Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Mate z mlekiem sojowym » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Mate z mlekiem sojowym
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
dnskpe dnskpe is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2892.jpg

Registration Date: 28-08-2013

Big Grin Mate z mlekiem sojowym Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie. Dzisiaj, przed chwilą spróbowałem yerbę zalać mlekiem sojowym. Wrażenia? Pysznośći! Big Grin polecam! Smile
12-03-2015 12:43 dnskpe is offlineSend an Email to dnskpeSearch for Posts by dnskpeAdd dnskpe to your Buddy ListView the MSN Profile for dnskpe
Michal
unregistered
Big Grin Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
12-03-2015 12:44
Ebro Ebro is a male
Newbie

Registration Date: 20-09-2016

RE: Mate z mlekiem sojowym Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie wyobrażałem sobie nawet takiego połączenia, ale skoro polecasz wypróbuję. Jaką yerbę piłeś z mlekiem?

20-09-2016 13:15 Ebro is offlineSend an Email to EbroHomepage of EbroSearch for Posts by EbroAdd Ebro to your Buddy List
Polly90
Newbie

Registration Date: 29-09-2016

RE: Mate z mlekiem sojowym Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja z kolei przeciwnie, wyobrażam sobie i to jak najbardziej. Sama taką pijam i potwierdzam, że pyszności. Mleko dolewam do yerby bez żadnych dodatków smakowych.
29-09-2016 17:56 Polly90 is offlineSend an Email to Polly90Homepage of Polly90Search for Posts by Polly90Add Polly90 to your Buddy List
wawrzyk
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Trochę się przerobiło naparów, ale z mlekiem sojowym to moim zdaniem lekka przesada Big Grin
03-11-2016 23:24
Buniek Buniek is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Registration Date: 04-10-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

E tam. Lepsza jest z "mlekiem" kokosowym robionym z wiórków Big Grin

30-11-2016 16:23 Buniek is offlineHomepage of BuniekSearch for Posts by BuniekAdd Buniek to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Mate z mlekiem sojowym

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: