Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z sokiem - jakim? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba z sokiem - jakim?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
monika473
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja rzadko teraz pijam yerbę, ale preferuję raczej bez dodatku soków, ewentualnie z odrobiną soku z cytryny Smile
15-09-2015 09:42
1wjo
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mmm, cytrynka pycha Smile
15-09-2015 11:01
Talarek Talarek jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 04-10-2015

Sok z cytryny jak najbardziej okej, jednakże też nie można z nim przesadzić, by nie zniszczyć smaku yerby.
04-10-2015 12:29 Talarek jest offlineWyślij email do: TalarekSzukaj postów użytkownika: TalarekDodaj Talarek do Listy kontaktów
Szczypcik Szczypcik jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-17427.jpg

Data Rejestracji: 14-08-2014

Zapewne bawię się w archeologa, ale co mi tam.
Najnowsze odkrycie - co prawda, ja nie Kolumb, ale jak dla mnie jest mega Happy

Yerba z sokiem jabłkowym.
Ale nie z tymbarka czy innego koncernu.

Czasem można spotkać sok jabłkowy w takim 3 lub 5 litrowym kartonie. Tam jest woreczek, z kurkiem itd pewnie widzieliście.
Jeśli ktoś nie przyuważył to polecam poszuukać - to się nazywa, przynajmniej u mnie "Naturalny Sok Jabłkowy"

Jest mętny, cierpki, bez cukru, bo jest wyciskany z jabłuszek i tyle.

Ale jak się nim zaleje yerbę - bajka. Mógłbym to pić, aż by mi zbrzydło.

Jeśli ktoś ma dostęp to pić, kombinować, rozcieńczać bądź nie, a jeśli nie to polecam kupić (owszem znam ceny :/) ale warto.
Przecież nie trzeba wypić całego soku na raz.
Chociaż nie twierdzę, że nie jest to możliwe Big Grin

Powyższa wypowiedź jest moim zdaniem na ten temat.
22-12-2015 14:30 Szczypcik jest offlineWyślij email do: SzczypcikStrona domowa SzczypcikSzukaj postów użytkownika: SzczypcikDodaj Szczypcik do Listy kontaktów
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Mętny sok jablkowy mega polecam świetny smak

10-04-2016 20:10 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
BiałaDama
Newbie

/images/avatars/avatar-22487.jpg

Data Rejestracji: 28-02-2016

Bardzo fajne połączenie jest yerby z guaraną i sokiem jabłkowym, jak ktoś to chyba wyżej pisał. Pierwszy raz kiedy próbowałam yerby z sokiem, to było właśnie to połączenie i oszalałam na tym punkcie Smile
12-08-2016 12:16 BiałaDama jest offlineSzukaj postów użytkownika: BiałaDamaDodaj BiałaDama do Listy kontaktów
Martyna84 Martyna84 jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 23-08-2016

Jeśli już to sok jabłkowy Big Grin
Próbowałam kiedyś z cytrynowym i nie przypadło mi do gustu.
W sumie możliwe, że przesadziłam i zabiło mi cały smak....
23-08-2016 10:28 Martyna84 jest offlineWyślij email do: Martyna84Szukaj postów użytkownika: Martyna84Dodaj Martyna84 do Listy kontaktów
derodo
niezarejestrowany

aj czesto pijam z sokiem z guarany Smile
09-09-2016 13:10
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z sokiem - jakim?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: