Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a sport, wysiłek fizyczny » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (7): « first ... « previous 5 6 [7] Post New ThreadPost Reply
yerba mate a sport, wysiłek fizyczny
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak to? ja bo tego no ja sobie biegam i tego no w robocie dźwigam po robocie biegne znowu do pracy i no tego nockę mam ran już nie ziewam i nie jestem zmęczony.... e no relaks no przed robotą Smile po to łuszko a propos jest tu jakaś samotna z Śląska Cieszyńskiego do spólnego siorbania Big Grin
01-09-2014 20:34 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
4sia
Newbie

Registration Date: 21-03-2015

Yerba dla sportowców Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam wszystkich forumowiczów Smile
Zaczynam swoją przygodę z Yerbą i jestem nią zachwycona Smile Mam jednak pewne wątpliwości. Jak ona wpływa na sportowców? Prócz oczywiście artykułów o składnikach odżywczych, pobudzających i zmniejszających zakwasy nie znalazłam nic w internecie co dotyczyłoby sportowców wyczynowych. Czy posiadacie wiedzę z zakresu dopuszczalności Yerby przez Komisję Antydopingową? Być może wyda się dla Was to pytanie śmieszne, ale serio nie mogę sobie pozwolić na żadne negatywne wyniki, a sama nic nie mogę na ten temat znaleźć. Dlatego pytam "fanatyków" Smile Będę wdzięczna za odpowiedzi Smile
21-03-2015 10:50 4sia is offlineSend an Email to 4siaSearch for Posts by 4siaAdd 4sia to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
21-03-2015 10:51
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witaj, połączyłem wątki.

Co do wysiłku fizycznego, jak przeczytasz w tym właściwym temacie yerba pomaga, dobrze nawadnia, pobudza...
Większość przed treningowych odżywek ma w sobie jakiś % kofeiny...więc yerba jak najbardziej OK.

Co do testów antydopingowych...ja osobiście nie wiem...
Zapytałbym osób, które takie testy robią...
Albo zrobił sobie na własną rękę taki test...na tyle przed zawodami, żeby na właściwym w razie W nic nie wyskoczyło niespodziewanego Wink

21-03-2015 10:55 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Yerba nie jest zakazanym środkiem dopingowym, to napewno...
Wystarczy popatrzeć na piłkarzy z Ameryki Południowej yerba zawsze im towarzyszy. Na mistrzostwa świata zawsze przyjeżdżają ze sporym jej zapasem..

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
21-03-2015 12:37 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Piłkarze reprezentacji Urugwaju. Smile

21-03-2015 14:09 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
jawok jawok is a male
Junior Member

Registration Date: 29-08-2014

Właśnie jestem po bieganiu (ok.6km) i mogę napisać tyle, że po yerbie mi się znacznie lepiej ćwiczyło. Big Grin
21-03-2015 21:07 jawok is offlineSend an Email to jawokSearch for Posts by jawokAdd jawok to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Nie zawiera w sobie środków dopingujących Smile

click>Charytatywne klikacze<click
22-03-2015 08:58 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
theartist theartist is a male
Junior Member

Registration Date: 07-03-2015

Yerba do sportu? Jak najbardziej... Nie odwadnia raczej, ale pamiętaj o wodzie i izotonikach. Swoją drogą, jak dla mnie najlepiej do sportu najlepiej działa surowe kakao. Od wielu lat ćwiczę wytrzymałościowo.

23-03-2015 09:48 theartist is offlineSend an Email to theartistHomepage of theartistSearch for Posts by theartistAdd theartist to your Buddy List
Radomirus Radomirus is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-12254.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Piję ziołka od wtorku. W tym czasi poza nimi czystą minerałkę.
Dzisiaj zrobiłem eksperyment
Wziałem sprzet i po basenie udałem sie z terere na saunę. Czesc ludzi myslala że mam bezdymne bongo zwłaszcza ze moja bomba posiada 1.5 na 1cm fioletowy kamień ktory się im dosc dziwny wydawał Big Grin
W srodku kiedy sobie siedzialem na gorącej laweczce sącząc sporadycznie moje terere z zielonym Tuborgiem. Czulem się wspaniale. Pot ktory ze mnie wychodził to była woda z yerbą, robilem dodam jeszcze wszystkim darmowa inhalację :bo ten aromat)...
Ktos z obslugi zatrzymal mnie i zapytal co to jest (wody nie wolno wnosic do sauny bo ludzie polewają termostaty) odparlem uprzejmie ze to zioła minalem go i wlazłem.
Alkohol z piwa w saunie wyparowuje baardzo szybko ale ten smak...
Duński Tuborg Green polecam Smile
Piwo ma swój zapach ale z Yerba Mate nie ma szans zeby kto wyczuł, nawet jak się napije Tongue

18-09-2015 17:59 Radomirus is offlineHomepage of RadomirusSearch for Posts by RadomirusAdd Radomirus to your Buddy List
Carolina9068 Carolina9068 is a female
Newbie

Registration Date: 11-05-2016

Yerba mate może hamować głód, ale nie u wszystkich zadziała tak samo. Możesz spróbować ją pić, a jak zauważysz, że u Ciebie głód po niej się zmniejsza, to zawsze można ją odstawić.
11-07-2016 14:45 Carolina9068 is offlineSend an Email to Carolina9068Search for Posts by Carolina9068Add Carolina9068 to your Buddy List
speedy
Newbie

Registration Date: 11-12-2016

Ja tak się zastanawiam. Odkąd pije yerbe (jeszcze z kubka) mam większe poczucie głodu. Sądzicie, że to możliwe, czy może czysty przypadek ? Smile
11-12-2016 10:47 speedy is offlineSend an Email to speedySearch for Posts by speedyAdd speedy to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Thumb Up! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

jak dla mnie yerba i sport to idealne połączenie
kwestia tego żeby nie przesadzić i nie "wlewać pod korek"
może trochę odwadnia, ale bez wody/napoju izotonicznego nawet nie ruszam się na trening

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kaspa: 11-12-2016 15:15.

11-12-2016 15:15 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Pages (7): « first ... « previous 5 6 [7] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a sport, wysiłek fizyczny

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: