Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Gdynia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Gdynia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
szym
Junior Member

Registration Date: 03-06-2012

Gdynia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam!
Znacie jakis sklep z Yerba Mate? Taki, ktory warto polecic, zakupy tansze niz w internecie z przesylka? : )

Najlepiej w Gdyni, ale z Trojmiasta tez moge byc sklepy, i napiszcie opinie! Wink

05-06-2012 16:23 szym is offlineSend an Email to szymSearch for Posts by szymAdd szym to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw startowy nr 3 Tylko: 29.50 zł

05-06-2012 16:23
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

http://www.feminafit.pl/products/143
fajnie macie-tanio
07-06-2012 16:43 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Feminafit.pl
Newbie

Registration Date: 16-12-2010

Nowa dostawa Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej,

Nowa mega dostawa już na sklepie. Serdecznie zapraszamy : Cruz de Malta, Nobleza, la Rubia i wiele innych w super cenach.

zapraszamySmile

Stacjonarny Gdynia Unruga 39
lub internet feminafit.pl
03-12-2012 16:48 Feminafit.pl is offlineSend an Email to Feminafit.plHomepage of Feminafit.plSearch for Posts by Feminafit.plAdd Feminafit.pl to your Buddy List
ceebulio22 ceebulio22 is a male
Newbie

Registration Date: 07-12-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam ciocię w Gdyni, chybą ją poproszę żeby skoczyła do sklepu po yerbe, bo u mnie na wsi to raczej nigdzie tego nie kupie Wink
07-12-2012 19:12 ceebulio22 is offlineSend an Email to ceebulio22Search for Posts by ceebulio22Add ceebulio22 to your Buddy List
Falmao_11
unregistered

Odkopuje temat. Czy w Gdyni na Unruga 39 jeszcze jest ten sklep z Yerba Mate?
27-08-2014 17:51
dworakaw dworakaw is a male
Member

/images/avatars/avatar-11572.jpg

Registration Date: 28-08-2014

Jeszcze jakiś tydzień temu był, także raczej jeszcze jest. Big Grin Tylko jak ostatnio byłem bo chciałem bombille to nie było z filtrem łyżeczkowym, a jak się zapytałem kiedy będą to
Teraz nie sprowadzamy bo spadła cena dolara-(nie sprawdzone info)
W riwierze jest też "Czas Na Herbatę" tam też możesz znaleźć yerba mate i akcesoria

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by dworakaw: 03-09-2014 19:05.

03-09-2014 19:03 dworakaw is offlineSend an Email to dworakawSearch for Posts by dworakawAdd dworakaw to your Buddy List
skipper
Newbie

Registration Date: 23-10-2014

RE: Gdynia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam ja kupuję w takim sklepiku na targu w Gdyni chyloni Świat kawy i herbaty się nazywa. Alejka A35 chyba. Mają tam mate green na wagę ale i paczkowane całkiem spory wybór. Ceny bardzo ok !
28-10-2014 11:48 skipper is offlineSearch for Posts by skipperAdd skipper to your Buddy List
Gdynianin Gdynianin is a male
Member

Registration Date: 11-02-2015

RE: Gdynia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W Rivierze dzisiaj kupowałem yerbę Wink Ceny sympatyczne, ale wybór na kolana nie powala Big Grin nie ma wielu popularnych marek Smile
19-02-2015 23:35 Gdynianin is offlineSend an Email to GdynianinSearch for Posts by GdynianinAdd Gdynianin to your Buddy List
nosfe4 nosfe4 is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-9525.jpg

Registration Date: 10-03-2015

Super, dzięki za wszystkie info Wink
17-03-2015 21:33 nosfe4 is offlineSend an Email to nosfe4Search for Posts by nosfe4Add nosfe4 to your Buddy ListView the MSN Profile for nosfe4
natalia.deresz
unregistered

Ja kupowałam w sklepie ekosmaki, szeroki na Wadysława IV w Gdynii, blisko pkp wzgórze maksymiliana. Kobieta, która sprzedawała widać, że się zna i potrafi powiedzieć co nieco o gatunkach
10-07-2015 13:44
dworakaw dworakaw is a male
Member

/images/avatars/avatar-11572.jpg

Registration Date: 28-08-2014

Kurde muszę poszukać. Mają stronę www?

25-07-2015 15:10 dworakaw is offlineSend an Email to dworakawSearch for Posts by dworakawAdd dworakaw to your Buddy List
genju2
Newbie

Registration Date: 07-09-2015

Kiedyś mieszkałem w Gdyni i w Gameboxie można było dostać. Bardzo często też projektowałem stronki internetowe np http://pogrzebypraga.pl jest to jedno moja z realizacji przegobowych. Grafika pasuje też do forum tego.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by genju2: 26-02-2016 15:16.

07-09-2015 15:43 genju2 is offlineSend an Email to genju2Homepage of genju2Search for Posts by genju2Add genju2 to your Buddy List
Mickey Mickey is a male
Newbie

Registration Date: 12-01-2013

Ja kupowałem yerbę w Batorym. Na II piętrze jest stoisko herbaciane i mają różne yerby - ceny dość normalne.
24-09-2015 12:10 Mickey is offlineSend an Email to MickeyHomepage of MickeySearch for Posts by MickeyAdd Mickey to your Buddy List
myszka
unregistered

A jakieś namiary na dobry sklep internetowy?
05-10-2015 15:21
Feminafit.pl
Newbie

Registration Date: 16-12-2010

Hej wszystkim!

Informujemy, że od 2014r mamy nowy punkt sprzedaży w Gdyni!

Gdynia ul 3 Maja 19 (centrum)
telefon pozostał ten sam 58 6250229 lub 609 609 444

Ceny yerby najniższe w Trójmieście! Ponadto suplelemnty diety, zioła, kasze, bakalie etc. Zapraszamy!

www.Feminafit.pl

pozdrawiamy!
15-11-2016 14:20 Feminafit.pl is offlineSend an Email to Feminafit.plHomepage of Feminafit.plSearch for Posts by Feminafit.plAdd Feminafit.pl to your Buddy List
Qazplm
Newbie

Registration Date: 04-03-2017

Tu kupisz dobrą Yerba Mate w Gdyni
04-03-2017 23:10 Qazplm is offlineSend an Email to QazplmSearch for Posts by QazplmAdd Qazplm to your Buddy List
ocegde ocegde is a male
Newbie

Registration Date: 13-03-2017

W Galerii Bałtyckiej jest chyba jakiś sklep z yerba, ale pewnie drogo jak w takiej lokalizacji. Był ktoś?

16-03-2017 11:13 ocegde is offlineSend an Email to ocegdeSearch for Posts by ocegdeAdd ocegde to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Gdynia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: