Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z jagodami Goji. » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba z jagodami Goji.
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
ZQooS ZQooS is a male
Newbie

Registration Date: 05-05-2015

Yerba z jagodami Goji. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czesc,
przypadek chcial, ze moj posrednik od yerby(bratu zlozylem zamowienie) kupil mi zamiast yerby z jagodami goji, same suszone owoce.

Stad moje pytanie, ile owockow dodajecie/proponujecie dodac do yerby?
05-05-2015 23:00 ZQooS is offlineSend an Email to ZQooSSearch for Posts by ZQooSAdd ZQooS to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
05-05-2015 23:01
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jagody goji dosypuję chętnie do musli, do domowych wypieków, czy zagryzam po prostu yerbę Tongue ...
Myślę, że nie ma sensu dosypywać ich do naparu... nie zmieni to znacznie jego smaku, może będzie lekko słodkawy...

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
06-05-2015 12:09 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
ZQooS ZQooS is a male
Newbie

Registration Date: 05-05-2015

Thread Starter Thread Started by ZQooS
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzisiaj lekko zaryzykowalem swoja marna ilosc i praktycznie nic to nie dalo. Zjadlem namoczone, ale moim zdaniem suche lepsze. Jak by ktos mial podobne watpliwosci, haha Smile
06-05-2015 21:03 ZQooS is offlineSend an Email to ZQooSSearch for Posts by ZQooSAdd ZQooS to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

No własnie, też wydawało mi się bez sensu wrzucanie suszonych owoców do naparu.

click>Charytatywne klikacze<click
06-05-2015 21:16 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
BiałaDama
Newbie

/images/avatars/avatar-22487.jpg

Registration Date: 28-02-2016

Jagody goji w yerbie to raczej poroniony pomysł... Nienamoczone są dużo lepsze. I fakt, najlepiej smakują z musli albo z granolą. Yerbą można ewentualnie popijać Smile
12-08-2016 12:21 BiałaDama is offlineSearch for Posts by BiałaDamaAdd BiałaDama to your Buddy List
olix
unregistered

probowałem z goją 2 razy i zaden ciekawy i smaczny efekt z tego nie wyszedł .... dziwny posmak Smile
17-08-2016 11:37
ubezpiecza16
unregistered
yerba z jagodami goji Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Też próbowałam z tymi jagodami myślałam, że będzie z tego fajny nowy smak yerby. Niestety nic z tego dobrego nie wyszło eh
12-10-2016 12:44
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

RE: yerba z jagodami goji Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
ubezpiecza16 napisał(a)
Też próbowałam z tymi jagodami myślałam, że będzie z tego fajny nowy smak yerby. Niestety nic z tego dobrego nie wyszło eh

Yerba bez czegokolwiek

22-10-2016 22:59 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Bartman
unregistered

Witam wszystkich forumowiczów!

Jako ogrodnik zafascyconywany owocami goji, zainspirowałem się nagłówkiem tego tematu z myślą, iż być może odnajdę nowe zastosowanie owoców jagody goji.. Okazuje się jednak że yerba i goji to nie jest najlepsze połączenie. Najwidoczniej yerba i goji są tak doskonałe że nie potrzebują żadnych dodatków Smile

Na forum trafiłem z uwagi na fakt iż mojej żonie chcę kupić tradycyjny zestaw do picia yerba mate i po wstępnym rekonesansie mogę stwierdzić iż znalazłem się we właściwym miejscu. Jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć na temat goji lub po prostu kupić sadzonki goji, to zapraszam do mojego serwisu - Akademii Roślin.

Pozdrawiam!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Bartman: 24-10-2016 22:33.

24-10-2016 22:31
speedy
Newbie

Registration Date: 11-12-2016

quote:
INES777 napisał(a)
Jagody goji dosypuję chętnie do musli, do domowych wypieków, czy zagryzam po prostu yerbę Tongue ...

A czym jeszcze można yerbe zagryzać?Smile Polecisz coś ?Tongue
15-12-2016 14:01 speedy is offlineSend an Email to speedySearch for Posts by speedyAdd speedy to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z jagodami Goji.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: