Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » wolnee garbniki yerba mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
wolnee garbniki yerba mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
th4lchemist
Junior Member

Registration Date: 15-08-2015

wolnee garbniki yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Podobno podczas dlugiego trzymania suszu w wodzie wytwarzaja sie wolne rodniki ktore sprawiaja ze kofwina z yerby przestaje dzialac pobudzajaco. To prawda? Po jakim maksymalnym czasie mozna w takim razie pic yerbe, zeby dzialala pobudzajaco?

Przepraszam za zla nazwe tematu, powinno byc RODNIKI a nie garbniki

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by th4lchemist: 28-08-2015 20:59.

28-08-2015 15:47 th4lchemist is offlineSend an Email to th4lchemistSearch for Posts by th4lchemistAdd th4lchemist to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
28-08-2015 15:48
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Od razu. Zalewasz, pijesz, zalewasz, pijesz i.t.d. Zegarek niepotrzebny
28-08-2015 22:51 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
th4lchemist
Junior Member

Registration Date: 15-08-2015

Thread Starter Thread Started by th4lchemist
RE: wolnee rodniki yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Chodzi o to ze lubiw yerbe letnią, nie lubie goracej, a jednoczesnie zalezy mi na tym zeby mnie pobudzala, jednak nie pobudza i zastanawiam sie czy to kwestia tych wolnych rodnikow
28-08-2015 23:04 th4lchemist is offlineSend an Email to th4lchemistSearch for Posts by th4lchemistAdd th4lchemist to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mozesz zalac spokojnie woda 60 stopni z Hakiem, co sprawia ze mozna ja wtedy spokojnie pic.

click>Charytatywne klikacze<click
29-08-2015 09:14 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » wolnee garbniki yerba mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: