Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Naranja (w każdym razie pomarańczowa) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Taragui Naranja (w każdym razie pomarańczowa)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Quilombo
Full Member

/images/avatars/avatar-7307.jpg

Registration Date: 28-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A mi bardzo ta yerba mate posmakowała ale niestety nie mogę jej nigdzie namierzyć w żadnym sklepie wysyłkowym. Ktoś wie czy ona jest jeszcze produkowana / dostępna na naszym rynku? Ostatnio spotykam wyłącznie tą nowszą wersję "Naranja di Oriente"
21-05-2015 16:55 Quilombo is offlineSend an Email to QuilomboSearch for Posts by QuilomboAdd Quilombo to your Buddy List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Quilombo napisał(a)
A mi bardzo ta yerba mate posmakowała ale niestety nie mogę jej nigdzie namierzyć w żadnym sklepie wysyłkowym. Ktoś wie czy ona jest jeszcze produkowana / dostępna na naszym rynku? Ostatnio spotykam wyłącznie tą nowszą wersję "Naranja di Oriente"

Niestety została wycofana ze sprzedaży.
21-05-2015 22:24 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
Quilombo
Full Member

/images/avatars/avatar-7307.jpg

Registration Date: 28-09-2014

Szkoda. Jedyna pomarańczowa yerba mate z kawałkami owoców a nie z aromatem... Mad
22-05-2015 09:42 Quilombo is offlineSend an Email to QuilomboSearch for Posts by QuilomboAdd Quilombo to your Buddy List
rachool
Lord

Registration Date: 26-08-2007

to byla moja ulubiona yerba (ta stara) jest w sprzedazy nowa wersja juz z aromatami (nie jak wczesniej "żywa" pomarancza )i smak pomaranczy jest bardzo slabo wyczuwalny.
"kiedyś bylo lepiej" Pleased
25-08-2016 01:48 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Registration Date: 28-01-2017

Piłem dziś.. Cytrynową. Stała długo otwarta, przekroczyłem nawet termin "ZALECANEJ przydatności do spożycia" i... Nasypałem ją do nowiutkiego Sao Palo, zalałem wodą o temp. ok. 65 - 75 st. i... To było genialne. Zero goryczy. ZERO. Przyjemny, delikatny, subtelny, lekko owocowy smak. Świetny gatunek do terere, jednak tym razem piłem to na ciepło. Piłem kilka godzin temu, ale jeszcze działanie trzyma.
Mam jednak pytanie. Czy jeżeli susz unosi się na powierzchni wody to oznacza to, że...... (no właśnie, co to oznacza)... ?

http://ifotos.pl/z/aeqqnnw
http://ifotos.pl/z/aeqqnna

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Johnny: 31-01-2017 16:17.

31-01-2017 16:16 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

To oznacza, że yerba ma jeszcze moc. Jak opada na dno to znaczy, że się wypłukała/powoli zmierza ku byciu wypłukaną.

click>Charytatywne klikacze<click
31-01-2017 20:43 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Naranja (w każdym razie pomarańczowa)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: