Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Ilu Polaków pije Mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Ilu Polaków pije Mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

Question Ilu Polaków pije Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Confused Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak wielu Polaków pije mate. Przegladajac internet, zastanawiajace jest jak wiele osob wypowiada sie w roznych miejscach sieci na temat yerby. Mozna dojsc do wniosku, ze jest nas coraz wiecej i wiecej. TYLKO ILU NAS JEST Confused

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by RaR: 28-10-2016 20:13.

28-10-2016 20:11 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Michal
unregistered
Question Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
28-10-2016 20:12
MaćQ MaćQ is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-29247.jpg

Registration Date: 04-01-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

O bracie Smile Nie słyszałem, żeby jakaś poważna (heheh) firma zajmująca się statystyką robiła takie badania, a to oznacza, ze pice yerby to nadal marginalne zjawisko jest Smile
29-10-2016 07:58 MaćQ is offlineSend an Email to MaćQSearch for Posts by MaćQAdd MaćQ to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

Thread Starter Thread Started by RaR
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Badan nie ma. Ciekawosc pozostaje niezaspokojona ;-)
Z tym marginesem to jednak się nie zgodze, choc trudno okreslic granice po przekroczeniu ktorej "czynnosc" jest powszechna. Mysle ze kazdy kto pije Mate zna kolejnych pijacych.

29-10-2016 17:11 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
MaćQ MaćQ is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-29247.jpg

Registration Date: 04-01-2014

Nie zgodzisz się, bo masz znajomych, którzy piją mate. Ale popatrz na to w ten sposób. Żyjemy w 40-sto milionowym kraju. Na dzień dobry trzeba odrzucić starsze pokolenia powiedzmy 60+ (moherowy beret pijący yerbę? Happy ) oraz dzieci, nie wyobrażam sobie widoku gimbusa ganiającego z tykwą w łapie (jeśli idzie już o używki to częściej ganiają z browarem Wink ). Zostaje populacja w wieku od licealnego do tychże 60 lat, gdzie jakieś 95% napotkanych przeze mnie mateistów to ludzie raczej młodzi. U mnie wśród znajomych, rodziny mojej oraz rodziny mojej partnerki, czyli jakby podliczyć to będzie pewnie ze 200 osób, jestem jedyną osobą która spożywa, pomimo tego, że zachęcam do spróbowania i zachwalam. Podobnie jest w pracy (a co to jest? a jak to smakuje? Bueee, wali rybą i fajkami!), podobnie było na studiach. Jasne, że popularność yerby rośnie, w końcu powstaje kupa Big Grin sklepów nią handlujących i jakoś się utrzymują. Ale patrząc w skali całego kraju to nadal stosunkowo nieznane zjawisko, daleko mu choćby do skali spożycia czarnej herbaty, czy kawy. Napisałem to wszystko trochę na chłopski rozum, tak jak widzę to ja, na pewno trzeba by zrobić profesjonalne badania, żebyśmy dowiedzieli się jak jest na prawdę.
30-10-2016 09:42 MaćQ is offlineSend an Email to MaćQSearch for Posts by MaćQAdd MaćQ to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

Ile osób tyle doświadczeń i przemyśleń. Może doczekamy kiedyś profesjonalnych badań statystycznych zamiast kolejnych POPISow Wink

30-10-2016 14:12 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Pare dni temu kolega RaR pytal sie, ile Polakow pije mate. A tu .... prosze: mówisz i masz!
Ankieta:
http://www.yerbamateforum.pl/6962/thread.html

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by maga1327113: 08-11-2016 10:07.

08-11-2016 10:06 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

I Od razu ją wypelnilem :-) mam tylko nadzieje, że wyniki sie pojawią i beda ogólnie dostępne

08-11-2016 11:45 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Ilu Polaków pije Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: