Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Próbuję odstawić energetyki. » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
Próbuję odstawić energetyki.
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
soulmemories soulmemories is a female
Newbie

Registration Date: 07-02-2017

Próbuję odstawić energetyki. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cześć, jestem tu nowa, tak jak i w sprawach yerby wiem tyle, co poczytałam u was.
Od 2 lat pracuję na nocki w różnych magazynach. Chcę odstawić energetyki i pomyślałam, że yerba będzie dobra. Zakupiłam Taragui con Palo. Właśnie do mnie leci. Chciałam zapytać, czy znacie jej właściwości, ile razy powinnam ją zalewać i czy mogę ją zaparzyć, po czym odcedzoną przelać do butelki by móc zabrać ze sobą do pracy? Będę wdzięczna, za wszelkie odpowiedzi.
07-02-2017 14:12 soulmemories is offlineSend an Email to soulmemoriesSearch for Posts by soulmemoriesAdd soulmemories to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
07-02-2017 14:13
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

wszystkie odpowiedzi na tak ale więcej teorii znajdziesz na forum,a warto trochę poczytać
07-02-2017 14:30 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Registration Date: 28-01-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Od 2 lat pracuję na nocki w różnych magazynach. Chcę odstawić energetyki i pomyślałam,
Energetyki to świństwo, chemia i oszustwo. Jedna z firm posunęła się do tego, że dużym białym drukiem (na czarnej puszce) napisała ŻEŃ-SZEŃ. Po wczytaniu się na napisy drobnym druczkiem skład można wyczytać, że żeń-szeń oczywiście jest, ale.. jest go 0,01 %.

że yerba będzie dobra.
Najlepszy wybór. Naturalne ziele. Podkreślam NATURALNE.

Zakupiłam Taragui con Palo. Właśnie do mnie leci.
Jeszcze jej nie piłem. Więcej o niej jest tutaj:
http://www.yerbamateforum.pl/331/thread.html&sid=

Chciałam zapytać, czy znacie jej właściwości, ile razy powinnam ją zalewać
Dopóki aż się nie wypłucze, aż czujesz smak lub czerpiesz przyjemność z picia. Myślę, ze z 5-6 razy można na luzie zalewać, ale 7-10 też nie popełnisz błędu.

i czy mogę ją zaparzyć, po czym odcedzoną przelać do butelki by móc zabrać ze sobą do pracy?
Nie ma z tym większego problemu.

07-02-2017 15:33 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
lepki98 lepki98 is a male
Junior Member

Registration Date: 11-08-2015

Energetyki to niszczyciele zdrowia :/
19-06-2017 23:08 lepki98 is offlineSend an Email to lepki98Search for Posts by lepki98Add lepki98 to your Buddy List
ziaro84 ziaro84 is a male
Junior Member

Registration Date: 15-06-2017

Zalewać to myślę do momentu kiedy jest jakiś smak jeszcze bo sama woda to już odpada.

Myślę, że yerba jest o wiele lepsza niż energetyki.
20-06-2017 19:24 ziaro84 is offlineSend an Email to ziaro84Search for Posts by ziaro84Add ziaro84 to your Buddy List
gashifu gashifu is a male
Newbie

Registration Date: 22-06-2017

Bez porównania. Dobra decyzja, Twój organizm Ci podziękuje Smile

23-06-2017 12:07 gashifu is offlineSend an Email to gashifuSearch for Posts by gashifuAdd gashifu to your Buddy List
para2fonia para2fonia is a male
Member

Registration Date: 12-05-2017

Możesz też spróbować parzyć yerbę we french pressie (dzbanek z tłoczkiem, do parzenia kawy) i zlewać napar do osobnego naczynia. Spokojnie kilka zaparzeń z jednego zasypu wychodzi. Potem można testować różne dodatki typu cukier czy mleko. Oczywiście gdyby właściwy sposób parzenia był z jakiegoś powodu niemożliwy...
23-06-2017 13:56 para2fonia is offlineSend an Email to para2foniaSearch for Posts by para2foniaAdd para2fonia to your Buddy List
Centrum Pożyczek
Newbie

Registration Date: 11-07-2017

Daj znać jak Ci poszło, bo mam bardzo podobny problem i też muszę odstawić energetyki :/
17-07-2017 11:13 Centrum Pożyczek is offlineSend an Email to Centrum PożyczekSearch for Posts by Centrum PożyczekAdd Centrum Pożyczek to your Buddy List
sirbarta
Newbie

Registration Date: 18-07-2017

a może zamiast energetyka kawa
18-07-2017 23:37 sirbarta is offlineSend an Email to sirbartaHomepage of sirbartaSearch for Posts by sirbartaAdd sirbarta to your Buddy List
sasgabi
Newbie

Registration Date: 16-08-2017

na mnie energetyk nie działa i może spróbuje yerbe
16-08-2017 11:15 sasgabi is offlineSend an Email to sasgabiHomepage of sasgabiSearch for Posts by sasgabiAdd sasgabi to your Buddy List
addi addi is a male
Newbie

Registration Date: 05-09-2017

wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz tutaj na forum.
05-09-2017 12:16 addi is offlineSend an Email to addiHomepage of addiSearch for Posts by addiAdd addi to your Buddy List
karolinka777
Newbie

Registration Date: 08-09-2017

Energetyki problemem naszego wieku, a tam jest sama chemia.
08-09-2017 10:15 karolinka777 is offlineSend an Email to karolinka777Homepage of karolinka777Search for Posts by karolinka777Add karolinka777 to your Buddy List
Amadeoo
Newbie

Registration Date: 11-09-2017

ja tam tego nie pije bo mam po tym tylko zgagę.
11-09-2017 10:08 Amadeoo is offlineSend an Email to AmadeooHomepage of AmadeooSearch for Posts by AmadeooAdd Amadeoo to your Buddy List
Marcinek Marcinek is a male
Newbie

Registration Date: 12-09-2017

jak zamienisz energetyki na mate to wyjdzie ci to za zdrowie.
12-09-2017 14:18 Marcinek is offlineSend an Email to MarcinekHomepage of MarcinekSearch for Posts by MarcinekAdd Marcinek to your Buddy List
Darth Vader
Newbie

/images/avatars/avatar-28688.jpg

Registration Date: 13-09-2017

Największą wadą energetyków jest ogromna ilość cukru w składzie.
13-09-2017 13:38 Darth Vader is offlineSend an Email to Darth VaderSearch for Posts by Darth VaderAdd Darth Vader to your Buddy List
Yerbek14
Newbie

Registration Date: 14-09-2017

dokładnie, cukry są najgorsze osobiście po tych napojach zawsze mam zgagę.
14-09-2017 10:26 Yerbek14 is offlineSend an Email to Yerbek14Homepage of Yerbek14Search for Posts by Yerbek14Add Yerbek14 to your Buddy List
Nooree Nooree is a male
Newbie

Registration Date: 11-10-2017

jestem ciekaw czy autor odstawił te świństwo.
11-10-2017 13:46 Nooree is offlineSend an Email to NooreeHomepage of NooreeSearch for Posts by NooreeAdd Nooree to your Buddy List
Dixiea2017
Newbie

Registration Date: 16-10-2017

Trunki tego gatunku to jeden cukier oraz chemia, Należałoby poczytać o yerbie oraz zastąpić nałogi.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Dixiea2017: 16-10-2017 11:56.

16-10-2017 11:55 Dixiea2017 is offlineSend an Email to Dixiea2017Homepage of Dixiea2017Search for Posts by Dixiea2017Add Dixiea2017 to your Buddy List
cornbreads2134
Newbie

Registration Date: 16-10-2017

Kiedyś piłem dużo takich napojów, dzisiaj tylko yerba.
16-10-2017 12:08 cornbreads2134 is offlineSend an Email to cornbreads2134Homepage of cornbreads2134Search for Posts by cornbreads2134Add cornbreads2134 to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Próbuję odstawić energetyki.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: