Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba i leki homeopatyczne » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba i leki homeopatyczne
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
orsonik
Newbie

Registration Date: 04-05-2013

Yerba i leki homeopatyczne Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam

Zażywam leki homeopatyczne. Jak większość tego typu leków wymaga to systematyczności i oczywiście dieta. Ze względu na zawartość w jednym z leków selenu nie można pić KAWY. Czy również Yerba Mate utrudnia wchłanianie Selenu i komplikuje leczenie homeopatyczne jak Kawa?? Inne składniki których nie mogę spożywać to oczywiście gluten, cukier, tłuste pokarmy, ostre, czarna herbata i podobne które drażnią żołądek i pobudzają do intensywnej pracy woreczek żółciowy. Może wam coś to podpowie i ułatwi odpowiedź leki jakie zażywam to Thym-Uvocal Plus, Basosyx i alergiczne Pascallerg. Lubie pić Yerbe jednak od niedawna muszę brać te leki i obawiam się że Yerba może zaszkodzić.
04-05-2013 10:26 orsonik is offlineSend an Email to orsonikHomepage of orsonikSearch for Posts by orsonikAdd orsonik to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw DOUBLE ENERGY 4 Tylko: 45.00 zł

04-05-2013 10:26
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jeśli nie możesz pić kawy ze względu na kofeinę, to pamiętaj że yerba też to ma....
Najlepiej jak skonsultujesz to jednak z lekarzem...

04-05-2013 11:17 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
orsonik
Newbie

Thread Starter Thread Started by orsonik
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bardziej chodzi o zakwaszenie organizmu przez Kawę.
04-05-2013 12:06 orsonik is offlineSend an Email to orsonikHomepage of orsonikSearch for Posts by orsonikAdd orsonik to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

Yerba a zakwaszenie organizmu ...

04-05-2013 12:43 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
orsonik
Newbie

Thread Starter Thread Started by orsonik

quote:
wypass napisał(a)
Yerba a zakwaszenie organizmu ...

Czytałem już ten temat zero konkretów same bluzgi. Az dziwię się że moderator na to pozwolił. Sam nie mogę spożywać wszystkiego nie rozumiem oburzenia użytkowników forum. Doczytałem na innych forach że nie zakwasza natomiast tutaj pojawiło się info że zakwasza. Jednak powyższy temat który kolega zasugerował jest raczej niewiarygodny wystarczy przeczytać wypowiedzi gorzej niż tragedia. :-) \

Udowodniono, że maté ma silne właściwości przeciwutleniające, może redukować niektóre skutki stresu oksydacyjnego w ciele człowieka. Jednak nigdzie nie pisze się o tym czy zakwasza organizm. Dla mnie jest to bardzo ważne w codziennym normalnym funkcjonowaniu.
04-05-2013 12:58 orsonik is offlineSend an Email to orsonikHomepage of orsonikSearch for Posts by orsonikAdd orsonik to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

To jak się ktoś wypowiada świadczy tylko o jego osobie i mi nic do tego.
Moderator pozwolił, wątek wisi i nikomu nie przeszkadza...bo jest stary jak forum pamięta Tongue

Ja tematu nie znam od podszewki (o zakwaszaniu mówię)
Ale skoro z internetu nie możesz wyciągnąć rzetelnej informacji...
Ponawiam moją prośbę o konsultację z lekarzem.

04-05-2013 13:03 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

orsonikprzepraszam ale pytanie brzmi w jakim celu uczyniłeś się lekomanem i czy potrzebujesz yerby?
04-05-2013 16:03 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
saku saku is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Registration Date: 22-02-2009

A ja nie rozumiem jednej rzeczy. Ten post nie ma na celu jakiegoś personalnego ataku ale chcę poruszyć ważną kwestię. Drogi orsonik, zakładam że jesteś mężczyzną. Czy to znaczy że posiadasz nieograniczoną wiedzę na temat problemów z prostatą? Potrafisz diagnozować i leczyć? My pijemy yerba mate, ale nie jesteśmy specjalistami by rozstrzygać czy nawet doradzać w sprawie Twojego problemu. Morał jest krótki: DO LEKARZA.

Kontakt Skype STRAŻNIKA FORUM- saku_sk

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by saku: 04-05-2013 19:25.

04-05-2013 19:25 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

lub też odrzuć chemię o skoncentruj się na yerbie w której masz wszystko Big Grin
zawsze myślałem homeopatia to troche taki krem nivea-nie pomoże,nie zaszkodzi,ale sprawa okazuje się dużo poważniejsza(z naciskiem na szkodzi).
orsonik również nie bierz moich postów osobiście,pisze ogólnikowo,ale jak by kto chciał jakieś materiały to zapraszam na pw
05-05-2013 08:17 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba i leki homeopatyczne

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: