Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito mietowo-cytrynowa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Pajarito mietowo-cytrynowa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
rafalJG
Junior Member

/images/avatars/avatar-17853.jpg

Data Rejestracji: 14-03-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A teraz porównanie, o które często pytacie: Pajarito Limon vs Hierbas. Piję na zmianę Pajarito Menta Limon i Pajarito con Hierbas. Menta Limon to zwykła yerba aromatyzowana olejkami, Compuesta con Hierbas to głownie zioła. Nie czuć w niej yerby, natomiast mięta jest mocna i dominująca. Z tych dwóch zdecydowanie polecam Hierbas.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez rafalJG: 16-07-2016 09:35.

16-07-2016 09:33 rafalJG jest offlineSzukaj postów użytkownika: rafalJGDodaj rafalJG do Listy kontaktów
Yerbatonieherba
Newbie

Data Rejestracji: 02-11-2015

Pajarito mięta cytryna Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakupiłem. Spróbowałem. Nie przypadła mi do gustu. Szczerze nie smakuje mi. Kocham yerby cytrynowe a ta jest typowo miętowa. Zakupiłem 0,5 kg i nie mogę skończyć. To był błąd Mad Frown
10-09-2016 16:21 Yerbatonieherba jest offlineWyślij email do: YerbatonieherbaSzukaj postów użytkownika: YerbatonieherbaDodaj Yerbatonieherba do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito mietowo-cytrynowa

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: