Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Próbka przed wielkim powrotem Yerby :) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Próbka przed wielkim powrotem Yerby :)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

Próbka przed wielkim powrotem Yerby :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

CdM fajna w smaku lekko ziołowa podobna do herbaty trochę siankowata lekka od innych.Pobudziła ale nie za mocno mało zalań bo przeznaczyłem na przygotowanie do currado naczynka do użytku wraz z resztką tej palonej.... ta palona była straszna nie dobra dostałem ją jako próbka,słaba w mocy w same palone nutki i rodzynki...

This post has been edited 6 time(s), it was last edited by mateusso022: 26-08-2014 15:51.

25-08-2014 20:39 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
25-08-2014 20:40
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

a teraz mógłbyś przetłumaczyć na ojczysty?
25-08-2014 22:39 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

Thread Starter Thread Started by mateusso022
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Już poprawiłem sorki czasami mam poproczność
26-08-2014 15:50 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Próbka przed wielkim powrotem Yerby :)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: