Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z mlekiem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba z mlekiem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Coroicamat
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Johnyyy - czajnikowy na youtube opisuje zrobienie mate latte. Polecalbym zajrzec Wink
04-12-2014 09:50
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ines - właśnie o jakiejś prażonej myślałem. Dobry pomysł, zwłaszcza, że nigdy jeszcze takiej nie piłem Wink

04-12-2014 16:10 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

na zimno czy na ciepło z prażoną moim zdaniem najlepsza będzie Smile

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
04-12-2014 19:07 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
damianwysocki damianwysocki jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 17-12-2014

Yerba z mlekiem? Ja chyba jednak podziękuję Smile
17-12-2014 14:05 damianwysocki jest offlineWyślij email do: damianwysockiStrona domowa damianwysockiSzukaj postów użytkownika: damianwysockiDodaj damianwysocki do Listy kontaktówZobacz profil MSN damianwysocki
Coroicamat
niezarejestrowany

Z prażona jerbka moze by ci zasmakowała - jedyne co to ma z jerba wspólnego to tylko to ze jest z ostrokrzewu paragwajskiego
19-12-2014 01:09
1wjo
niezarejestrowany

Mleko uwielbiam. Yerbę kocham. Ale ten związek nie przetrwa, coś czuję. Nie jest to zbyt dobre, spróbowałem dla pewności. Tongue
15-09-2015 10:02
Talarek Talarek jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 04-10-2015

Nie podejmę wyzwania, ogólnie mój organizm źle toleruje mleko a z yerbąmoże się to skończyć jeszcze gorzej.
04-10-2015 11:29 Talarek jest offlineWyślij email do: TalarekSzukaj postów użytkownika: TalarekDodaj Talarek do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

To może z sojowym? Big Grin

click>Charytatywne klikacze<click
04-10-2015 15:28 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
mario_79 mario_79 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 27-10-2015

A tykwa przeżyje? Bo mleko ma tłuszcz i trochę bym się obawiał takowego eksperymentu pod kątem żywotności tykwy czy PS. Ewentualnie w zwykłym kubku bym zalał.
11-11-2015 11:17 mario_79 jest offlineWyślij email do: mario_79Szukaj postów użytkownika: mario_79Dodaj mario_79 do Listy kontaktów
Mateista89
niezarejestrowany
W czajowni ciesyńskiej Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piłem kiedyś Yerbę z mlekiem w cieszyńskiej czajowni - ciekawy eksperyment, ale już go nie powtórzyłem Smile
21-12-2015 10:52
M-Faktor.pl
niezarejestrowany

Dzięki za inspirację, będę musiał spróbować wersji z mlekiem Smile
06-02-2017 18:23
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z mlekiem

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: