Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Z darmowa tykwa na wakacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematWątek jest zamknięty
Z darmowa tykwa na wakacje
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Michal
niezarejestrowany
Big Grin Z darmowa tykwa na wakacje Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witamy serdecznie,

Mamy dla Was wyjątkową ofertę wakacyjną !

Juz nie musisz pić ze zwyklego kubka. Zabierz swoją drugą tykwę na
wakacje lub do pracy.
Teraz kupując dowolne naczynko z tykwy w sklepie
www.yerbamatestore.pl, drugie takie samo otrzymasz gratis.

Do wyboru ponad 80 modeli w kategorach:
-matera z tykwy, oraz
-matera rzezbione

Promocja dotyczy wyłacznie zamówien detalicznych zlozonych w sklepie
www.yerbamatestore.pl w dniach od 9 do 22 czerwca 2009r
08-06-2009 22:43
MrKolos
Member

/images/avatars/avatar-1297.jpg

Data Rejestracji: 27-05-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

postawiles przecinek po linku i nie lapie Wink

"Wierz mi ludzie są śmieszni, bo zamknięty umysł nie wiedzieć czemu stał się powodem do dumy"
łona

09-06-2009 04:05 MrKolos jest offlineWyślij email do: MrKolosSzukaj postów użytkownika: MrKolosDodaj MrKolos do Listy kontaktów
michalmiernik michalmiernik jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-17841.jpg

Data Rejestracji: 05-09-2007

RE: Z darmowa tykwa na wakacje Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podoba mi się taka promocja
zwłaszcza, że dzisiaj miałem zaplanowane zamówienie Smile

e-mail: michalmiernik(et)outlook.com | Facebook | michalmiernik.pl

09-06-2009 10:29 michalmiernik jest offlineWyślij email do: michalmiernikStrona domowa michalmiernikSzukaj postów użytkownika: michalmiernikDodaj michalmiernik do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam zrobić zamówienie teraz, bo promocja trwa bardzo krótko, tylko dwa tygodnie.

http://yerbamatestore.pl
09-06-2009 17:00
Maniak Maniak jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1272.gif

Data Rejestracji: 15-05-2009

Boję się spojrzeć do lodówki...

"Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co"
Dalajlama
12-06-2009 08:40 Maniak jest offlineWyślij email do: ManiakSzukaj postów użytkownika: ManiakDodaj Maniak do Listy kontaktów
Agroman Agroman jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 26-06-2013

Na promocję się nie załapuję, ale przynajmniej znalazłam kilka ciekawych akcesoriów, tak że samo to jest super Wink

26-06-2013 11:26 Agroman jest offlineWyślij email do: AgromanStrona domowa AgromanSzukaj postów użytkownika: AgromanDodaj Agroman do Listy kontaktów
Prodigs
niezarejestrowany

ja się załapałem

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Prodigs: 27-09-2013 12:49.

03-07-2013 08:08
Magiks
Newbie

/images/avatars/avatar-2728.gif

Data Rejestracji: 07-08-2013

Ja też się nie załapuję Mad .

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magiks: 08-10-2013 14:45.

07-08-2013 18:56 Magiks jest offlineWyślij email do: MagiksSzukaj postów użytkownika: MagiksDodaj Magiks do Listy kontaktów
marysiakedziorek
Newbie

Data Rejestracji: 16-08-2013

no ja niestety się nie załapałam, ale może jakaś promocja będzie z okazji nowego roku akademickiego Smile pomyślcie o tym
29-08-2013 07:18 marysiakedziorek jest offlineWyślij email do: marysiakedziorekStrona domowa marysiakedziorekSzukaj postów użytkownika: marysiakedziorekDodaj marysiakedziorek do Listy kontaktów
naukawlas
niezarejestrowany

Ja też mam nadzieję że się załapię w to.
31-10-2013 18:29
herbatnik herbatnik jest kobietą
Newbie

/images/avatars/avatar-2906.jpg

Data Rejestracji: 19-11-2013

faktycznie można dostać ją za darmo?
Super sprawa, bo te przyrządy są stosunkowo drogieFrown

19-11-2013 22:27 herbatnik jest offlineWyślij email do: herbatnikStrona domowa herbatnikSzukaj postów użytkownika: herbatnikDodaj herbatnik do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

To jest promocja z 2009 roku....
Jak myślicie działa jeszcze ?

19-11-2013 22:36 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
erykk
Newbie

Data Rejestracji: 05-02-2015

Nie wydaje mi się Big Grin
05-02-2015 16:28 erykk jest offlineWyślij email do: erykkStrona domowa erykkSzukaj postów użytkownika: erykkDodaj erykk do Listy kontaktów
Klopaz Klopaz jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 18-08-2015

może będą kolejne ;p
18-08-2015 22:40 Klopaz jest offlineWyślij email do: KlopazStrona domowa KlopazSzukaj postów użytkownika: KlopazDodaj Klopaz do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

cytat:
Originally posted by Klopaz
może będą kolejne ;p

Wlasnie mamy koniec wakacji Big Grin .

Yerbamatestore nie robi juz takich okazji.

Proponuje zamknac temat Roll Eyes .

22-08-2015 10:20 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
jeunesse
Newbie

Data Rejestracji: 31-03-2016

Mało w ogóle promocji na yerbe.
31-03-2016 14:33 jeunesse jest offlineWyślij email do: jeunesseStrona domowa jeunesseSzukaj postów użytkownika: jeunesseDodaj jeunesse do Listy kontaktów
peer1 peer1 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Data Rejestracji: 11-10-2015

Zbliża się lato może coś zaproponują np. guampa na lato do terere jak znalazł Smile

01-04-2016 12:37 peer1 jest offlineWyślij email do: peer1Szukaj postów użytkownika: peer1Dodaj peer1 do Listy kontaktów
mario_79 mario_79 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 27-10-2015

cytat:
jeunesse napisał(a)
Mało w ogóle promocji na yerbe.

Trzeba dobrze szukać. Jak mi się kończy zapas przeglądam, porównuję i zawsze coś fajnego znajduję.
01-04-2016 22:44 mario_79 jest offlineWyślij email do: mario_79Szukaj postów użytkownika: mario_79Dodaj mario_79 do Listy kontaktów
adammik90
Newbie

Data Rejestracji: 11-05-2016

Mario_79,

Ale gdzie szukać? To chyba kluczowe pytanie. ;-)
Od czego zacząć by złapać dobre okazje? Wink
01-06-2016 20:25 adammik90 jest offlineWyślij email do: adammik90Strona domowa adammik90Szukaj postów użytkownika: adammik90Dodaj adammik90 do Listy kontaktów
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

adammik90 jak to gdzie, w sklepach. Włączasz kilka ulubionych, patrzysz czy mają promocje (zazwyczaj się nimi chwalą), albo porównujesz ceny.

Czy jest tu ktoś, kto ma magiczną moc zamykania tematów? Big Grin
Sprawa z darmową tykwą jest z 2009, a tak jakby mamy już 2016 Big Grin
01-06-2016 21:12 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematWątek jest zamknięty
Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Z darmowa tykwa na wakacje

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: