Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba z Różą » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba z Różą
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
trejOK trejOK is a male
Newbie

Registration Date: 21-05-2016

Yerba z Różą Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej Yerbaczę, jestem ostatnio zauroczony smakiem róży i chciałem się zapytać czy jest mi ktoś w stanie jakąś polecić Big Grin Póki co piłem Mate Green Frutas, ale wcale w niej nie czuć róży. Zastanawiałem się nad Yerba mate Cachamate Rosa, ale nikt z moich znajomych ją nie pił, wie ktoś czy mocno różana Smile ? Dziękuje za wszelką odpowiedź i próbę pomocy Smile
21-05-2016 12:43 trejOK is offlineSend an Email to trejOKSearch for Posts by trejOKAdd trejOK to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

21-05-2016 12:44
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja polecę od siebie Mate Green Grosella.

click>Charytatywne klikacze<click
21-05-2016 14:35 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
mario_79 mario_79 is a male
Double Ace

Registration Date: 27-10-2015

RE: Yerba z Różą Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Weź pod uwagę iż większość Yerb "smakowych" zawiera sztuczne aromaty. A to chyba nie do końca zdrowe.
Rosamonte ma lekką nutę różaną - popatrz na nią.
21-05-2016 14:48 mario_79 is offlineSend an Email to mario_79Search for Posts by mario_79Add mario_79 to your Buddy List
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie wiem gdzie Wy tej różanej nuty się doszukujecie w Rosamonte. Nawet jeśli jest leżakowana w tych koszach z drewna różanego, to przecież nie może mieć to aż takiego wpływu na smak.

A co do tematu - to niestety nie pomogę, nie piłem żadnej yerby z aromatem róży. Może pokombinuj z wodą do zalewania?

21-05-2016 15:31 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Registration Date: 22-02-2016

Jednak nie ulega wątpliwości że Rosa ma ten specyficzny zapach którego na próżno szukać w innych yerbach
21-05-2016 17:15 Hubson is offlineSend an Email to HubsonSearch for Posts by HubsonAdd Hubson to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba z Różą

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: