Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Especial » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 2 [3] Post New ThreadPost Reply
Rosamonte Especial
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
grzegorz b grzegorz b is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Registration Date: 23-02-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kto ma zapas ten kozak. Teraz trzeba będzie budżet lekko bardziej naciągnąć. Ciekawe jak będzie z dostępnością... Roll Eyes Z Rosek, Especial number łan jak dla mnie Smile

13-04-2012 17:44 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
de99ial de99ial is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Registration Date: 13-04-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Możesz nieco bardziej uściślić?
16-04-2012 13:28 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
Forum Ace

Nie słyszałeś co się w Ar. dzieje/działo z cenami YM ? Nie chcę tu panikować, bo mam nadzieje że to przejdzie Roll Eyes

http://www.yerbamateforum.pl/3168/thread.html

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by grzegorz b: 17-04-2012 13:41.

17-04-2012 13:39 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
Double Ace

Właśnie nie słyszałem.

Dobrze, że kupiłem sobie 1kg całkiem niedawno.
17-04-2012 14:09 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
Forum Ace

No toś kozak. Wink Trochę zawaliłem że nie zrobiłem zapasu Especiala, bo z Rosek które to tej pory miałem okazje zasmakować, właśnie ta najbardziej mi pasuje. Nie no myślę że sytuacja się ustabilizuje.

17-04-2012 15:33 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
Double Ace

Na dobrymzielu.pl ceny się póki co nie zmieniły. Możesz zawsze zamówić na zapas Wink
17-04-2012 15:36 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
Forum Ace

Hmm. Noo cena ok. Ile tam za przesyłkę biorą?

17-04-2012 17:12 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
Cyntel Cyntel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Registration Date: 06-06-2011

Właśnie spijam ostatnią porcję Rosamonte Especial. Mam porównanie z La Hoja którą ostatnio piję i utwierdzam się w tym co pisałem wcześniej.
Jako że wolę raczej ''wytrawne'' yerby to raczej do niej nie wrócę, chyba że ktoś poczęstuje.
24-07-2012 09:27 Cyntel is offlineSend an Email to CyntelSearch for Posts by CyntelAdd Cyntel to your Buddy List
bL@De bL@De is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2312.jpg

Registration Date: 09-03-2012

Wyraźnie bardziej wyrafinowany smak i według mojej opinii to nie jest tylko i wyłącznie chwyt marketingowy Rosamonte. Czuć większą moc. Spora goryczka jest chyba spowodowana tym ze yerba naprawdę się przegryzła i złapała bardziej ostrzejszy smak. Dla koneserów pozycja obowiązkowa natomiast dla tych którzy zaczynają przygodę z yerba szansa na poznanie prawdziwego smaku yerby. Z mojej strony 9+/10

02-12-2012 16:59 bL@De is offlineSend an Email to bL@DeSearch for Posts by bL@DeAdd bL@De to your Buddy List
Mariusz4284 Mariusz4284 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Registration Date: 07-10-2012

jak przejdzie ustawa z cenami w argentynie to się przerzucimy na paragwajskie w ramach protestu co wy na to?? Wink
20-12-2012 20:16 Mariusz4284 is offlineSend an Email to Mariusz4284Homepage of Mariusz4284Search for Posts by Mariusz4284Add Mariusz4284 to your Buddy List
smg smg is a male
Member

/images/avatars/avatar-2662.jpg

Registration Date: 27-08-2012

Dziś stałem się posiadaczem tej Yerby. Póki co drugie zalanie i oczka mi się trochę kleją Big Grin zobaczymy później jak się będę czuł ! Co do smaku to jest on wyrazisty i głęboki więc zdecydowanie na plus. Kupiłem 0.5 kg na spróbowanie, ale wydaje mi się, że to nie będzie ostatnia paczka RE w mojej szafce Wink
04-01-2013 15:31 smg is offlineSend an Email to smgSearch for Posts by smgAdd smg to your Buddy List
Toster Toster is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2408.jpg

Registration Date: 03-05-2012

Już samo opakowanie zdradza nam, że to nie jest zwykła Rosamontka. Po otwarciu mmm... cudny zapach, taki ziemisty troszkę, nie nachalny, bardzo przyjemny. Średnio pociachane listki i duża ilość drobnych patyczków, mało pyłu. Zasypujemy PS, nalewamy wody. Teraz zapach stał się wyraźniejszy. Wspaniały. Pociągamy pierwszy raz. Smak świetny. Niby podobny do zwykłej Rosamonte, ale jakby wyraźniejszy, a zarazem wykwintniejszy. Co nie znaczy, że zwykła Rosamonte nie jest dobra. Są po prostu inne. Porównując opakowania można dostrzec, że zawartość substancji odżywczych jest taka sama. Pobudzenie hmm... Według mnie na poziomie Rosamonte nie selekcjonowanej. Na pewno ta yerba zagości jeszcze nie jeden raz w mojej yerbowej szafce. Jednak nie będzie to yerba na codzień. Będzie to yerba na szczególne okazje Smile

05-01-2013 21:36 Toster is offlineSend an Email to TosterSearch for Posts by TosterAdd Toster to your Buddy List
saku saku is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Registration Date: 22-02-2009

Rosamonte Especial jest obok Cruz de Malta Elaborada moją ulubioną yerba mate. Jako że już dość dawno odrzuciłem sztuczny podział na "yerby na-co-dzień" i "yerby od święta" a zacząłem pić tylko te które mi bardzo posmakowały, Rosamonte Especial jest praktycznie codziennie pitą przeze mnie yerbą (tak jak i CdM). Głęboki, intensywny smak z mocną nutą dymu. Pobudzenie średnie, czego wcale nie uważam za minus.

Kontakt Skype STRAŻNIKA FORUM- saku_sk
11-01-2013 22:28 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
Radomirus Radomirus is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-12254.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Przyszła dzisiaj Rosamonte Es. obok Regulase CBSe.
Dymny posmak gorzka dla mnie rózy nie wyczuwam ani wechem ani smakiem. Byc moze daleko w Argentynie susz nabrany dla mnie łopatą lezał bardzo daleko od desek i nie miał mozliwosci by przejsc zapachem czy tez nutą zapachu róży Musialbym kwiatków sobie pozrywac zeby miec zapach jakiś. Smak moze nawet przyjemny ale nie powala łagodna i stonowana w mocy.
3.5/ 5

13-10-2015 22:15 Radomirus is offlineHomepage of RadomirusSearch for Posts by RadomirusAdd Radomirus to your Buddy List
peer1 peer1 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Registration Date: 11-10-2015

Wczoraj po raz pierwszy wypróbowałem mój prezent który znalazłem pod choinką mianowicie Rosamonte SE i muszę stwierdzić że smaku różanego nie wyczułem ale przyznać trzeba że jest to czołówka bardzo dobra w smaku mocna i stanowcza dymna. Polecam warta zakupu

26-12-2015 20:00 peer1 is offlineSend an Email to peer1Search for Posts by peer1Add peer1 to your Buddy List
elklepo elklepo is a male
Newbie

Registration Date: 29-03-2016

Ktoś oprócz mnie ma wrażenie że Rosamonte (especial szczególnie) ma silną nutę żelaza? Smile
31-03-2016 15:56 elklepo is offlineSend an Email to elklepoSearch for Posts by elklepoAdd elklepo to your Buddy List
mario_79 mario_79 is a male
Double Ace

Registration Date: 27-10-2015

Ja, taki cierpki posmak czyż nie? Kwestia wyczucia smaku.
Bardzie mi smakują jednak ostre dymne smaki jak Pajarito.
31-03-2016 21:00 mario_79 is offlineSend an Email to mario_79Search for Posts by mario_79Add mario_79 to your Buddy List
peer1 peer1 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Registration Date: 11-10-2015

Zgodzę się zwami jest taki posmak metaliczny choć tak jak mario79 wolę Pajarito to i tak twierdzę że pierwsze 2 zalania świeżego zasypania tej Yerbki na długo pozostają w ustach i dają kopa jak po ukłuciu się kolcem róży w palec w których skrzynkach niby ta Yerba leżakuje.

01-04-2016 12:28 peer1 is offlineSend an Email to peer1Search for Posts by peer1Add peer1 to your Buddy List
paolo178 paolo178 is a male
Newbie

Registration Date: 15-02-2016

W mojej ocenie ta yerba jest spoko. Wybrałem ją ze względu na moc. Wiele osób chwali ją pod tym względem i z tym się zgodzę. Rosamonte pobudza,ale to pobudzenie u mnie jest inne niż w przypadku mojej ukochanej cruz de malty. Jestem bardziej skupiony, bardziej ruchliwy i bardziej potliwy. Smak mocno dymny. Chyba nie kupię jej następnym razem
23-04-2016 23:24 paolo178 is offlineSend an Email to paolo178Search for Posts by paolo178Add paolo178 to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 2 [3] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Especial

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: