Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z sokiem - jakim? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Yerba z sokiem - jakim?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
monika473
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja rzadko teraz pijam yerbę, ale preferuję raczej bez dodatku soków, ewentualnie z odrobiną soku z cytryny Smile
15-09-2015 09:42
1wjo
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

mmm, cytrynka pycha Smile
15-09-2015 11:01
Talarek Talarek is a male
Junior Member

Registration Date: 04-10-2015

Sok z cytryny jak najbardziej okej, jednakże też nie można z nim przesadzić, by nie zniszczyć smaku yerby.
04-10-2015 12:29 Talarek is offlineSend an Email to TalarekSearch for Posts by TalarekAdd Talarek to your Buddy List
Szczypcik Szczypcik is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-17427.jpg

Registration Date: 14-08-2014

Zapewne bawię się w archeologa, ale co mi tam.
Najnowsze odkrycie - co prawda, ja nie Kolumb, ale jak dla mnie jest mega Happy

Yerba z sokiem jabłkowym.
Ale nie z tymbarka czy innego koncernu.

Czasem można spotkać sok jabłkowy w takim 3 lub 5 litrowym kartonie. Tam jest woreczek, z kurkiem itd pewnie widzieliście.
Jeśli ktoś nie przyuważył to polecam poszuukać - to się nazywa, przynajmniej u mnie "Naturalny Sok Jabłkowy"

Jest mętny, cierpki, bez cukru, bo jest wyciskany z jabłuszek i tyle.

Ale jak się nim zaleje yerbę - bajka. Mógłbym to pić, aż by mi zbrzydło.

Jeśli ktoś ma dostęp to pić, kombinować, rozcieńczać bądź nie, a jeśli nie to polecam kupić (owszem znam ceny :/) ale warto.
Przecież nie trzeba wypić całego soku na raz.
Chociaż nie twierdzę, że nie jest to możliwe Big Grin

Powyższa wypowiedź jest moim zdaniem na ten temat.
22-12-2015 14:30 Szczypcik is offlineSend an Email to SzczypcikHomepage of SzczypcikSearch for Posts by SzczypcikAdd Szczypcik to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Mętny sok jablkowy mega polecam świetny smak

10-04-2016 20:10 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
BiałaDama
Newbie

/images/avatars/avatar-22487.jpg

Registration Date: 28-02-2016

Bardzo fajne połączenie jest yerby z guaraną i sokiem jabłkowym, jak ktoś to chyba wyżej pisał. Pierwszy raz kiedy próbowałam yerby z sokiem, to było właśnie to połączenie i oszalałam na tym punkcie Smile
12-08-2016 12:16 BiałaDama is offlineSearch for Posts by BiałaDamaAdd BiałaDama to your Buddy List
Martyna84 Martyna84 is a female
Newbie

Registration Date: 23-08-2016

Jeśli już to sok jabłkowy Big Grin
Próbowałam kiedyś z cytrynowym i nie przypadło mi do gustu.
W sumie możliwe, że przesadziłam i zabiło mi cały smak....
23-08-2016 10:28 Martyna84 is offlineSend an Email to Martyna84Search for Posts by Martyna84Add Martyna84 to your Buddy List
derodo
unregistered

aj czesto pijam z sokiem z guarany Smile
09-09-2016 13:10
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z sokiem - jakim?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: