Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + sok ananasowy » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba + sok ananasowy
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Lend
Triple Ace

/images/avatars/avatar-681.gif

Registration Date: 29-03-2008

Thumb Up! Yerba + sok ananasowy Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzisiaj drugie zalanie rosamonte zalałem zimnym sokiem z ananasów (takim z ananasów z puszki)

Wg. mnie żaden sok nie pasuje tak do yerby jak ananasowy ,kiedy zalewałem pomarańczowym yerba miała posmak pomarańczy ale jednoczesnie była taka dziwnie gorzka a tutaj jest inaczej ,super! : ]

*down - dokładnie Pleased

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Lend: 15-11-2008 16:09.

15-11-2008 15:35 Lend is offlineSend an Email to LendSearch for Posts by LendAdd Lend to your Buddy List
TomeX TomeX is a male
Forum Ace

Registration Date: 19-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bardzo dobre połączenie Cool ananasowy sok idealnie pasuje do yerby...i posmak owocu utrzymuje się dosyć długo ale nie zagłusza smaku yerby Big Grin
15-11-2008 16:07 TomeX is offlineSend an Email to TomeXSearch for Posts by TomeXAdd TomeX to your Buddy List
Iggipop
Junior Member

Registration Date: 14-11-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bardzo zaciekawiło mnie takie połączenie. Spróbuję na pewno.

A jak z uwalnianiem kofeiny w takiej 'zalewajce'?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Iggipop: 17-11-2008 02:18.

17-11-2008 02:17 Iggipop is offlineSend an Email to IggipopSearch for Posts by IggipopAdd Iggipop to your Buddy List
Hymen Hymen is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-872.png

Registration Date: 12-11-2008

Zapewne skoro nie "parzymy" yerby tylko zalewamy sokiem o temp pokojowej czy zimnym to kofeina jak i inne składniki będą sie uwalniały dłużej i mniej. Takie jest moje zdanie.

17-11-2008 06:42 Hymen is offlineSend an Email to HymenSearch for Posts by HymenAdd Hymen to your Buddy List
clover clover is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-923.gif

Registration Date: 31-03-2008

RE: Yerba + sok ananasowy Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wyśmienite połączenie. Kto jeszcze nie spróbował, niech biegnie po sok ananasowy Wink

10-12-2008 01:45 clover is offlineSend an Email to cloverSearch for Posts by cloverAdd clover to your Buddy List
rioanaconda rioanaconda is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-901.jpg

Registration Date: 06-06-2008

RE: Yerba + sok ananasowy Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Lend napisał(a)
Dzisiaj drugie zalanie rosamonte zalałem zimnym sokiem z ananasów (takim z ananasów z puszki)

Wg. mnie żaden sok nie pasuje tak do yerby jak ananasowy ,kiedy zalewałem pomarańczowym yerba miała posmak pomarańczy ale jednoczesnie była taka dziwnie gorzka a tutaj jest inaczej ,super! : ]

*down - dokładnie Pleased

Ja tam wolę sobie świeżego ananasa zmiksować dolać, soku z limona, odrobinę wody ORAZ np rumu albo wódki i w formie koktajlu spożyć.
Nie rozumiem jak można Yerba Mate słodzić albo miodzić, a już na pewno nie toleruję dodawania do Yerby jakiś soków....
Yerba to Yerba. Terere to terere i tego się trzymam.
Ale jak ktoś lubi.... Tongue Baby Baby Baby Baby

http://www.youtube.com/watch?v=6EhD6lZLMN0&feature=channel_page

http://rioanaconda.blogan.pl
10-12-2008 16:42 rioanaconda is offlineSend an Email to rioanacondaSearch for Posts by rioanacondaAdd rioanaconda to your Buddy List
Bendigo Bendigo is a male
Lord

/images/avatars/avatar-714.jpg

Registration Date: 15-08-2008

Ja też nie lubię słodkiej yerby, nawet dodatek anyżu mnie odrzuca. Może to dlatego, że od wielu lat nie słodzę herbaty i wolę naturalny gorzki smak yerby.

10-12-2008 18:43 Bendigo is offlineSend an Email to BendigoHomepage of BendigoSearch for Posts by BendigoAdd Bendigo to your Buddy List
Olcio Olcio is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1246.jpeg

Registration Date: 24-10-2008

Mate russo z sokiem pomarańczowym to bardziej.
Jedyne dodatki jakie daje to cytryna.
10-12-2008 18:48 Olcio is offlineSend an Email to OlcioSearch for Posts by OlcioAdd Olcio to your Buddy List
Alien
Full Member

/images/avatars/avatar-567.jpg

Registration Date: 15-05-2008

Całkiem niezłe, tyle ze pozbawia Yerbe tej pysznej goryczy.
11-12-2008 11:06 Alien is offlineSend an Email to AlienSearch for Posts by AlienAdd Alien to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + sok ananasowy

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: