Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Program lojalnoścowy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Program lojalnoścowy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kamson kamson jest mężczyzną
The Godfather

/images/avatars/avatar-402.gif

Data Rejestracji: 26-06-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to dziwne bo frontend czyli sam sklep działa i jest skończony w 100% ( jeśli chodzi o podstawową funkcjonalność ) można w nim robić wszystko Tongue

07-10-2007 17:31 kamson jest offlineWyślij email do: kamsonSzukaj postów użytkownika: kamsonDodaj kamson do Listy kontaktów
dusiolek dusiolek jest mężczyzną
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Data Rejestracji: 03-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kamson napisał(a)
to dziwne bo frontend czyli sam sklep działa i jest skończony w 100% ( jeśli chodzi o podstawową funkcjonalność ) można w nim robić wszystko Tongue

To może znalazłem pierwszy błąd?... Smile
Nie wiem tylko, czy uda się to sprawdzić. W razie czego, zawsze mogę znów lamentować, że mnie Wywar nie lubi... ;D
A gdyby to miało coś pomóc, to rejestrowałem się z tego samego adresu, co i tu...

07-10-2007 19:03 dusiolek jest offlineWyślij email do: dusiolekStrona domowa dusiolekSzukaj postów użytkownika: dusiolekDodaj dusiolek do Listy kontaktówDodaj dusiolek do twojej listy kontaktowej
maagda maagda jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 17-09-2009

witam. strone ta znam od niedawna, zlozylam zamowienie, pomyslnie zaostalo dostarczone, ale dlaczego nie dostalam guarankow? skoro mialy byc dodawane przy kazdym zamowieniu?
17-09-2009 17:41 maagda jest offlineWyślij email do: maagdaSzukaj postów użytkownika: maagdaDodaj maagda do Listy kontaktów
YerbaJarek YerbaJarek jest mężczyzną
The Godfather

Data Rejestracji: 21-11-2008

Najlepiej napisz do obsługi sklepu: sklep@yerbamatestore.pl
Chyba, że jako opcję dostawy wybrałaś "za pobraniem" wtedy trzeba zaczekać, aż kurier przeleje pieniądze na konto i punkty zostaną naliczone, wiem z doświadczenia Smile moje zostały dodane po 4dniach
18-09-2009 14:53 YerbaJarek jest offlineWyślij email do: YerbaJarekSzukaj postów użytkownika: YerbaJarekDodaj YerbaJarek do Listy kontaktów
maagda maagda jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 17-09-2009

a. w takim razie spokojnie czekam :-) dziekuje
18-09-2009 23:48 maagda jest offlineWyślij email do: maagdaSzukaj postów użytkownika: maagdaDodaj maagda do Listy kontaktów
hendrix89 hendrix89 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1394.jpg

Data Rejestracji: 20-07-2009

Moje zostały dodane od razu, po wpłaceniu. Więc, albo pobranie, albo coś nawaliło. Big Grin
19-09-2009 22:37 hendrix89 jest offlineWyślij email do: hendrix89Szukaj postów użytkownika: hendrix89Dodaj hendrix89 do Listy kontaktów
Petrusso
Junior Member

/images/avatars/avatar-2379.jpg

Data Rejestracji: 27-04-2012

A ja mam pytanie jak w ogóle skorzystać z tych guaranek. Bo kiedy dodaję coś do koszyka to i tak liczy mi pieniądze. Np. chciałem kupić yerbe płacąc normalnie pieniędzmi ale do tego chciałem też zamówić np. podkładkę korkową za guaranki. Nie wiem czy gdzieś są jakieś ukryte opcje czy po prostu trzeba uwzględnić to w uwadze na końcu zamówienia. Proszę o wytłumaczenie laikowi Big Grin
02-05-2012 10:26 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
bL@De bL@De jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2312.jpg

Data Rejestracji: 09-03-2012

cytat:
Petrusso napisał(a)
A ja mam pytanie jak w ogóle skorzystać z tych guaranek. Bo kiedy dodaję coś do koszyka to i tak liczy mi pieniądze. Np. chciałem kupić yerbe płacąc normalnie pieniędzmi ale do tego chciałem też zamówić np. podkładkę korkową za guaranki. Nie wiem czy gdzieś są jakieś ukryte opcje czy po prostu trzeba uwzględnić to w uwadze na końcu zamówienia. Proszę o wytłumaczenie laikowi Big Grin

To i ja podepne sie pod temat bo sam sie ostatnio nad tym zastanawialem

07-05-2012 16:00 bL@De jest offlineWyślij email do: bL@DeSzukaj postów użytkownika: bL@DeDodaj bL@De do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

opcja zaznaczona na czerwonoSmile

07-05-2012 16:13 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Petrusso
Junior Member

dzięki za pomoc nigdy bym tego nie znalazł, spostrzegawczy za bardzo nie jestem Big Grin
07-05-2012 19:05 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Data Rejestracji: 26-06-2011

Petrusso nie tylko ty byś nie znalazł... ja też nie widziałem Smile

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
07-05-2012 22:43 LeJarkoff jest offlineWyślij email do: LeJarkoffSzukaj postów użytkownika: LeJarkoffDodaj LeJarkoff do Listy kontaktów
Petrusso
Junior Member

A ile czeka się na przyznanie guaranek najdłużej? Zrobiłem swoje drugie zakupy w yms, za pierwszym razem guaranki wpłyneły mi na konto natychmiastowo, teraz mija już tydzień i nie pojawiły się jak na razie.
13-05-2012 12:11 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

cytat:
Petrusso napisał(a)
A ile czeka się na przyznanie guaranek najdłużej? Zrobiłem swoje drugie zakupy w yms, za pierwszym razem guaranki wpłyneły mi na konto natychmiastowo, teraz mija już tydzień i nie pojawiły się jak na razie.

Widocznie w drugim zamówieniu nie kupiłeś nic, za co przyznawane są guaranki,
przy każdym produkcie jest info ile ich za zakup otrzymasz, ale nie tyczy się to wszystkich produktów.

13-05-2012 12:16 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Petrusso
Junior Member

Kupiłem 3 x rosamonte despalada po 500g. Gdzieś rzuciło mi się w oczy że mam za to dostać ponad 200 guaranek ale sam już nie wiem. A gdzie pisze przy produkcie jaką ilość się dostanie guaranek? Widzę tylko ile kosztuje.

Już się zaktualizowało dzisiaj także wszystko ok

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Petrusso: 15-05-2012 13:32.

13-05-2012 12:30 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
Radomirus Radomirus jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-12254.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Ten sklep to tragedia. Pustki na pólkach jak w Radomiu z komuny Mad

15-10-2015 08:30 Radomirus jest offlineStrona domowa RadomirusSzukaj postów użytkownika: RadomirusDodaj Radomirus do Listy kontaktów
raczyk raczyk jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 09-11-2013

Jest dostawa - dziś jest już wybór. Sam zamówiłem i migiem przyszła paczka :-)
24-11-2015 20:33 raczyk jest offlineWyślij email do: raczykSzukaj postów użytkownika: raczykDodaj raczyk do Listy kontaktówDodaj raczyk do twojej listy kontaktowej
iskons iskons jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 26-04-2016

Ja często korzystam z tego typu programów. Bardzo często wyjedźam nad morze a tym bardziej będę teraz organizować sobię ślub nad morzem w tórjmieście takżę jestem bardzo podekscytowana!

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez iskons: 11-05-2016 17:23.

26-04-2016 17:24 iskons jest offlineWyślij email do: iskonsSzukaj postów użytkownika: iskonsDodaj iskons do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Program lojalnoścowy

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: