Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Pierwszy raz z Yerbą » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Pierwszy raz z Yerbą
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
rybson77
Newbie

Registration Date: 09-10-2016

Pierwszy raz z Yerbą Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, ostatnio zakupiłem zestaw yerba mate na allegro.

Kupiłem zestaw z Tykwą. Po pierwszym 24 godzinnym czekaniu odsączyłem owoc itp itd, zalałem pierwszą mate była pyszna ! na drugi dzień po umyciu uprzedniego owoca nasypałem drugą na spróbowanie nie zasmakowała mi, czułem skórki pomarańczy wraz ze spalenizną, więc wylałem wyczyściłem odczekałem chwilke dałem kolejną Matę do Tykwy myślałem że smak będzie lepszy, lecz nic z tego teraz czuć tylko spaleniznę, dlaczego ? Dodam że bombille czyściłem 2 razy przed wypiciem.

Liczę na pomoc i pozdrawiam !
09-10-2016 14:54 rybson77 is offlineSend an Email to rybson77Search for Posts by rybson77Add rybson77 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
09-10-2016 14:55
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Naczynko oczyszczamy zaraz po wypiciu a nie na drugi dzień. Liczę na to że trochę najpierw poczytasz przed następnym razem. Powodzenia
09-10-2016 16:09 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

RE: Pierwszy raz z Yerbą Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czegos tu nie rozumiem do konca, moze to tylko kwestia doboru slów.

(...)Po pierwszym 24 godzinnym czekaniu odsączyłem owoc (...) - co tutaj robiles i jak? jakie odsaczanie?

(...) na drugi dzień po umyciu uprzedniego owoca nasypałem drugą na spróbowanie (...) - czy chcesz powiedziec, ze zostawiles fusy w calabazy na nastepny dzien i dopiero ja umyles przed ponownym zasypaniem swierza yerba?

Bo jezeli smak nastepnego dnia wydal Ci sie dziwny, wrecz nieprzyjemny, to wnioskuje ze fusy kisily sie do nastepnego dnia w calabazy. To wtedy smak przy nowym nabiciu mógl zostac znieksztalcony przez posmak z tej kiszonki.

09-10-2016 16:15 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
rybson77
Newbie

Thread Starter Thread Started by rybson77
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zostalem zle zrozumiany. 1szego dnia zrobiłem currafo 24 godzinne. Po tym currado zalalem suszem tykwe i byla cudowna. Wieczorem ja umylem i odlozylem na biurko dzis z rana nasypalem susz i dawalo spalenizna stwierdzilem ze musi sie nasaczyc odczekalem 30 minut i nadal to samo. Nastepnie umylem odczekalem pare minut i nasypalem inny susz i nadal to samo(jeszcze bardziej).
09-10-2016 16:40 rybson77 is offlineSend an Email to rybson77Search for Posts by rybson77Add rybson77 to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

To nie rozumiem zupelnie dlaczego takie odnosisz wrazenia smakowe. Wyglada na to, ze wszystko dobrze, fusów nie bylo do kiszenia na noc.
Ale dlaczego taki dzis smak odczuwasz, nierozumiem tego zupelnie... Shocked Confused Jeszcze nikt nigdy tak sie nie żalił...

09-10-2016 16:47 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
rybson77
Newbie

Thread Starter Thread Started by rybson77

Nie tylko ja probowalem tych zalan, 3 osoby probowaly i tak samo mówiły..
09-10-2016 16:54 rybson77 is offlineSend an Email to rybson77Search for Posts by rybson77Add rybson77 to your Buddy List
asesor
Newbie

Registration Date: 17-10-2016

początki Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja miałem taką samą sytuację - sensacje smakowe po powtórnym przyrządzeniu na drugi dzień. Jednak tylko raz, gdyż później nigdy się to nie powtórzyło. I do dzisiaj nie wiem, czemu to przypisać. Myślałem, że byłem w tym odosobniony ale widzę, że nie...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by asesor: 17-10-2016 20:59.

17-10-2016 20:58 asesor is offlineSend an Email to asesorHomepage of asesorSearch for Posts by asesorAdd asesor to your Buddy List
ciastek63 ciastek63 is a male
Member

Registration Date: 17-02-2015

Może przypadkiem zalałeś za gorącą wodą?
20-10-2016 16:34 ciastek63 is offlineSend an Email to ciastek63Search for Posts by ciastek63Add ciastek63 to your Buddy List
olalala
Newbie

Registration Date: 24-10-2016

Od czego najlepiej zacząć przygode z yerba?

24-10-2016 19:08 olalala is offlineSend an Email to olalalaHomepage of olalalaSearch for Posts by olalalaAdd olalala to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

quote:
olalala napisał(a)
Od czego najlepiej zacząć przygode z yerba?

Mozesz precyzyjniej określić o co pytasz?

24-10-2016 19:25 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Myślę, że koleżanka bardzo dobrze wie od czego zacząć przygodę z yerba mate - oczywiście od zarejestrowania się na naszym forum i zareklamowaniu spinek do włosów Wink

24-10-2016 19:54 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

Sad Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie zwróciłem uwagi na stopkę Frown

24-10-2016 21:30 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Pierwszy raz z Yerbą

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: