Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Perfumy yerba mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Perfumy yerba mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Patroolski Patroolski is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1528.jpg

Registration Date: 12-07-2007

Perfumy yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was też już tak eksperymentował, ale... Ale ja kupiłem sobie perfumy o zapachu Yerba Mate Big Grin
A dokładnie jest to mieszanka taka: mandarynka + pieprz + yerba mate. Może yerbę czuć najsłabiej w tej mieszance, natomiast nadaje taki specyficzny (bardzo przyjemny) aromat.
Także nawet warte polecenia.
Zapach dostępny jest w ofercie firmy FM Group (numer 197).

Spotkaliście się już wcześniej z czymś takim?

EDIT - Ponieważ widzę, że moje pytanie budzi wątpliwości, zatem sprecyzuję. Czy spotkaliście się już z kupowaniem perfum o zapachu Yerba Mate?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Patroolski: 17-09-2010 20:23.

17-09-2010 18:31 Patroolski is offlineSend an Email to PatroolskiHomepage of PatroolskiSearch for Posts by PatroolskiAdd Patroolski to your Buddy List
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Uważasz, że kupowanie perfum to jakieś wielkie eksperymentowanie?? Gratuluję, że kupiłeś sobie perfumy. Ja nie używam, to nie kupuję. A jeśli chodzi o to czy już się kiedyś z czymś takim spotkałem to tak- moja siostra kupuje perfumy, kilka znajomych mi osób, generalnie bardzo często spotykam się z tym, że ludzie kupują perfumy. A w Bogatyni to takie nieczęste zjawisko?? Wink Pozdrawiam

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by czamlej: 17-09-2010 19:33.

17-09-2010 19:32 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
Patroolski Patroolski is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1528.jpg

Registration Date: 12-07-2007

Thread Starter Thread Started by Patroolski
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam na myśli perfumy z yerba mate Tongue

To nie jest zbyt popularne raczej (albo inaczej - ja nie znam nikogo takiego), żeby mieć perfumy, w których skład wchodzi Yerba Mate.
17-09-2010 20:21 Patroolski is offlineSend an Email to PatroolskiHomepage of PatroolskiSearch for Posts by PatroolskiAdd Patroolski to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

quote:
Patroolski napisał(a)
To nie jest zbyt popularne raczej (albo inaczej - ja nie znam nikogo takiego), żeby mieć perfumy, w których skład wchodzi Yerba Mate.

No, może nie tyle yerba mate, co jakiś jej składnik aromatyczny. Widziałem takie w sprzedaży, ale jak na eksperyment, który się uda, albo i nie, cena zdecydowanie przekracza moje możliwości.

17-09-2010 20:29 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

SORRY ZA OFFA

Patroolski, jesteś z Bogatyni obok Wierzchów?

17-09-2010 22:36 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Ostatecznie mozna rozpuscic yerbe w spirytusie i sie popryskac Wink
18-09-2010 08:01 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
JaQb JaQb is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-4057.jpg

Registration Date: 11-11-2008

albo wypić ^^

18-09-2010 10:18 JaQb is offlineSend an Email to JaQbSearch for Posts by JaQbAdd JaQb to your Buddy List
Arkaszka
unregistered

To faktycznie lepiej wypić, zapach yerby nie jest powalajacy
11-11-2010 20:04
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

zapach jest ok może nie powalający raczej z tych subtelnych

Terry Pratchett
11-11-2010 20:19 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Eau de toilette Yerba Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czego to ludzie juz nie wymyślą? Confused

Eau de toilette Yerba Mate od Lorenzo Villoresi - zielone i cytrusowe nuty, mięta, ylang-ylang, lawenda.

http://www.parfumdreams.de/Lorenzo-Villo...35.aspx#ratings

maga1327113 has attached this image (reduced version):

Lorenzo-Villoresi-Yerbamate-Eau-de-Toile
tte.jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by maga1327113: 12-05-2016 18:02.

12-05-2016 18:02 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal has attached this image (reduced version):

Lorenzo-Villoresi-Yerbamate-Eau-de-Toile
tte.jpg
12-05-2016 18:02
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

Skoro jest EDT o zapachu książek, to czemu nie YM? Big Grin wąchałabym, może być całkiem niezłe.
12-05-2016 18:44 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

To jest już dosyć stara woda.I zastanawiałem się nad nią nie raz.
I nie chodzi już nawet o cenę.Tylko nie ma ją gdzie powąchać.Smile
A jest to woda unisex..I nie chciałbym pachnieć jak np.Conchita Kiełbasa.Smile
Raz była próbka na Allegro .Nie dałem do obserwowanych i zapomniałem o niej.
Ale jest jeszcze jedna woda związana z tematem.
Super nowość z tamtego roku.

http://tigerandbear.pl/pl_PL/p/CARNER-BA...qA5caAlpH8P8HAQ

Sonyeric has attached this image (reduced version):

Carner Barcelona Palo Santo[1].jpg

12-05-2016 20:20 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Jeśli o zapach Palo Santo chodzi, na naszym rynku jest dostępne coś takiego jak Amor America Palo Santo marki NATURA...ale też unisex

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Natura...Santo-5045.html

a te męskie o nucie yerba mate znalazłam tu

http://perfumy.info5.pl/?227,woda-perfum...uksusowa-fm-197