Yerba Mate Forum » Gatunki » San Remo Con Palo Elaborada » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
San Remo Con Palo Elaborada
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Kylion Kylion is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2477.jpg

Registration Date: 14-09-2012

San Remo Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...-Remo-500g.html
Co sądzicie o tej yerbie? Według opisu kusząca. Smile
01-11-2012 16:24 Kylion is offlineSend an Email to KylionSearch for Posts by KylionAdd Kylion to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

01-11-2012 16:24
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

I jak, miał juz ktoś okazje?
28-11-2012 14:31 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
Barlu Barlu is a male
Junior Member

Registration Date: 27-08-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak najbardziej, ja mam z nią doświadczenie. Nie mniej, aktualnie parzy się w tykwie Pleased
San Remo posiada ciekawe opakowanie, na opakowaniu znajduje się rysunkowa "instrukcja obsługi", a same kolory ciekawie współgrają.
Słownik mówi ze nazwa oznacz "święty wioślarz", coś w tym stylu, dlaczego? Nie mam pojęcia, może wzięło się to z drewniano słodkiego posmaku jaki występuje w tej YM.
Jest on można rzecz "inny", słodki ale wyrazisty.
Moim zdaniem warta spróbowania i polubienia. Nie wypłukuje się nadmiernie szybko, do 5 parzeń spokojnie starcza. Na pewno miło ozdobi waszą kolekcję "opakowań", a także umili "gorzki" poranek Wink
28-03-2013 07:16 Barlu is offlineSend an Email to BarluSearch for Posts by BarluAdd Barlu to your Buddy List
mentos95 mentos95 is a male
Junior Member

Registration Date: 25-12-2012

A mi np niezbyt smakuje, nie czuje w ogóle tej "nutki" czekolady Wink

28-03-2013 18:04 mentos95 is offlineSend an Email to mentos95Homepage of mentos95Search for Posts by mentos95Add mentos95 to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Nie wyczuwam żadnego aromatu czekoladowego , ani tym bardziej słodkiej nuty.Nie wiem , kto takie rzeczy wymyśla.

Zwykła yerbka z patykami, o dymnym, "grillowym" aromacie. Lżejsza wersja "La Merced Barbacua", "dymek" mniej wyrazisty, ale ten sam zapach.

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-04-2013 17:18 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Kylion Kylion is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2477.jpg

Registration Date: 14-09-2012

INES ma rację. Właśnie popijam tą yerbę i nie ma nic czekoladowego. Za to ma bardzo ciekawy posmak. Nie powiem jaki bo bardzo trudno go opisać. Big Grin
26-06-2013 14:58 Kylion is offlineSend an Email to KylionSearch for Posts by KylionAdd Kylion to your Buddy List
Jankos Jankos is a male
Newbie

Registration Date: 10-01-2014

Yerba o ciekawym smaku, gdy zaleje się wodą o temp ok 65 stopni to smak jest przyjazny, słodkawy, jednak gdy zwiększymy ją do ok. 80 yerba robi się mocno dymna, taka jak lubię.

Coraz częściej pojawia się na allegro, obecnie jest najtańszą yerbą dostępną na rynku internetowym, razem z przesyłką można ją mieć już za 25zł za kg przy zamówieniu 2kg, warto więc złożyć się z przyjacielem, albo samemu dokonać zakupu.

Opakowanie jest objętościowo duże, susz się nie zatyka w bombilli, starcza na wiele zalań i potrafi pobudzić równie mocno co Pajarito, Rosamonte, czy Canarias. Moje kubki smakowe zarejestrowały mocny drewniany posmak, który słabnie przez około 5-6 zalań. Najlepszy smak osiąga moim zdaniem przy drugim zalaniu. Tak jak Rosamonte ma swój charakterystyczny posmak różany, tak San Remo też ma swój indywidualny charakter odróżniający ją od innych smaków. Zdecydowanie męski smak, potrafi być mocno gorzka!

Polecam Wink
10-01-2014 16:20 Jankos is offlineSend an Email to JankosSearch for Posts by JankosAdd Jankos to your Buddy List
ginger78 ginger78 is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2756.jpg

Registration Date: 30-07-2010

Przez ostatni rok piłem wyłącznie Pajarito, CDM i Colona. W końcu (paczek) stwierdziłem, że czas sobie fundnąć jakąś "egzotyczną" odmianę, dotychczas nie próbowaną. Wybór padł między innymi na San Remo. Zachęcony ceną kupiłem 2kg "na próbę". Trochę się zaniepokoiłem, gdy zobaczyłem na paczce napis Erva-mate. Myślę sobie - a niech to, pewnie taki sam miał jak Canarias. Ale nie. Po otwarciu paczki widać patyczki, części liści i trochę pyłu, czyli wszystko jest na swoim miejscu, he he. Po zalaniu nie zatyka bombilli. Smak jest ciekawy, niespotykany, i zdecydowanie odbiega od klasycznych yerb. Mało goryczki, sporo dymnego aromatu, pobudza przyzwoicie. Żadnego posmaku czekolady nie wyczułem. Z boku na paczce zamieścili nawet instrukcję spożycia.

10-05-2014 21:19 ginger78 is offlineSend an Email to ginger78Search for Posts by ginger78Add ginger78 to your Buddy List
Asica Asica is a female
Full Member

/images/avatars/avatar-9948.jpg

Registration Date: 10-04-2011

A dla mnie taka średnia yerbka, fakt trochę pylasta ale do przyjęcia, w smaku nie czuć wcale czekolady (kto rozpowszechnia takie plotki Confused ) nawet smaczna, chociaż szału nie ma, a co do pobudzenia - jest OK Big Grin
16-05-2014 21:09 Asica is offlineSend an Email to AsicaSearch for Posts by AsicaAdd Asica to your Buddy List
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

San Remo Con Palo Elaborada Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak skończy mi się CdM to opisze doznania na początek jak by ktoś szukał po opakowaniu to daję fotkę równocześnie pytam się czy ktoś już z szacownych Forumowiczów siorbał te cudo Argentyny Smile
26-08-2014 16:22 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal has attached this image (reduced version):

zdjęcie014.jpg
26-08-2014 16:23
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

Thread Starter Thread Started by mateusso022

No z czystym sumieniem opiszę i polecę,nie ma tu za wielkiej goryczki jest delikatniejsza trawiasty smak czy kopie no mogę powiedzieć że tak chodź jak dla mnie wystarczy ale będę tacy co stwierdzą że słabiej to zależy od organizmuSmile a co do wypłukiwania 6 vol. zalań tarcza Smile
12-09-2014 18:36 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
johnyy johnyy is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2581.jpg

Registration Date: 03-01-2012

bardzo dobra yerba, lekki smak typowej argentynki ( heh jak to brzmi Wink ). Pobudza powoli a posmak dymny jest mały. Mnie smakuje. PS; Smak czekolady to chyba jak bym przegryzał ją dobrą gorzką.
12-09-2014 20:23 johnyy is offlineSearch for Posts by johnyyAdd johnyy to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » San Remo Con Palo Elaborada

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: