieros. Tu zaczynają się kwestie typu samoocena, jak się czujemy i zachowujemy podczas spotkań z innymi ludźmi, radzenie sobie ze stresem, potrzeba nagradzania siebie, wyjście na papierosa jako chwila przerwy, chwila dla siebie... Oczywiście bardzo ważne są zmiany w chemii organizmu, to, co się uaktywnia (hormony), co powoduje, że palenie relaksuje.

Raz trafiłem na możliwą zależność palenie - mate, odszukałem te info, ale nie pamiętam już do końca, o-co-loto:
- mate ma wysoką zawartość tiaminy, która hamuje acetylocholinę, która za to oddziałowuje na receptory nikotynowe
- "Omawiane receptory błonowe występują w układzie nerwowym i mięśniach szkieletowych." brak papierosa = napięcie nerwowe + napięcie mięśniowe

Na początku po rzuceniu yerba mate może pomóc, nie tyle co w nastawieniu, bo to każdy musi sam się rozliczyć ze swoimi skłonnościami i postanowieniami, ale w objawach fizjologicznych, czyli przez niwelację napięć.
Poza tym co poniektórzy doskonale wiedzą jak mate potrafi poprawić samopoczucie (gdzieś czytałem, chyba nawet na tym forum, o śmianiu się do samego siebie). : )
Co o tym sądzicie?
26-03-2015 10:21
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

Aby rzucić palenie potrzebna jest tylko i wyłącznie silna wola palacza.

28-03-2015 08:52 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
SzymekKrusz
Newbie

/images/avatars/avatar-10091.png

Registration Date: 07-04-2015

ja osobiście pijąc yerbę mam jeszcze większa ochotę na dymka ;p coś jak z kawą, dziwnie to działa
07-04-2015 16:17 SzymekKrusz is offlineSend an Email to SzymekKruszSearch for Posts by SzymekKruszAdd SzymekKrusz to your Buddy List
materowy materowy is a male
Double Ace

Registration Date: 11-04-2014

a mnie palenie yerby pozwoliło rzucić papierosy i picie kawy Big Grin
08-04-2015 14:11 materowy is offlineSend an Email to materowySearch for Posts by materowyAdd materowy to your Buddy List
dworakaw dworakaw is a male
Member

/images/avatars/avatar-11572.jpg

Registration Date: 28-08-2014

Picie yerby na pewno pomaga w rzuceniu kawy, ale czy w rzuceniu palenia?
Na pewno nie zastąpi nikotyny, owszem zająć ręce i czas może, ale to zapewnia wiele rzeczy

08-04-2015 16:15 dworakaw is offlineSend an Email to dworakawSearch for Posts by dworakawAdd dworakaw to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Czy naprawdę pomaga rzucić palenie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: