Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a uzależnienie » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
yerba mate a uzależnienie
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kamor1992 kamor1992 is a male
Newbie

Registration Date: 17-09-2008

Question yerba mate a uzależnienie Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, jestem nowy Smile i teraz moje pytanko. Bo niektóre yerby [ np . ta jaką mam "Pajarito" ] mają smak jak tytoń, piapierosy czy coś w tym stylu. Czy można przez to uzaleznić się od papierosów ?? czy coś w tym stylu ?? Frown Frown Confused Confused Mad

18-09-2008 10:04 kamor1992 is offlineSend an Email to kamor1992Search for Posts by kamor1992Add kamor1992 to your Buddy List
slawosl slawosl is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-946.jpg

Registration Date: 12-08-2008

RE: Jedno pytanko... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No...

Potem przechodzisz na nargilę, dokładasz hasz i wkrótce odpadasz. Twoje kości bieleją, pokazywane na lekcjach religii jako dowód na istnienie szatana, który zwodzi złe dzieci na złą drogę.

Big Grin Big Grin Big Grin

To co czujesz, to posmak wędzonki. Obecny we wszystkim, co przeszło przez etap niepełnego spalania. Zawiera poliwęglowodory aromatyczne i to jedyne podobieństwo do papierochów. W papierosach nie zapach uzależnia, a nikotyna.
18-09-2008 10:10 slawosl is offlineSend an Email to slawoslSearch for Posts by slawoslAdd slawosl to your Buddy List
maciejslu maciejslu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-753.jpg

Registration Date: 01-04-2008

RE: Jedno pytanko... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
kamor1992 napisał(a)
Witam, jestem nowy Smile i teraz moje pytanko. Bo niektóre yerby [ np . ta jaką mam "Pajarito" ] mają smak jak tytoń, piapierosy czy coś w tym stylu. Czy można przez to uzaleznić się od papierosów ?? czy coś w tym stylu ?? Frown Frown Confused Confused Mad

U mnie akurat picie yerby wywołuje zjawisko odwrotne; mniej palę. Ale, jako się już rzekło, jestem "inny" Big Grin

A poważnie - mnie Pajarito nie smakuje papierosami, a nazywanie yerby "wywarem z petów" uważam za przegięcie. Owszem, na przykład La Merced Barbacua jest poddawana procesowi "grillowania", co wpływa na jej smak, ale jest to wpływ raczej korzystny.

Nie mogę z cała stanowczością stwierdzić, że picie yerby może prowadzić do uzależnienia od papierosów. Ale mocno wątpię, aby tak mialo być...

Rewolucja wydawnicza nadeszła!
18-09-2008 10:15 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
KosciaK
Forum Ace

Registration Date: 25-08-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak najbardziej można się uzależnić! Czego przykładem jest całe to forum. Tyle, że od yerby i tego dymno-tytoniowego posmaku.
18-09-2008 10:22 KosciaK is offlineSend an Email to KosciaKHomepage of KosciaKSearch for Posts by KosciaKAdd KosciaK to your Buddy List
slawosl slawosl is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-946.jpg

Registration Date: 12-08-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
KosciaK napisał(a)
Jak najbardziej można się uzależnić! Czego przykładem jest całe to forum. Tyle, że od yerby i tego dymno-tytoniowego posmaku.

sic!
18-09-2008 10:33 slawosl is offlineSend an Email to slawoslSearch for Posts by slawoslAdd slawosl to your Buddy List
watchu
unregistered

Psychicznie można się uzależnić od WSZYSTKIEGO :-)
18-09-2008 10:44
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

Jerba jerba jest beznikotynowa, ale można robić mieszanki. Nie słyszałem o YM tytoniowych, ale świat jest wielki, a pomysłowość ludzka nie ma granic Big Grin
18-09-2008 17:06 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
kamor1992 kamor1992 is a male
Newbie

Registration Date: 17-09-2008

Thread Starter Thread Started by kamor1992
Wink Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzięki wszystkim Smile Temat już uważam za zamknięty. Wink ) Pozdro. Cool Cool

18-09-2008 18:13 kamor1992 is offlineSend an Email to kamor1992Search for Posts by kamor1992Add kamor1992 to your Buddy List
LeoxxX LeoxxX is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-764.jpg

Registration Date: 19-09-2008

pytanko z innej beczki, czy PALO SANTO tez trzeba "hartować"??

19-09-2008 18:31 LeoxxX is offlineSend an Email to LeoxxXHomepage of LeoxxXSearch for Posts by LeoxxXAdd LeoxxX to your Buddy List
watchu
unregistered

Nie trzeba.
19-09-2008 18:50
Gian
Newbie

/images/avatars/avatar-2499.jpg

Registration Date: 16-11-2012

Pije szczerze mowiąc od niedawna. Ale już się uzależniłem jak na razie nie ma dnia bez Yerby Smile

23-11-2012 18:53 Gian is offlineSend an Email to GianHomepage of GianSearch for Posts by GianAdd Gian to your Buddy List
gudlaj23
Newbie

Registration Date: 26-11-2012

Ja kiedyś paliłam papierosy, rzuciłam parę lat temu. Usłyszałam pozytywne opinie o yerbie, nawet spróbowałam jej. smakowała mi. Pierwsze skojarzenie jakie miałam to tytoń, choć znajomi sugerowali że pachnie jak siano. Czy w związku z tym bardziej ciągnie mnie do niej?
26-11-2012 10:21 gudlaj23 is offlineSend an Email to gudlaj23Search for Posts by gudlaj23Add gudlaj23 to your Buddy List
jarek685
Newbie

Registration Date: 05-12-2012

tak uzależniają ale w pozytywny sposób bo są przepyszne
05-12-2012 21:31 jarek685 is offlineSend an Email to jarek685Search for Posts by jarek685Add jarek685 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a uzależnienie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: