Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a alkohol, kawa i herbata » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
Yerba a alkohol, kawa i herbata
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
herell herell is a male
Junior Member

Registration Date: 02-06-2008

Yerba a alkohol, kawa i herbata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jest ktos kto nie lubi: kawy, herbaty, alkoholu, grejfrutow, papierosow, a lubi Yerbe?
13-06-2008 14:56 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
orlik orlik is a male
Full Member

Registration Date: 07-02-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

nie rozumie wogule sensu tego pytania

ps. Ja nienawidze kawy

i nie wiem co mają grapefruity, kawa, herbata, alkochol i fajki do YM

myślcie sami !

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by orlik: 13-06-2008 17:06.

13-06-2008 17:05 orlik is offlineSend an Email to orlikHomepage of orlikSearch for Posts by orlikAdd orlik to your Buddy List
herell herell is a male
Junior Member

Registration Date: 02-06-2008

Thread Starter Thread Started by herell
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Chodzi mi o preferencje smakowe. Z wyzej wymienionych nic nie przechodzi mi przez gardlo. Co ciekawe nie jestem w ogole wrazliwy na fenylotiomocznik. Ciekawi mnie czy ktos ma to samo co ja.
13-06-2008 18:15 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
Wolbashi Wolbashi is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Registration Date: 14-10-2007

RE: Yerba a alkohol, kawa i herbata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
herell napisał(a)
Jest ktos kto nie lubi: kawy, herbaty, alkoholu, grejfrutow, papierosow, a lubi Yerbe?

Ja nie lubię i nie czuję potrzeby palić petów. Kawę pijam, herbatę pijam, grejpfruty są ok, ale to też zależy czasami od owocu. Alkohol mi przechodzi, ale nie w nie wiadomo jakich ilościach, jedno piwo i spoko maroko Wink Yerbę lubię, bo dobrze zrobiona jest świetna i wcale nie musi być niewiarygodnie goryczkowa Big Grin nie słodzę kawy, herbaty i jakoś nie miałam problemów z przestawieniem się Smile
14-06-2008 21:42 Wolbashi is offlineSend an Email to WolbashiHomepage of WolbashiSearch for Posts by WolbashiAdd Wolbashi to your Buddy ListView the MSN Profile for Wolbashi
.jpg
unregistered

dość ciekawe pytanie yerbe lubię (głupio by było jakbym strzelił odpowiedz ze nie lubię skoro udzielam sie na forum yerba mate to coś w tym musi być hm jakaś pasja Big Grin smakowania Tongue ) kawę hm może nie lobie ale pijam choćby dlatego ze czasem nie ma po prostu czasu aby przygotować yerbe bo sie spieszę a chce dostać jakiegoś kopniaka na rozpoczęcie dnia to kawa jest wtedy dobrym substytutem. Herbaty uwielbiam to chyba mam po mamie bo moja rodzicielka ma fioła na punkcie różnego rodzaju herbat szczególnie te z tych prawdziwych herbaciarni Big Grin mmm pachnie w całej kuchni jak sie parzy taką herbatkę. Owoce ogólnie chyba wszystkie lubię Smile
14-06-2008 23:12
Yerbamateistka Yerbamateistka is a female
Newbie

Registration Date: 28-08-2009

Lubię wszystko wyżej wymienione, no może z wyjatkiem papierosów.

Muszę jednak przyznać, że kiedy piję dużo yerby to przechodzi mi smak na piwo i inny alkohol. Po prostu jak normalnie to mam ciąg, tak jak pije dużo i codziennie yerby to wtedy jakoś tak mi się totalnie nie chce alkoholu Big Grin Może i lepiej Wink

Czarnej hebraty odkąd piję yerbę już nie ścierpię. O bleee. Zielone, czerwone owszem, czarna - no more.

Kawę piję dalej na śniadanie, bo po prostu lubię ten smak kawy w połączeniu z czekoladowymi lodami...mmm mniam i nie dla kopa, bo kopa po kawie to nie miałam chyba od 8 lat...haha

Owoce zawsze i wszędzie Big Grin
28-08-2009 14:09 Yerbamateistka is offlineSend an Email to YerbamateistkaSearch for Posts by YerbamateistkaAdd Yerbamateistka to your Buddy List
hendrix89 hendrix89 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1394.jpg

Registration Date: 20-07-2009

No ja jestem kawiarzem, ale jak piję yerbę, to unikam, tak samo alkohol. Lubię mocne alkohole w każdych ilościach, ale na razie basta z piciem. Fajek nie palę, bo mi kasy szkoda, gejfruty od czasu do czasu. Z YM problemu nie ma. Moim zdaniem zostawia posmak bardziej dobrze uwędzonego boczku niż fajek.
28-08-2009 15:52 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
Lend
Triple Ace

/images/avatars/avatar-681.gif

Registration Date: 29-03-2008

o popatrz a myslałem ,że jakis debilny temacik, lubie grejfruty, yerbe, kawe, herbate reszta niebardzo Pleased

28-08-2009 17:10 Lend is offlineSend an Email to LendSearch for Posts by LendAdd Lend to your Buddy List
Missy Missy is a female
Member

/images/avatars/avatar-1395.jpg

Registration Date: 16-08-2009

RE: Yerba a alkohol, kawa i herbata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie nosze kawy, sam zapach juz mnie odstręcza.
Herbatę piję ale tylko zieloną i czerwoną.
Grejpfruty lubię, choć po nich i po soku z nich boli gardło.
Papierosów nie palę, nie znoszę dymu papierosowego.

Mate oczywiście lubię Smile Bardzo.
28-08-2009 21:38 Missy is offlineSearch for Posts by MissyAdd Missy to your Buddy List
Double Ace

quote:
Missy napisał(a)
Mate oczywiście lubię Smile Bardzo.

Niy rob nos za błozny, dziołcha. Udoł Ci sie tyn wic Big Grin
(jeśli się pomyliłem, to popraw mnie, bo zagranicą mieszkam Big Grin )
28-08-2009 21:49 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
Missy Missy is a female
Member

A ja przed granicą, ale ze Ślunska to jo żech nie jest Tongue
28-08-2009 22:32 Missy is offlineSearch for Posts by MissyAdd Missy to your Buddy List
Double Ace

Niy ze Ślunska? A stadt Mysława niy jest na Ślunsku? No dziołcha, udoł Ci sie kolejny wic.
Ale to jest godka na off topa, albo na priwa. Big Grin
28-08-2009 22:57 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
Missy Missy is a female
Member

No co, no co, ja tu tylko mieszkam Tongue
Ja jestem człowiek z pomorza, którego koleje losu przywiodły na poludnie kraju...
Masz racje, schodzimy z tematu a to nieładnie komus tak bajzel robic Tongue
Autorze, juz konczymy! Pleased Tongue
29-08-2009 10:14 Missy is offlineSearch for Posts by MissyAdd Missy to your Buddy List
aDuch aDuch is a female
Member

/images/avatars/avatar-1492.gif

Registration Date: 30-08-2009

Chyba nie ma reguły. Ubóstwiam wszystkie herbaty od białych po czarne. Alkohol ok, ale nie do śniadania. Papierosy - zwykłe mnie odrzucają, jeśli już to skręty z ciekawych tytoni lub dym z fajki. Za smakiem kawy nie przepadam, grejpfrutów zupełnie nie lubię.

Za to lubię dym z ogniska i zapach wędzonki, a to też z niektórymi yerbami można kojarzyć Tongue
No i yerbę lubię.

Jakbym nie była pewna, czy mi posmakuje, kupiłabym na Alledrogo 100g jakiejś klasycznej (Rosamonte Elaborada?) i siorbała z kubka przez podziurawioną słomkę, coby tanio obczaić smak.
30-08-2009 17:11 aDuch is offlineSend an Email to aDuchSearch for Posts by aDuchAdd aDuch to your Buddy List
Missy Missy is a female
Member

Ostatnio zrobilismy papierosy z Mate (Amanda) - mnie smakowaly, bo nic byly takie strasznie gryzace jak fajki, ale inni mowili, ze za bardzo czuc herbate... ja nie czulam, ale to pewnie dlatego, ze nie pale papierosow. pozniej jednak machnelam papierosa i poczulam roznice. jak dla mnie + dla YM Smile
30-08-2009 20:46 Missy is offlineSearch for Posts by MissyAdd Missy to your Buddy List
sonic sonic is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1393.jpg

Registration Date: 02-09-2009

Tak gwoli ścisłości to przedstawiam się Bartek mam na imię Pleased
Mój pierwszy post i chciałem się przywitać ze wszystkimi na początku.
Piję Mate od 3 lat i co do dodatków to preferuję parę. Dla mnie najlepsze połączenie to dobre cygaro (ostatnio palę Regalia Fina z Sao Paulo), Mojito i Mate na koniec. Dla osób palących cygara to jest kwestia doboru odpowiedniej Mate i odpowiedniego cygara. Mój przepis na wyśmienite 1,5 godzinki to jest cygaro z ciemnego tytoniu, pikantne i na początek dobre (oryginalnie przygotowane Mojito), do tego po wypiciu Mojito (ok 300ml) należy (tj po ok 40 min) wypić mate do drugiej połowy cygara. "Przepis" ten polecił mi mój znajomy z Cuby. Polecam

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by sonic: 02-09-2009 13:32.

02-09-2009 13:19 sonic is offlineSend an Email to sonicSearch for Posts by sonicAdd sonic to your Buddy List
Mlodzian Mlodzian is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1994.jpg

Registration Date: 04-04-2009

lubię wszystkie wymienione... piję wiele rodzajów herbat, kawę tylko czasami...
no może prócz papierosów, bo jeśli zdarzy mi się zapalić raz na miesiąc bądź rzadziej. Smile

z kolei nie lubię połączenia np. kawy bądź Mate z alkoholem...
nie poję alk. często... ale chodzi mi o to, że alkohol Cię spowalnia, a kofeina nakręca i jest dziwnie Wink

19-09-2009 11:42 Mlodzian is offlineSend an Email to MlodzianSearch for Posts by MlodzianAdd Mlodzian to your Buddy List
mr.tunczyk
Double Ace

Registration Date: 11-12-2008

Z w/w lubię wszystko, ale robię wszystko co mogę żeby znienawidzić papierosy i alkohol [w ilościach wyskokowych]. Więc nie wiem jak to zakategoryzujesz.
29-09-2009 22:00 mr.tunczyk is offlineSend an Email to mr.tunczykSearch for Posts by mr.tunczykAdd mr.tunczyk to your Buddy List
mercy275 mercy275 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1443.jpg

Registration Date: 11-10-2009

A pytasz o herbatę czarną, earl greya czy o wszystkie możliwe gatunki?
14-10-2009 16:05 mercy275 is offlineSend an Email to mercy275Homepage of mercy275Search for Posts by mercy275Add mercy275 to your Buddy List
aDuch aDuch is a female
Member

/images/avatars/avatar-1492.gif

Registration Date: 30-08-2009

quote:
mercy275 napisał(a)
A pytasz o herbatę czarną, earl greya czy o wszystkie możliwe gatunki?

Gwoli ścisłości - earl grey to JEST herbata czarna, aromatyzowana.
14-10-2009 22:11 aDuch is offlineSend an Email to aDuchSearch for Posts by aDuchAdd aDuch to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a alkohol, kawa i herbata

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: