Yerba Mate Forum » Gatunki » Canarias » Canarias Serena » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Canarias Serena
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Canarias Serena Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Właśnie skończyłem pić pierwszy kilogram Canarias Serena.
Nie zachwyca. W smaku mydlasta, posmak ziół, które niby tam są ledwo wyczuwalny. Zdecydowanie klasyczny kanarek smaczniejszy. Serena przekombinowana, mdła.
Jeśli chodzi o właściwości pobudzające to działa słabiej niż canarias klasyczny, ale znowu mocniej niż np. yerby argentyńskie. W tej materii jest całkiem przyzwoicie, nie robi burdelu w głowie, pompka nie telepie, ale ciśnienie się nieco zwiększa. Pobudza skutecznie, ale łagodnie.
Dla mnie jednak żółty kanarek, ale mogę polecić początkującym, którzy chcą spróbować mocy brazylijek, ale nie są przekonani do mocnych, zdecydowanych smaków.

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.
23-01-2013 10:38 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

23-01-2013 10:39
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

kupiłem bo żółty canarek wspominam miło.co mnie się podoba w serenie?że posmak ziół nie zabija posmaku yerby i jeszcze ta mega ciekawa pasiflora.zabieg czysto la selvowy Wink do energetyka dodać zioło uspokajające,ponoć leczy adhd i nie tylko.poczytajcie np.w wikipedi.tylko po co tak drobno siekać zioło żeby podczas picia ze dwa razy rozkręcać bombke.ale minusy nie zakrywają plusów Big Grin
12-02-2013 09:34 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
KosmaN KosmaN is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-2891.png

Registration Date: 12-11-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Właśnie od tej Yerby zaczynałem i z początku nie za bardzo mi smakowała , ale zauważyłem że wielkie znaczenie ma zalanie poniżej 80 stopni i wtedy jest smacznaSmile
14-11-2013 18:48 KosmaN is offlineSend an Email to KosmaNSearch for Posts by KosmaNAdd KosmaN to your Buddy List
aru1980
Double Ace

/images/avatars/avatar-3904.png

Registration Date: 10-01-2014

Po otwarciu paczki widzimy znany nam drobny susz z subtelnym lekko wyczuwalnym aczkolwiek wyczuwalnym zapachem ziołowym.Po pierwszym zalaniu pomyślałem że chyba sie jeszcze nie zaparzyło bo ani tu smaku yerby ani ziół.Po drugim zalaniu bierzemy paczke do ręki i jeszcze raz czytamy co to za zioła,których nie czuć Big Grin .Mój egzemplarz jest z datą przydatności do 2013 roku może i troche zwietrzał ale z tego co piszą wyżej to coś w tym jest.Pomyślałem sobie,że może chodzi o to,żeby smak ziół nie wywyższał sie za nadto nad smak yerby jak np.w Amanda Con Hierbas,jednak tam te zioła czuć wyrażnie.Żółty Canarias ma bardzo charakrerystyczny a przede wszystkim wyrażny smak,tutaj jest on jakiś stonowany czuć ten smak kanarka ale to tak jak patrzeć przez mgłe.Kofeina jednak nie zwietrzała i moc jest-tak ok 70% żółtej ale to i tak sporo.Jakbym nigy nie pił Canarias to bym pomyślał że to jakiś 'szajs' że tak sie wyraże,ale jak już wiem co sie kryje za tą urugwajską marką zupełnie inaczej na to patrze Pleased .
Canarias Light-tak powinna nazywać sie ta yerba.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by aru1980: 20-08-2015 19:51.

20-08-2015 18:03 aru1980 is offlineSend an Email to aru1980Search for Posts by aru1980Add aru1980 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Canarias » Canarias Serena

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: