Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba w pamelo/grejfrucie » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba w pamelo/grejfrucie
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
turok31
Newbie

Registration Date: 09-02-2012

Yerba w pamelo/grejfrucie Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzisiaj ran zrobiłem sobie Yerbe w grejpfrucie.Bardzo dobre co mnie zaskoczylo bo myślałem że to nie najlepszy pomysł.Pełną instrukcie zrobienia tego znajdziecie tu
http://www.youtube.com/watch?v=e7TZBerbsqU&feature=related

Ale uwaga lekko poci się owoc
10-02-2012 09:51 turok31 is offlineSend an Email to turok31Search for Posts by turok31Add turok31 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw startowy nr 3 Tylko: 29.50 zł

10-02-2012 09:51
Buniek Buniek is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Registration Date: 04-10-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Robiłem tak jakiś czas temu. Użyłem Kurupi i efekt był całkiem całkiem Big Grin

10-02-2012 14:43 Buniek is offlineHomepage of BuniekSearch for Posts by BuniekAdd Buniek to your Buddy List
GIMLI18 GIMLI18 is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-2195.jpg

Registration Date: 14-05-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Genialne Smile Od razu sobie zapodałem.
12-02-2012 12:52 GIMLI18 is offlineSend an Email to GIMLI18Search for Posts by GIMLI18Add GIMLI18 to your Buddy List
Marcin_suw
Junior Member

Registration Date: 12-05-2012

Nie robiłem w grejpfrucie , ale dodalem do yerby kawałki skórki grejpfruta i powiem że ma niesamowity mocny smak i przyjemny Wink
19-05-2012 10:44 Marcin_suw is offlineSend an Email to Marcin_suwSearch for Posts by Marcin_suwAdd Marcin_suw to your Buddy List
Maniek. Maniek. is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2396.jpg

Registration Date: 01-06-2012

robienie w pomarańczy to normalne w sezonie, kupuję kilka kilogramów, i codziennie oprócz jedzenia zalewam yerbkę Pleased

04-07-2012 11:39 Maniek. is offlineSend an Email to Maniek.Search for Posts by Maniek.Add Maniek. to your Buddy List
bartell07
Newbie

Registration Date: 25-10-2012

Wygląda przepysznie! Aż ide po Yerbkę dla mnie mniam mniam Smile + dzięki za podsunięcie pomysłu z tym grejpfrutem

26-10-2012 20:13 bartell07 is offlineSend an Email to bartell07Search for Posts by bartell07Add bartell07 to your Buddy List
marcik marcik is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-11-2012

też w pomarańczy robiłem i efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, od czasu do czasu powtarzam,
06-11-2012 18:24 marcik is offlineSend an Email to marcikSearch for Posts by marcikAdd marcik to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

ja własnie przed chwilą wrzuciłem pomelo do tykwy z yerbą i trochę wycisnąłem z niego skoku, też spisuje się świetnie, bardzo dobrze się zaprzyjaźniło Happy

24-10-2015 16:19 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
paula32
unregistered

Big Grin Cool
30-06-2016 09:33
pokus
unregistered

osz kurcze fajne musi dobrze smakować Smile zrobie jak kupie greipfruta Big Grin
09-07-2016 16:59
halinajanicka
Newbie

Registration Date: 11-07-2016

Muszę spróbować takich smaków, brzmi to zachęcająco Smile
11-07-2016 20:13 halinajanicka is offlineSend an Email to halinajanickaHomepage of halinajanickaSearch for Posts by halinajanickaAdd halinajanicka to your Buddy List
Dorian41
Newbie

Registration Date: 04-08-2016

No racja, trzeba wypróbować.
04-08-2016 18:53 Dorian41 is offlineSend an Email to Dorian41Search for Posts by Dorian41Add Dorian41 to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Fajnie by było podzielić się wrażeniami po a nie zaprzestać na zamiarach
05-08-2016 08:17 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba w pamelo/grejfrucie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: