Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » sprzedam thermos » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
sprzedam thermos
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gordon Cole
Newbie

Data Rejestracji: 07-10-2016

sprzedam thermos Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć mam do sprzedania 2 termosy firmy THERMOS, 1,8 i 0,5 l. THERMOS to są według mnie najlepsze termosy, jedne z najdłużej trzymających ciepło i są wytrzymałe. 1,8 l jest idealny do terere 0,5 l świetny gdy wychodzisz do szkoły/pracy i zabierasz ze sobą niewielką ilość yerby. Polecam Smile cena: 60 zł za duży 30 zł za mały Smile sprzedaję za połowę ceny w prawie idealnym stanie duży:niebieski mały:czerwony jeszcze z naklejką cena jest do negocjacji Smile
dodam więcej zdjęć, ale w sobotę, bo jestem poza domem, nie mniej stan BDB

19-10-2016 22:28 Gordon Cole jest offlineWyślij email do: Gordon ColeSzukaj postów użytkownika: Gordon ColeDodaj Gordon Cole do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
19-10-2016 22:28
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bierę ten 1.8 litra. Priv

click>Charytatywne klikacze<click
10-11-2016 20:42 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
Gordon Cole
Newbie

Data Rejestracji: 07-10-2016

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Gordon Cole
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, Smile
12-11-2016 17:40 Gordon Cole jest offlineWyślij email do: Gordon ColeSzukaj postów użytkownika: Gordon ColeDodaj Gordon Cole do Listy kontaktów
tetrus tetrus jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 24-01-2017

A ten mały termos za 30 zł dalej jest do sprzedania? Cena jest bardzo atrakcyjna.

24-01-2017 15:50 tetrus jest offlineWyślij email do: tetrusStrona domowa tetrusSzukaj postów użytkownika: tetrusDodaj tetrus do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » sprzedam thermos

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: