Yerba Mate Forum » Gatunki » Najlepsza yerba do nauki » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (5): [1] 2 3 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Najlepsza yerba do nauki
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

Najlepsza yerba do nauki Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Sesja trwa, więc temat jak najbardziej na miejscu Big Grin

Przy jakiej yerbie wam się najlepiej uczy?
28-01-2009 22:01 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
Basista
Newbie

Registration Date: 28-01-2009

RE: Najlepsza yerba do nauki Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mi się najlepiej uczy przy Cruz de Malta Wink Parę zalań i od razu wszystko człowiekowi do łba wchodzi.
28-01-2009 22:07 Basista is offlineSend an Email to BasistaSearch for Posts by BasistaAdd Basista to your Buddy List
Kruszyn Kruszyn is a male
Member

/images/avatars/avatar-1078.jpg

Registration Date: 12-01-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przy każdej Big Grin W tej chwili jade na Taragui i muszę przyznać ....fajnie mi się uczy ;] z resztą tak jak i po każdej Yerbie Happy

28-01-2009 22:32 Kruszyn is offlineSend an Email to KruszynSearch for Posts by KruszynAdd Kruszyn to your Buddy List
TomeX TomeX is a male
Forum Ace

Registration Date: 19-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

każda a w szczególności CdM i Pajarito Tongue
28-01-2009 22:51 TomeX is offlineSend an Email to TomeXSearch for Posts by TomeXAdd TomeX to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

CdM i (o dziwo!do neidawna mnie usypiała) La Merced Barbacua.

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
29-01-2009 01:39 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
Wojciech.Sos Wojciech.Sos is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1062.jpg

Registration Date: 21-01-2009

Z okazji takiej -że raczkuje w piciu Yerbki to powiem że tak dobrze odświeża mnie i nie zamula Rosamante a z wieczora jak już niechęć i sen nadchodzi wtem Pajarito lub Cruza polecam z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam SESJOWICZÓW
SESJA-(System Eliminacji Studenta Jest Aktywny) Smile
29-01-2009 06:24 Wojciech.Sos is offlineSend an Email to Wojciech.SosSearch for Posts by Wojciech.SosAdd Wojciech.Sos to your Buddy List
kloklut kloklut is a male
Triple Ace

Registration Date: 25-05-2008

Ja do nauki zawsze piję CdM Smile Po wszystkich umysł jest jaśniejszy, ale po CdMie najbardziej Smile
29-01-2009 12:05 kloklut is offlineSend an Email to kloklutSearch for Posts by kloklutAdd kloklut to your Buddy List
Johns Johns is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-742.jpg

Registration Date: 10-09-2008

Do wytęzonego wysiłku psychicznego najlepiej u mnie sprawdza się Pajarito Selection Especial i CDM CzerwonaSmile
29-01-2009 18:41 Johns is offlineSend an Email to JohnsSearch for Posts by JohnsAdd Johns to your Buddy List
Bednar Bednar is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1103.jpg

Registration Date: 03-02-2008

Oto moje małe zakupy poczynione przed zeszłoroczną sesją letnią 2008

A oto i tegoroczny nabytek Tongue

Jak widać w tym semestrze postawiłem na Pajarito. Rosamonte też działa znakomicie jednak w przypadku tej pierwszej już sam słynny papierosiany posmak stawia mnie na nogi Wink
30-01-2009 01:14 Bednar is offlineSend an Email to BednarSearch for Posts by BednarAdd Bednar to your Buddy List
norbert norbert is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Registration Date: 08-02-2008

Na jaki czas starczy Ci 4 kilo ptaszka?

Ja lubuję się na czas sesji w rosamonte

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by norbert: 30-01-2009 01:23.

30-01-2009 01:23 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Fuuuuj, tyle Pajarito xD Ja wciąż męczę moje resztki, ale kiepsko mi idzie ^^

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
30-01-2009 01:25 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
Bednar Bednar is a male
Junior Member

4 Kilo na pewno wystarczą mi na tą sesję i podejrzewam że na letnią również spokojnie styknie Wink
W ogóle to podczas egzaminów zawsze mam nieporównywalnie większe zużycie Big Grin
Sham Co ty mówisz? Ptaszek najlepszy Wink Dla mnie najgorsze co może być to Yerba miętowa Tongue
30-01-2009 02:00 Bednar is offlineSend an Email to BednarSearch for Posts by BednarAdd Bednar to your Buddy List
Viking

Shocked Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Bednar napisał(a)
Dla mnie najgorsze co może być to Yerba miętowa Tongue

A piłeś Cachamate?

30-01-2009 02:43 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
Wolbashi Wolbashi is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Registration Date: 14-10-2007

marudy Big Grin na sesję dobre pajarito, ogółem wszystko co daje porządnego kopa Smile odmula i ogółem dodaje koncentracji, teraz piję mieszankę pajarito miętowego z rosą, którą męczę od dłuższego czasu i nie mogę zmęczyć.
30-01-2009 11:32 Wolbashi is offlineSend an Email to WolbashiHomepage of WolbashiSearch for Posts by WolbashiAdd Wolbashi to your Buddy ListView the MSN Profile for Wolbashi
JaQb JaQb is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-4057.jpg

Registration Date: 11-11-2008

Czy tylko mi na tym forum Pajarito NIE SMAKUJE i wcale mnie NIE POBUDZA?!

30-01-2009 11:45 JaQb is offlineSend an Email to JaQbSearch for Posts by JaQbAdd JaQb to your Buddy List
wujo444 wujo444 is a male
King

/images/avatars/avatar-807.jpg

Registration Date: 16-07-2008

nie tylko Wink ja mecze Pajarito zmieszane z LaRubią Wink

- Ano, zwykle to nas wyzucajom."

30-01-2009 11:48 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
Bednar Bednar is a male
Junior Member

quote:
norbert napisał(a)
quote:
Bednar napisał(a)
Dla mnie najgorsze co może być to Yerba miętowa Tongue

A piłeś Cachamate?

Noooo, właśnie, ta straszna nazwa wyleciała mi z głowy Tongue Miałem kiedyś niewielką ilość tego specyfiku Tongue (zresztą powyżej na pierwszym zdjęciu nawet widać, jedna z takich przeźroczystych torebek) Kompletnie mi to nie podchodziło, męczyłem się z tym przez pół dnia, a potem jeszcze przez parę dni tykwa zajeżdżała mi tym smakiem. Jak dla mnie istny horror.
Od tego czasu boję się cokolwiek eksperymentować z jakimiś smakowymi yerbkami Frown
30-01-2009 12:52 Bednar is offlineSend an Email to BednarSearch for Posts by BednarAdd Bednar to your Buddy List
Aruel
Full Member

Registration Date: 01-07-2008

Cruz de Malta- czerwona/biała - jak naprawdę mam rush Smile Dobra jest też Selecta i Canarias!

A takto wystarczy Pajarito Smile

30-01-2009 21:43 Aruel is offlineSearch for Posts by AruelAdd Aruel to your Buddy List
Viking

Rosamonte dało mi takiego kopa do kucia do koła z systemów politycznych i egzaminu poprawkowego z procesów ludnościowych że chyba do 2 nie zasnę!

30-01-2009 22:57 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
Michal
unregistered

jak dla mnie to tylko rosamonte bez gałązek. najmocniejsza najlepsza do nauki.
31-01-2009 12:22
Pages (5): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Najlepsza yerba do nauki

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: