Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Frutos del Bosque » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
CBSe Frutos del Bosque
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

CBSe Frutos del Bosque Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aromatyzowana sokiem z czerwonych owoców takich jak : maliny, truskawki, wiśnie, borówki, z nutą prawdziwej, dzikiej róży.
Bezglutenowa.

Od poniedziałku dostępna w yms, czekamy na pierwsze recenzje Smile

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
06-12-2014 15:38 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
06-12-2014 15:39
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem ciekaw kiedy pojawi się w innych sklepach bo wziąłbym na testy mimo, że do CBSe podchodzę ostrożnie.
06-12-2014 18:57 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez INES777
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sottcik spokojnie, skoro w yms będzie to i niebawem w innych sklepach się pojawi...

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
06-12-2014 20:17 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Rattlehead Rattlehead jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2069.jpg

Data Rejestracji: 14-01-2011

Piję dopiero drugie nabicie, ale skoro nie ma żadnych komentarzy to wstępnie mogę napisać, że jest niezła Cool Zapach słodki, trochę nie-wiadomo-jaki, a trochę jagodowy. W smaku bardzo delikatna. Susz całkiem przyzwoity. Nawet widać w nim kawałki dzikiej róży.
21-06-2015 08:50 Rattlehead jest offlineWyślij email do: RattleheadSzukaj postów użytkownika: RattleheadDodaj Rattlehead do Listy kontaktów
Cinos Cinos jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-12073.jpg

Data Rejestracji: 29-08-2015

Wczoraj zamówiłem, dziś doszła dostawa nowych yerb do testowania Smile Co do CBSe: bardzo intensywny zapach owoców leśnych zaraz po otwarciu opakowania. Po 10 minutach ulatuje i już go tak nie czuć. Trochę pyłu, trochę badyli, widać niewielkie kawałeczki suszonych owoców.
Pierwsze zalanie tak jak podaje producent: 3/4 matera, najpierw wodą o temp. 40stopni, później dolewka 80stopni. Pierwsze siorbnięcia i... I jakiś taki nijaki smak jak dla mnie. Yerby nie czuć, bardziej w smaku przypomina musujące wapno o smaku owoców leśnych. I to bardzo delikatnie. Drugie zalanie już wodą 75stopni i już daje się odczuć, że pijemy yerbę. Owocowy zapach za 3 i 4 razem się już wypłukuje (choć dalej czuć posmak) i napar nabiera lekko kwaskowatego smaku. Zwolennicy wyraźistych doznań yerbowych raczej nie będą usatysfakcjonowani bo ten CBSe raczej należy do łagodnych, choć oczywiście to indywidalna sprawa.
Jakoś na pierwszy raz mi nie podeszła, za bardzo czuć ten witaminowy smak. Może z czasem się przekonam. A może lepiej będzie smakowała w wersji terere. Zobaczymy.
29-08-2015 17:50 Cinos jest offlineWyślij email do: CinosSzukaj postów użytkownika: CinosDodaj Cinos do Listy kontaktów
angelika04
Newbie

Data Rejestracji: 17-01-2017

Moja druga yerba mate CBSe, wcześniej piłam guarana. Frutos del Bosque jest bardzo smaczna, delikatnie wyczuwalne owoce. Po otwarciu opakowania, bardzo pięknie pachnie.... Stopień pobudzenia średni.
19-01-2017 15:39 angelika04 jest offlineWyślij email do: angelika04Szukaj postów użytkownika: angelika04Dodaj angelika04 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Frutos del Bosque

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: