Yerba Mate Forum » Gatunki » Colon » Colon - Seleccion Especial » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Colon - Seleccion Especial
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
AMDG AMDG is a male
Member

/images/avatars/avatar-13763.jpg

Registration Date: 12-11-2015

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pierwsza YM, jaką piłem. Wczoraj po raz pierwszy, dziś po raz drugi i jestem absolutnie oczarowany smakiem Shocked . Potwierdzają się zdania, że wraz z czasem inaczej pewne smaki się interpretuje - wczoraj był dość dziwny, dziś po prostu pyszny Smile .
13-11-2015 12:50 AMDG is offlineSend an Email to AMDGSearch for Posts by AMDGAdd AMDG to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Delikatna w smaku, nie pobudzajaca mocno i wykwintna - tak bym ją nazwał. W smaku da sie wyczuc te długo lezakowane, dymne nuty zahaczajace o jakies suszone owoce(sliwki np), ale ogolnie jest bardzo delikatny. Idealny na wieczor. Wyplukuje sie ni szybko ni dlugo. Dużym plusem jest susz - naprawde duze listki, troche pyłu i palitos wielkosci konarów.Takich badyli jeszcze w yerbie nie widziałem Smile

click>Charytatywne klikacze<click
13-11-2015 14:27 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
johnyy johnyy is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2581.jpg

Registration Date: 03-01-2012

długo mnie nie było ale ostatnio nabyłem especiala w 1kg w znakomitej cenie. Od poprzedniego wpisu trochę się zmieniło, pyłu jakby przybyło, ale smak wciąż dobry, pobudzający stopniowo. Nieco szybko sie wypłukuje.
26-01-2016 20:16 johnyy is offlineSearch for Posts by johnyyAdd johnyy to your Buddy List
barbital barbital is a male
Newbie

Registration Date: 01-04-2016

Piję Yerbe od ok. miesiąca. Próbowałem już Amande czerwoną, Targui sin palo i Colona. Póki co Colon jest moją ulubioną. Nie przeszkadza mi też pył w Colonie, wręcz przeciwnie. Świetnie komponuje się także z mlekiem na ciepło+odrobina cukru lub na zimno z sokiem pomarańczowym/grejpfrutowym.
01-04-2016 11:43 barbital is offlineSend an Email to barbitalSearch for Posts by barbitalAdd barbital to your Buddy List
peer1 peer1 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Registration Date: 11-10-2015

Trzeba przyznać że Colon w wersji Especcial jest chyba najbardziej wyważoną w smaku mocną Yerbą która mnie osobiście zachwyciła polecam ją każdemu

01-04-2016 12:21 peer1 is offlineSend an Email to peer1Search for Posts by peer1Add peer1 to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Thumb Up! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

skończyłem właśnie paczkę 0,5kg
jest mega wydajna i bardzo wyraźna w smaku
daje mocnego kopa
na pewno do niej wrócę i śmiało mogę polecić

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kaspa: 28-10-2016 20:00.

28-10-2016 20:00 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Colon » Colon - Seleccion Especial

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: