Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z mlekiem » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Post New ThreadPost Reply
Yerba z mlekiem
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Coroicamat
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Johnyyy - czajnikowy na youtube opisuje zrobienie mate latte. Polecalbym zajrzec Wink
04-12-2014 09:50
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ines - właśnie o jakiejś prażonej myślałem. Dobry pomysł, zwłaszcza, że nigdy jeszcze takiej nie piłem Wink

04-12-2014 16:10 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

na zimno czy na ciepło z prażoną moim zdaniem najlepsza będzie Smile

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
04-12-2014 19:07 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
damianwysocki damianwysocki is a male
Newbie

Registration Date: 17-12-2014

Yerba z mlekiem? Ja chyba jednak podziękuję Smile
17-12-2014 14:05 damianwysocki is offlineSend an Email to damianwysockiHomepage of damianwysockiSearch for Posts by damianwysockiAdd damianwysocki to your Buddy ListView the MSN Profile for damianwysocki
Coroicamat
unregistered

Z prażona jerbka moze by ci zasmakowała - jedyne co to ma z jerba wspólnego to tylko to ze jest z ostrokrzewu paragwajskiego
19-12-2014 01:09
1wjo
unregistered

Mleko uwielbiam. Yerbę kocham. Ale ten związek nie przetrwa, coś czuję. Nie jest to zbyt dobre, spróbowałem dla pewności. Tongue
15-09-2015 11:02
Talarek Talarek is a male
Junior Member

Registration Date: 04-10-2015

Nie podejmę wyzwania, ogólnie mój organizm źle toleruje mleko a z yerbąmoże się to skończyć jeszcze gorzej.
04-10-2015 12:29 Talarek is offlineSend an Email to TalarekSearch for Posts by TalarekAdd Talarek to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

To może z sojowym? Big Grin

click>Charytatywne klikacze<click
04-10-2015 16:28 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
mario_79 mario_79 is a male
Double Ace

Registration Date: 27-10-2015

A tykwa przeżyje? Bo mleko ma tłuszcz i trochę bym się obawiał takowego eksperymentu pod kątem żywotności tykwy czy PS. Ewentualnie w zwykłym kubku bym zalał.
11-11-2015 11:17 mario_79 is offlineSend an Email to mario_79Search for Posts by mario_79Add mario_79 to your Buddy List
Mateista89
unregistered
W czajowni ciesyńskiej Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Piłem kiedyś Yerbę z mlekiem w cieszyńskiej czajowni - ciekawy eksperyment, ale już go nie powtórzyłem Smile
21-12-2015 10:52
M-Faktor.pl
unregistered

Dzięki za inspirację, będę musiał spróbować wersji z mlekiem Smile
06-02-2017 18:23
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z mlekiem

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: