Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Odstawienie yerby na pół dnia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Odstawienie yerby na pół dnia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Zielu12
Newbie

Registration Date: 15-11-2016

Odstawienie yerby na pół dnia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cześć, zastanawia mnie pewna rzecz. Mianowicie na jak długi czas można odstawić susz, aby kolejne zalanie miało jakiekolwiek właściwości?

Piję yerbę codziennie, zawsze rano wypijam 2 zalania i zostawiam matero pełne suszu. Czy po powrocie do domu późnym popołudniem, yerba nadaje się jeszcze do picia? Rzecz jasna, chodzi mi o właściwości, a nie walory smakowe. Szczerze mówiąc, ciężko jest mi ocenić czy po powrocie do domu działa na mnie pobudzająco. Czy zatem zalany wcześniej susz, leżąc sobie w naczynku przez ponad pół dnia traci swoje właściwości?

Pozdrawiam
15-11-2016 20:36 Zielu12 is offlineSend an Email to Zielu12Search for Posts by Zielu12Add Zielu12 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
15-11-2016 20:36
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie zostawiamy yerby
15-11-2016 21:06 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Zielu12
Newbie

Thread Starter Thread Started by Zielu12
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A mógłbyś proszę bardziej rozwinąć? czemu nie?
15-11-2016 21:12 Zielu12 is offlineSend an Email to Zielu12Search for Posts by Zielu12Add Zielu12 to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Ciężko powiedzieć. Na pewno kofeina z niego nie wyparuje w magiczny sposób. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że przeciwutleniacze mogą się utlenić i już nie będzie miała takich zdolności chroniących nas przed wolnymi rodnikami. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że na 4-5 godz można zostawić. I mówię tutaj o unikaniu procesów gnilnych itp. Czasem nawet na dłużej zostawiałem i się nic nie działo. Rozważ branie yerby ze sobą Big Grin

click>Charytatywne klikacze<click
15-11-2016 21:43 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
babeczka babeczka is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-23768.jpg

Myślę, że wiele właściwości z Yerby nie wyparuję. Zostawiłabym na max 2,5-3 godziny.

16-11-2016 15:36 babeczka is offlineSend an Email to babeczkaSearch for Posts by babeczkaAdd babeczka to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

ja czasami zostawię nawet na całą noc i rano następnego dnia potrafię zalać jeszcze to samo chłodną wodą która została w dzbanku Smile

26-11-2016 10:35 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

No rzeczywiście.

Amen Wink

26-11-2016 14:50 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Odstawienie yerby na pół dnia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: