Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z Amolem » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba z Amolem
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
con palo
Forum Ace

/images/avatars/avatar-808.jpg

Registration Date: 11-10-2008

Yerba z Amolem Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bolała mnie głowa i jakoś się dziwnie czułem i postanowiłem że doleje do Yerby trochę takich miętowych kropel które się nazywają Amol Smile moze kojarzycie,

Sugerując się tym że amol piłem zawsze jeżeli zażywałem z posłodzoną herbatą tak więc i w tym przypadku postąpiłem tzn posłodziłem Yerbe i dolałem Amol ze 20 kropel,
Wrażenie niepowalające, samym cukrem zepsułem sobie smak yerby więc ciężko mi było stwierdzić czy to jest dobre, na pewno uleciał mi oryginalny smak Yerby i juz wtedy przestało mi to smakować natomiast była nuta Amolu który generalnie lubie natomiast smak ten był zepsuty przez słodką yerbę.

Szczerze powiedziawszy nie polecam jak by ktoś wpadł kiedyś na tak idiotyczny pomysł jak ja Smile

30-12-2008 23:18 con palo is offlineSend an Email to con paloSearch for Posts by con paloAdd con palo to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Registration Date: 19-05-2008

RE: Yerba z Amolem Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
con palo napisał(a)
Bolała mnie głowa i jakoś się dziwnie czułem i postanowiłem że doleje do Yerby trochę takich miętowych kropel które się nazywają Amol Smile moze kojarzycie,

Sugerując się tym że amol piłem zawsze jeżeli zażywałem z posłodzoną herbatą tak więc i w tym przypadku postąpiłem tzn posłodziłem Yerbe i dolałem Amol ze 20 kropel,
Wrażenie niepowalające, samym cukrem zepsułem sobie smak yerby więc ciężko mi było stwierdzić czy to jest dobre, na pewno uleciał mi oryginalny smak Yerby i juz wtedy przestało mi to smakować natomiast była nuta Amolu który generalnie lubie natomiast smak ten był zepsuty przez słodką yerbę.

Szczerze powiedziawszy nie polecam jak by ktoś wpadł kiedyś na tak idiotyczny pomysł jak ja Smile

nie lubie amolu Tongue
a zalewał ktos juz yerbe denaturatem?? Big Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by pawel: 31-12-2008 20:13.

31-12-2008 17:23 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z Amolem

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: