Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte u Cejrowskiego » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Rosamonte u Cejrowskiego
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
michaldukiel
Newbie

Registration Date: 08-09-2012

Rosamonte u Cejrowskiego Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

"Yerba mate dla początkujących", "Yerba mate dla zuchwałych", "Yerba mate paragwajska" - to trzy rodzaje yerba mate, które serwuje Cejrowski.
Ceny dwukrotnie większe, niż w normalnych sklepach. Za 0,5 kg - 39 zł.

Z informacji można wyczytać, że ta pierwsza powstała na bazie yerba mate ROSAMONTE, a ta druga na bazie YM PIPORE.

Czy ktoś miał tę przyjemność/nieprzyjemność kosztować któregoś z rodzajów mate Cejrowskiego? Czy warto przepłacać? Jakieś recenzje, opinie?
11-11-2012 22:06 michaldukiel is offlineSend an Email to michaldukielSearch for Posts by michaldukielAdd michaldukiel to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

11-11-2012 22:07
Noamek Noamek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Registration Date: 01-04-2011

RE: Rosamonte u Cejrowskiego Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
michaldukiel napisał(a)
"Yerba mate dla początkujących", "Yerba mate dla zuchwałych", "Yerba mate paragwajska" - to trzy rodzaje yerba mate, które serwuje Cejrowski.
Ceny dwukrotnie większe, niż w normalnych sklepach. Za 0,5 kg - 39 zł.

Z informacji można wyczytać, że ta pierwsza powstała na bazie yerba mate ROSAMONTE, a ta druga na bazie YM PIPORE.

Czy ktoś miał tę przyjemność/nieprzyjemność kosztować któregoś z rodzajów mate Cejrowskiego? Czy warto przepłacać? Jakieś recenzje, opinie?

quote:
"Buniek" napisał(a)
Czołem.

Jakiś czas temu dostałem na urodziny Yerba Mate sygnowane nazwiskiem Wojciecha Cejrowskiego. Była to najmocniejsza z jego kolekcji czyli Yerba Mate Paragwajska. is z sklepu kolonialnego WC:

Yerba Mate zawiera precyzyjnie wyselekcjonowane gałązki i drobno mielone listki z dodatkiem liści boldo, lippii trójlistnej, mięty oraz trawy cytrynowej. Dzięki zawartości tych ziół napar jest niezwykle orzeźwiający, działa przy tym uspokajająco, dając poczucie odprężenia.

A wszystko to za jedyne 39.00zł Roll Eyes

Susz zapakowany jest w ładny karton który zostawiłem sobie na pamiątkę. Ozdobiony on jest wizerunkiem Pana Cejrowskiego z przodu i z tyłu. Z tyłu po to abyśmy nie zapomnieli z kim mamy do czynienia czytając instrukcje zaparzania i informacje o produkcie. W środku witają nas radośnie dwie torebki, te same używane do herbat na gramy w sieciach Czas na herbatę. Zapięte są zresztą tak samo - czytaj drucik. Na opakowaniu widnieje informacja, że towar produkowany jest w Polsce. Czyli jacyś ludzie siedzą w fabryce, sypią susz do woreczków po 250g i kręcą druciki Shocked Smak jest nijaki. Nie czuć zbytnio ani ziół ani mate. To subiektywne odczucia, może gdybym wydał na to własne pieniądze smak wydawałby się lepszy. Nie znam odbiorców tego towaru, każdy kto ma choć trochę pojęcia o YM wybierze tańsze i lepsze marki. Zaryzykuję twierdzenie że produkt ten kupują trzy grupy osób:

1. Ludzie którzy szukają prezentu dla znajomego który pija Mate, ale nie mają o tym pojęcia.
2. Ludzie którzy są ciekawi i ryzykują własne pieniądze. Zapewne jednorazowo.
3. Oddani fani całości postaci jaką jest Wojciech Cejrowski.

Reasumując: Produkt traktuję bardziej jako ciekawostkę niż kolejną pozycję na półce z suszem.

11-11-2012 22:41 Noamek is offlineSend an Email to NoamekSearch for Posts by NoamekAdd Noamek to your Buddy List
marcik marcik is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-11-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

paragwajska to pajarito z tego co się orientuje, ale płacić tyle zatwarz wojciecha a i tak nie mieć pewności co pijemy to średnia przyjemność
12-11-2012 18:07 marcik is offlineSend an Email to marcikSearch for Posts by marcikAdd marcik to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z tego co mi wiadomo, nie jest to wcale mieszanka "na bazie" tylko jest to po prostu Rosamonte . Pipore ( czyli argentyńska yerba mate). Jeśli chodzi o tę paragwajską ziółka tam dosypane to standardowa, popularna ziołowa mieszanka z yerba mate. Nic specjalnego.

Płaci się tylko za twarz WC... a to smaku chyba nie dodaje, ba niektórym nawet odbiera Wink ... a jak ktoś chce tyle zapłacić, to już lepiej zainwestować w lekturę typu "Gringo wśród dzikich plemion" Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
12-11-2012 19:42 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Mariusz4284 Mariusz4284 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Registration Date: 07-10-2012

przesypują w polsce, rosamonte ,to se biznesik wymyślił
13-12-2012 00:17 Mariusz4284 is offlineSend an Email to Mariusz4284Homepage of Mariusz4284Search for Posts by Mariusz4284Add Mariusz4284 to your Buddy List
johnyy johnyy is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2581.jpg

Registration Date: 03-01-2012

Pamiętam jak kiedyś na targach książki w krk zagadnąłem do Cejrowskiego odnośnie nowo wydanej wersji gringo (w wersji zapachowej) sugerując mu że to lipa Smile Na co usłyszałem, że pewnie że lipa ale ludzie tego chcieli i za to płacą więc czemu im odmawiać Big Grin
13-12-2012 01:54 johnyy is offlineSearch for Posts by johnyyAdd johnyy to your Buddy List
Mariusz4284 Mariusz4284 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Registration Date: 07-10-2012

jaki materialista!! dobremu katolikowi to nie służy
13-12-2012 02:32 Mariusz4284 is offlineSend an Email to Mariusz4284Homepage of Mariusz4284Search for Posts by Mariusz4284Add Mariusz4284 to your Buddy List
Vataran Vataran is a male
Newbie

Registration Date: 09-06-2013

Witam

Muszę się przyznać, że kupiłem "Yerbe" od WC dla początkujących. Gdy pierwszy raz wszedłem do herbaciarni, kupiłem bombillę i zapytałem o jakąś Yerbę na początek to sprzedawczyni wrzuciła mi żółte pudełko dla początkujących. Niby na bazie Rosamonte, z dodatkiem trawy cytrynowej aby (cytat) "nie wierzgała w ustach". Rosamonte nie za bardzo tutaj jest wyczuwalne, a cytrynka to raczej tylko na opakowaniu. Kiepska jakość, taka jakby przepłukana Rosamonte, no i cana oczywiście bardzo promocyjna i atrakcyjna- jedyne 39zł za 0,5kg.
Nie wiem czy WC miał w zamiarze zrobić dla początkujących jakąś podróbę Rosamonte, ale kompletnie się nie umywa do oryginału.
Zgadzam się z tym co pisaliście powyżej- kupić to może osoba kompletnie nieogarniająca kwestii i rodzajów Yerba Mate albo początkujący żółtodziób.
Więcej w sklepie kolonialnym Wojciecha Cejrowskiego na pewno suszu nie kupię.
03-07-2013 08:36 Vataran is offlineSend an Email to VataranSearch for Posts by VataranAdd Vataran to your Buddy List
yerba w yapę yerba w yapę is a male
Triple Ace

Registration Date: 05-03-2013

Z tego wygląda, że może propagator z niego niezły, ale jeśli mu smakuje to co sprzedaje.... o gustach się nie dyskutuje Big Grin

i nosiłem się kiedyś z zamiarem kupna u niego, więc nie żałuję Cool
03-07-2013 09:57 yerba w yapę is offlineSend an Email to yerba w yapęSearch for Posts by yerba w yapęAdd yerba w yapę to your Buddy List
marcik marcik is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-11-2012

gdzies tam na jego stronie czytałem że najbardziej lubi Pajarito eleborada i amandę ziołową. Więc czy lubi resztki po rosamonte cięzko powiedzieć, ale z drugiej strony czytałem teksty ludzi którzy byli na tych wycieczkach które organizuje do dzungli i on wcale za yerbą tak bardzo nie przepada jak wszyscy myślą.
04-07-2013 13:34 marcik is offlineSend an Email to marcikSearch for Posts by marcikAdd marcik to your Buddy List
bierut bierut is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2665.jpg

Registration Date: 18-03-2013

Pewnie pije dlatego, że mu pasuje do image'u. A to żenujące moim zdaniem.
04-07-2013 19:10 bierut is offlineSend an Email to bierutSearch for Posts by bierutAdd bierut to your Buddy List
kacperekstg
unregistered

Kiedyś się wypowiadał że lubi!
27-09-2013 14:59
zeki zeki is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-2552.jpg

Registration Date: 16-11-2012

Lubi a przepada to jednak różnica. Chociaż bez matero się nie pokazuje więc sugerowałoby to, że jednak powinien przepadać i siorbać litrami.

Co do sprzedaży to nie dziwcie się. Nawet jak smak jest nijaki to chyba właśnie o to chodzi. Klienta się nie zniechęci do picia bo woda z jakimś dodatkiem w tle przejdzie przez gardło każdemu i klient wróci zadowolony bo on też będzie jak Cejrowski pił YM. Jest popyt na YM od Cejrowskiego i musi pojawić się podaż.
I bycie katolikiem nie ma tu nic do rzeczy. Niewidzialna ręka wolnego rynku jak widać ma większą siłę przebicia. Zresztą Wy byście nie sprzedawali takiego czegoś jak ludzie by chcieli to od Was kupować?

28-09-2013 07:56 zeki is offlineSend an Email to zekiHomepage of zekiSearch for Posts by zekiAdd zeki to your Buddy List
Kryh99 Kryh99 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2934.png

Registration Date: 20-11-2013

Wszystkie Yerby z "Czasu na herbate" drugej jakości ;P

30-11-2013 16:26 Kryh99 is offlineSend an Email to Kryh99Search for Posts by Kryh99Add Kryh99 to your Buddy List
Rudy
Member

/images/avatars/avatar-2832.jpg

Registration Date: 28-09-2013

Mnie bardziej śmieszy ten komunikat na jego sklepie internetowym:

quote:
W NIEDZIELE I ŚWIĘTA NIECZYNNE
zarządzenie Pana Boga nr 3 (Księga Wyjścia rozdział 20. wersy 8-11 oraz Księga Powtórzonego Prawa rozdział 5. wersy 12-15.)

Ja rozumiem, nie kupować i takie tam ale chciałbym z czystej ciekawości obejrzeć asortyment a tu całuję Klamkę Pana WC (Wielki Chrześcijanin)

link: http://www.sklepkolonialny.com/

01-12-2013 11:43 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
saku saku is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Registration Date: 22-02-2009

Pomijając fakt że jeśli już to w sobotę powinno być nieczynne ale co tam Roll Eyes

Kontakt Skype STRAŻNIKA FORUM- saku_sk
01-12-2013 23:28 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
edikpl edikpl is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-18989.jpg

Registration Date: 28-03-2016

Ja kupiłem z ciekawości taką Yerbę

29-04-2016 15:13 edikpl is offlineSend an Email to edikplSearch for Posts by edikplAdd edikpl to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte u Cejrowskiego

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: