Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » "Dziwne" ceny w sklepie ... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
"Dziwne" ceny w sklepie ...
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
EBenezum EBenezum is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-8483.gif

Registration Date: 22-12-2014

"Dziwne" ceny w sklepie ... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam.
Ja wiem, że każdy sklep może sobie ustalać ceny jakie chce ale ....

Zwykła Rosamonte droższa od Especial ... Rzeczywisty/naliczany rabat na Especial: 5% zamiast 25% ... Nobleza Gaucha z ceną za 500g jak za kilogramową u konkurencji ...
O rabacie na roske pisałem przy okazji już zrealizowanego zamówienia (z 28 marca) - reakcji brak ... Odnośnie Noblezy wysłałem osobną wiadomość i tutaj jakaś reakcja była - wcześniej cena wynosiła 37,50 za 500g ...

Może tutaj zajrzy ktoś kompetentny ze sklepu i udzieli jakichś informacji ....
04-04-2015 22:27 EBenezum is offlineSend an Email to EBenezumSearch for Posts by EBenezumAdd EBenezum to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
04-04-2015 22:27
Viertel Viertel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-3054.jpg

Registration Date: 12-01-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pfsi... 47 zł za kilo Rosamonte. Znam sklepy, w których płaci się 44 zł za połowę tego Wink
06-04-2015 01:29 Viertel is offlineSend an Email to ViertelSearch for Posts by ViertelAdd Viertel to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A ja znam znam takie gdzie się płaci za kilo o połowę taniej Cool
06-04-2015 09:01 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Promocja na święta Big Grin
W wielu sklepach tak to wygląda Frown

06-04-2015 10:34 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

quote:
wypass napisał(a)

Wychodzi na to, że w YMS mają święta cały rok Big Grin
06-04-2015 16:32 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
EBenezum EBenezum is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-8483.gif

Registration Date: 22-12-2014

Thread Starter Thread Started by EBenezum

Dzięki za wypowiedzi współforumowiczów. Niestety "czynniki oficjalne", czyli sklep/admin forum ... nie raczyli uznać tego tematu za istotny ... a nawet interesujący. ...

A generalnie interesuje mnie kwestia podniesienia cen na konkretne marki i wagomiary Yerby .... I tylko tyle. ..... Bo może to kwestia kursów walut ... albo skoczyły ceny za oceanem ... Tak czy siak chciałbym wiedzieć - czy to aż tak dużo???

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by EBenezum: 08-04-2015 20:53.

08-04-2015 20:51 EBenezum is offlineSend an Email to EBenezumSearch for Posts by EBenezumAdd EBenezum to your Buddy List
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

quote:
Sott23 napisał(a)
quote:
wypass napisał(a)

Wychodzi na to, że w YMS mają święta cały rok Big Grin

Chyba świętują jak sprzedadzą kilogram Rosamonte za 60 zeta.
ps.
Mnie też drażnią te ceny wyśrubowane do granic absurdu.
A potem jakieś promocje,zniżki.

08-04-2015 20:51 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
AndrzejPilipuk
Newbie

Registration Date: 04-08-2015

Ciężko czasami sprzedawać poniżej kosztów zakupów w hurtowni. Ale zaprezentowany screen "bardzo ciekawy". Może ktoś nie ogarnął i ma błąd na stronie, a może "świąteczna" promocja kto to wie Smile Są ludzie i przypadki Smile
11-08-2015 12:38 AndrzejPilipuk is offlineSend an Email to AndrzejPilipukSearch for Posts by AndrzejPilipukAdd AndrzejPilipuk to your Buddy List
joanna28
unregistered

część cześć Big Grin
19-09-2016 09:00
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » "Dziwne" ceny w sklepie ...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: