Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a herba » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba a herba
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Devires
Newbie

Registration Date: 02-02-2017

Yerba a herba Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam Big Grin
Od paru ładnych lat pije yerba mate i zawsze piłem ją zwykłą ciepłą wodą. Od paru dni jestem na diecie Pu-Erh'owej, piję czerwoną herbatę po każdym posiłku, piję też dużą ilość wody podczas i po treningu i praktycznie nie ma czasu i miejsca w organizmie na yerba mate.. Natomiast gdzieś przeczytałem, że łączenie yerba mate z czerwoną herbatą w diecie jest bardzo korzystne i tu mam takie pytanie.. Czy w ogóle jest sens zalewanie yerba mate naparem z herbaty? Chodzi mi o to, czy z chemicznego punktu widzenia do naparu normalnie, tak jakbym zalewał zwykłą wodą dochodzą właściwości yerba mate?
02-02-2017 16:09 Devires is offlineSend an Email to DeviresSearch for Posts by DeviresAdd Devires to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
02-02-2017 16:10
Geldmarket
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie widzę przeciwwskazań a wręcz odwrotnie nie powinno być żadnych skutków negatywnych a pomyślałeś o robieniu po prostu mieszanki czerwona i yerba i tak parzyć??
08-10-2017 21:46
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a herba

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: