Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus grasshopper » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Kraus grasshopper
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Ali
Junior Member

/images/avatars/avatar-1335.jpeg

Registration Date: 08-05-2009

Kraus grasshopper Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czesc, Czy ktos pil juz tą yerbe? Dobra jest? Jaka roznica miedzy "dymnymi" yebrami?

01-10-2009 11:46 Ali is offlineSend an Email to AliSearch for Posts by AliAdd Ali to your Buddy List
gerard_o gerard_o is a male
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Registration Date: 11-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przedwczoraj kupiłem paczuszkę, na dniach spróbuję i dam znać.

02-10-2009 12:13 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
Ali
Junior Member

/images/avatars/avatar-1335.jpeg

Registration Date: 08-05-2009

Thread Starter Thread Started by Ali
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wlasnie dostalem probke.

Musze powiedziec, ze ciekawa. Duzej roznicy to suszenie powietrzem nie robi, jednakze jest delikatna w smaku

Napewno nadaje sie dla poczatkujacych.
05-10-2009 17:20 Ali is offlineSend an Email to AliSearch for Posts by AliAdd Ali to your Buddy List
gerard_o gerard_o is a male
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Registration Date: 11-07-2007

Wypiłem dziś doświadczalne zasypanko. Nie zauważyłem aby Kraus organiczna smakowała trawiasto a nawet mogą stwierdzić, że wyczułem standardowy klasyczno-dymny smaczek. Może jak przepiję więcej owej yerby to zaktualizuję posta i swoje doznania.

05-10-2009 17:39 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

Wychłeptałem pół kilo tej yerby i obecnie znajduje się na drugim miejscu w moim panteonie, ze względu na brak w smaku i zapachu tzw. wędzonki.
Dla niektórych, brak dymnego smaku jest odskocznią od codzienności, w której króluje smak dymnych yerb (Colon, Rosamonte, itp...)
Dla mnie właśnie dymne yerby są odskocznią od Kraus'ów... i ziołowych...
02-05-2010 00:57 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

Grasshopper to po naszemu konik polny. Mam wrażenie, że ktoś tu ze mnie próbuje robić wariata. Firma Kraus nie produkuje takiej yerby. Zresztą... ich ofertę można znaleźć na ich stronie firmowej. Podejrzewam, choć może nie mam racji, że to po prostu Organica w opakowaniach przeznaczonych na rynek niemieckojęzyczny.

Ale przyznam, że chętnie poczytam o jej złożonych i odmiennych walorach smakowych.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Meszuge: 19-02-2011 09:12.

19-02-2011 09:06 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
outlast outlast is a male
Lord

/images/avatars/avatar-2107.jpg

Registration Date: 06-11-2010

...dlatego wlasnie staram sie omijac opakowania niemcurskojezyczne, bo mnie draznia.

nie ma reguly raz w sklepie na polce stoi Kraus z takim nadrukiem, a raz z normalnym ( czyt. - hiszpanskim) .

Na stronie firmy jest wyjasnione dlaczemu logiem firmy jest akurat ten zielony
hopper Big Grin

Über uns ist es sternenklar,
drinnen glüht der Samowar

19-02-2011 13:01 outlast is offlineSend an Email to outlastSearch for Posts by outlastAdd outlast to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus grasshopper

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: