Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Especial » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Rosamonte Especial
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
grzegorz b grzegorz b jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Data Rejestracji: 23-02-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto ma zapas ten kozak. Teraz trzeba będzie budżet lekko bardziej naciągnąć. Ciekawe jak będzie z dostępnością... Roll Eyes Z Rosek, Especial number łan jak dla mnie Smile

13-04-2012 17:44 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
de99ial de99ial jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Data Rejestracji: 13-04-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz nieco bardziej uściślić?
16-04-2012 13:28 de99ial jest offlineWyślij email do: de99ialStrona domowa de99ialSzukaj postów użytkownika: de99ialDodaj de99ial do Listy kontaktów
Forum Ace

Nie słyszałeś co się w Ar. dzieje/działo z cenami YM ? Nie chcę tu panikować, bo mam nadzieje że to przejdzie Roll Eyes

http://www.yerbamateforum.pl/3168/thread.html

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez grzegorz b: 17-04-2012 13:41.

17-04-2012 13:39 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
Double Ace

Właśnie nie słyszałem.

Dobrze, że kupiłem sobie 1kg całkiem niedawno.
17-04-2012 14:09 de99ial jest offlineWyślij email do: de99ialStrona domowa de99ialSzukaj postów użytkownika: de99ialDodaj de99ial do Listy kontaktów
Forum Ace

No toś kozak. Wink Trochę zawaliłem że nie zrobiłem zapasu Especiala, bo z Rosek które to tej pory miałem okazje zasmakować, właśnie ta najbardziej mi pasuje. Nie no myślę że sytuacja się ustabilizuje.

17-04-2012 15:33 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
Double Ace

Na dobrymzielu.pl ceny się póki co nie zmieniły. Możesz zawsze zamówić na zapas Wink
17-04-2012 15:36 de99ial jest offlineWyślij email do: de99ialStrona domowa de99ialSzukaj postów użytkownika: de99ialDodaj de99ial do Listy kontaktów
Forum Ace

Hmm. Noo cena ok. Ile tam za przesyłkę biorą?

17-04-2012 17:12 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
Cyntel Cyntel jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Data Rejestracji: 06-06-2011

Właśnie spijam ostatnią porcję Rosamonte Especial. Mam porównanie z La Hoja którą ostatnio piję i utwierdzam się w tym co pisałem wcześniej.
Jako że wolę raczej ''wytrawne'' yerby to raczej do niej nie wrócę, chyba że ktoś poczęstuje.
24-07-2012 09:27 Cyntel jest offlineWyślij email do: CyntelSzukaj postów użytkownika: CyntelDodaj Cyntel do Listy kontaktów
bL@De bL@De jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2312.jpg

Data Rejestracji: 09-03-2012

Wyraźnie bardziej wyrafinowany smak i według mojej opinii to nie jest tylko i wyłącznie chwyt marketingowy Rosamonte. Czuć większą moc. Spora goryczka jest chyba spowodowana tym ze yerba naprawdę się przegryzła i złapała bardziej ostrzejszy smak. Dla koneserów pozycja obowiązkowa natomiast dla tych którzy zaczynają przygodę z yerba szansa na poznanie prawdziwego smaku yerby. Z mojej strony 9+/10

02-12-2012 16:59 bL@De jest offlineWyślij email do: bL@DeSzukaj postów użytkownika: bL@DeDodaj bL@De do Listy kontaktów
Mariusz4284 Mariusz4284 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Data Rejestracji: 07-10-2012

jak przejdzie ustawa z cenami w argentynie to się przerzucimy na paragwajskie w ramach protestu co wy na to?? Wink
20-12-2012 20:16 Mariusz4284 jest offlineWyślij email do: Mariusz4284Strona domowa Mariusz4284Szukaj postów użytkownika: Mariusz4284Dodaj Mariusz4284 do Listy kontaktów
smg smg jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-2662.jpg

Data Rejestracji: 27-08-2012

Dziś stałem się posiadaczem tej Yerby. Póki co drugie zalanie i oczka mi się trochę kleją Big Grin zobaczymy później jak się będę czuł ! Co do smaku to jest on wyrazisty i głęboki więc zdecydowanie na plus. Kupiłem 0.5 kg na spróbowanie, ale wydaje mi się, że to nie będzie ostatnia paczka RE w mojej szafce Wink
04-01-2013 15:31 smg jest offlineWyślij email do: smgSzukaj postów użytkownika: smgDodaj smg do Listy kontaktów
Toster Toster jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2408.jpg

Data Rejestracji: 03-05-2012

Już samo opakowanie zdradza nam, że to nie jest zwykła Rosamontka. Po otwarciu mmm... cudny zapach, taki ziemisty troszkę, nie nachalny, bardzo przyjemny. Średnio pociachane listki i duża ilość drobnych patyczków, mało pyłu. Zasypujemy PS, nalewamy wody. Teraz zapach stał się wyraźniejszy. Wspaniały. Pociągamy pierwszy raz. Smak świetny. Niby podobny do zwykłej Rosamonte, ale jakby wyraźniejszy, a zarazem wykwintniejszy. Co nie znaczy, że zwykła Rosamonte nie jest dobra. Są po prostu inne. Porównując opakowania można dostrzec, że zawartość substancji odżywczych jest taka sama. Pobudzenie hmm... Według mnie na poziomie Rosamonte nie selekcjonowanej. Na pewno ta yerba zagości jeszcze nie jeden raz w mojej yerbowej szafce. Jednak nie będzie to yerba na codzień. Będzie to yerba na szczególne okazje Smile

05-01-2013 21:36 Toster jest offlineWyślij email do: TosterSzukaj postów użytkownika: TosterDodaj Toster do Listy kontaktów
saku saku jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Data Rejestracji: 22-02-2009

Rosamonte Especial jest obok Cruz de Malta Elaborada moją ulubioną yerba mate. Jako że już dość dawno odrzuciłem sztuczny podział na "yerby na-co-dzień" i "yerby od święta" a zacząłem pić tylko te które mi bardzo posmakowały, Rosamonte Especial jest praktycznie codziennie pitą przeze mnie yerbą (tak jak i CdM). Głęboki, intensywny smak z mocną nutą dymu. Pobudzenie średnie, czego wcale nie uważam za minus.

Kontakt Skype STRAŻNIKA FORUM- saku_sk
11-01-2013 22:28 saku jest offlineSzukaj postów użytkownika: sakuDodaj saku do Listy kontaktów
Radomirus Radomirus jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-12254.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Przyszła dzisiaj Rosamonte Es. obok Regulase CBSe.
Dymny posmak gorzka dla mnie rózy nie wyczuwam ani wechem ani smakiem. Byc moze daleko w Argentynie susz nabrany dla mnie łopatą lezał bardzo daleko od desek i nie miał mozliwosci by przejsc zapachem czy tez nutą zapachu róży Musialbym kwiatków sobie pozrywac zeby miec zapach jakiś. Smak moze nawet przyjemny ale nie powala łagodna i stonowana w mocy.
3.5/ 5

13-10-2015 22:15 Radomirus jest offlineStrona domowa RadomirusSzukaj postów użytkownika: RadomirusDodaj Radomirus do Listy kontaktów
peer1 peer1 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Data Rejestracji: 11-10-2015

Wczoraj po raz pierwszy wypróbowałem mój prezent który znalazłem pod choinką mianowicie Rosamonte SE i muszę stwierdzić że smaku różanego nie wyczułem ale przyznać trzeba że jest to czołówka bardzo dobra w smaku mocna i stanowcza dymna. Polecam warta zakupu

26-12-2015 20:00 peer1 jest offlineWyślij email do: peer1Szukaj postów użytkownika: peer1Dodaj peer1 do Listy kontaktów
elklepo elklepo jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 29-03-2016

Ktoś oprócz mnie ma wrażenie że Rosamonte (especial szczególnie) ma silną nutę żelaza? Smile
31-03-2016 15:56 elklepo jest offlineWyślij email do: elklepoSzukaj postów użytkownika: elklepoDodaj elklepo do Listy kontaktów
mario_79 mario_79 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 27-10-2015

Ja, taki cierpki posmak czyż nie? Kwestia wyczucia smaku.
Bardzie mi smakują jednak ostre dymne smaki jak Pajarito.
31-03-2016 21:00 mario_79 jest offlineWyślij email do: mario_79Szukaj postów użytkownika: mario_79Dodaj mario_79 do Listy kontaktów
peer1 peer1 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Data Rejestracji: 11-10-2015

Zgodzę się zwami jest taki posmak metaliczny choć tak jak mario79 wolę Pajarito to i tak twierdzę że pierwsze 2 zalania świeżego zasypania tej Yerbki na długo pozostają w ustach i dają kopa jak po ukłuciu się kolcem róży w palec w których skrzynkach niby ta Yerba leżakuje.

01-04-2016 12:28 peer1 jest offlineWyślij email do: peer1Szukaj postów użytkownika: peer1Dodaj peer1 do Listy kontaktów
paolo178 paolo178 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 15-02-2016

W mojej ocenie ta yerba jest spoko. Wybrałem ją ze względu na moc. Wiele osób chwali ją pod tym względem i z tym się zgodzę. Rosamonte pobudza,ale to pobudzenie u mnie jest inne niż w przypadku mojej ukochanej cruz de malty. Jestem bardziej skupiony, bardziej ruchliwy i bardziej potliwy. Smak mocno dymny. Chyba nie kupię jej następnym razem
23-04-2016 23:24 paolo178 jest offlineWyślij email do: paolo178Szukaj postów użytkownika: paolo178Dodaj paolo178 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Especial

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: