Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Zakupy nowicjusza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (68): « pierwszy ... « poprzednie 68 Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Zakupy nowicjusza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bezi2 bezi2 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 02-04-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@INES777 bardzo dziękuje również niech moc dobrego ziela będzie z Tobą.

W.w. zestawik już zakupiony, teraz tylko trzymać kciuki by bez przeszkód zacumował u mnie.

Yeerbastycznie pozdrawiam na razie w wersji bojowo - testowo (badania nad objętością matery skorelowanej z moim otworem paszczowym).

bezi2 załączył ten obraz : (reduced version):

920a749f8333aec3a1951b8ed8b3ddde.jpg
05-04-2016 21:36 bezi2 jest offlineWyślij email do: bezi2Szukaj postów użytkownika: bezi2Dodaj bezi2 do Listy kontaktów
itakwygraizakv2
Newbie

Data Rejestracji: 15-05-2016

Big Grin Yerba Mate co najlepiej kupić na początek? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam jestem tu nowy znam podstawy, lecz nie wiem jaki zestaw kupić i od czego zacząć. Mam budżet 70zł MAX 100zł. Z góry dziękuje za odpowiedź Happy .
Edit. Co myślicie o tym?:
http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...aro-smukla.html
http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...aracas-III.html

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez itakwygraizakv2: 15-05-2016 23:38.

15-05-2016 23:22 itakwygraizakv2 jest offlineWyślij email do: itakwygraizakv2Szukaj postów użytkownika: itakwygraizakv2Dodaj itakwygraizakv2 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Big Grin Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

15-05-2016 23:22
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak chcesz ekonomicznie i dobrze to "Tykwa BV" w google i 1szy wynik. Ps: ta bombilla twoja wydaje się w porządku. Jeśli jest to ten sam model co mój(a wygląda bardzo podobnie) to szczerze Ci ją polecam, bo niedługo stukną mojej 3 lata a nie mam żadnych zażaleń co do niej.

click>Charytatywne klikacze<click
16-05-2016 13:48 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
adammik90
Newbie

Data Rejestracji: 11-05-2016

Hej,

Szukam jakiegoś ciekawego zestawu dla mega początkującego, w miarę przystępnej cenie. Czy jesteście w stanie mi coś polecić np z allegro? Kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, na co zwracać uwag itd,.
28-05-2016 21:19 adammik90 jest offlineWyślij email do: adammik90Strona domowa adammik90Szukaj postów użytkownika: adammik90Dodaj adammik90 do Listy kontaktów
krzysztofik46 krzysztofik46 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2549.jpg

Data Rejestracji: 20-01-2013

Witaj , na początek polecam Ci zakup bombilli i suszu, a jeżeli będziesz wiedział, że chcesz na stałe pić yerbę, to wtedy sprawisz sobie tykwe albo Palo Santo , a narazie pij sobie w jakiejś małej filiżance.
Co do bombilli to najlepsza wg mnie będzie wykonana ze stali nierdzewnej , posiadająca filtr łyżeczkowy, a co do suszu to polecam jakiś łagodny na początek . Dobrym wyborem będzie czerwona Amanda , Pipore Elaborada lub Rosamonte.

Tutaj masz całkiem niezłą bombillę na początek przygody z mate :
http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...wna-Alvaro.html

A tutaj susz , też na początek będzie jak najbardziej odpowiedni :
http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...agodna500g.html

To wszystko kupisz taniej, jeżeli wpiszesz przy zamówieniu kod rabatowy : yerbamatestore

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile
http://www.poomoc.pl/

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzysztofik46: 29-05-2016 12:00.

29-05-2016 11:58 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
Dancio Dancio jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 28-06-2016

Witam,

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu naczynka do Yerby oraz Bombilli. Niestety jestem laikiem w temacie. Co do samej yerby to poszukuje, takiej która mocno mnie pobudzi (zamiennik kawy).

Czy mógłby ktoś mi polecić naczynko, bombille oraz yerbe? Na początek, myślę że najlepsze będzie naczynko ceramiczne

Zastanawiam się nad takim zestawem:

http://www.yerbamarket.com/product-pol-1...-akcesoria.html
28-06-2016 10:04 Dancio jest offlineWyślij email do: DancioSzukaj postów użytkownika: DancioDodaj Dancio do Listy kontaktów
krzysztofik46 krzysztofik46 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2549.jpg

Data Rejestracji: 20-01-2013

Odpuść sobie tego typu zestawy. Takie naczynko będzie zdecydowanie za duże, więc musiałbyś sypać bardzo duże ilości suszu. Polecam zainwestować w okute Palo Santo o pojemności najlepiej do 150ml. Na początku możesz śmiało pić że zwykłej małej filiżanki do kawy.. Aczkolwiek picie z PS to już całkiem inny klimat. Jeżeli chodzi o bombille to najlepsza będzie wykonana ze stali nierdzewnej z filtrem łyżeczkowym - sam takiej używam. Na yms i w wielu innych sklepach znajdziesz do wyboru do koloru. Nie kosztują one majątek. A jeśli chodzi o sam susz, to najbardziej pobudzające wg mnie będą wszystkie Paragwajki, np. Pajarito, Selecta, Federico, Colon. Z resztą.. musisz sam przetestować, która yerba będzie dla Ciebie odpowiednia Smile

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile
http://www.poomoc.pl/

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzysztofik46: 28-06-2016 16:19.

28-06-2016 16:18 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
Yerbamator :) Yerbamator :) jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 20-09-2016

Pierwsze zakupy :) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc przepraszam za ewentualne błędy Smile

Z yerbą mam do czynienia od niedawna Smile brat kilka razy mnie częstował różnymi gatunkami i wciągnęła mnie yerba na całego Big Grin
podarował mi matero i bombillę więc stwierdziłem że czas na pierwsze zakupy Smile

Bardzo mi smakowała yerba z miętą ale lubię też mocne smaki więc kierując się własnym póki co małym doświadczeniem i opiniami innych zrobiłem takie zakupy:
- 0,5kg "Pajarito Hierbas Naturales"
- 0,5kg "Colon Tradicional"
- 0,5kg "Taragui +Energia"
- próbka 50g "Rosamonte Elaborada"

Co sądzicie? Smile
I co polecacie jeszcze do spróbowania? Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
20-09-2016 01:14 Yerbamator :) jest offlineWyślij email do: Yerbamator :)Szukaj postów użytkownika: Yerbamator :)Dodaj Yerbamator :) do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
20-09-2016 01:14
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

Zamiast taragui + energia, polecilbym np piporé, albo może canarias, bo nie widziałem nic urugwsjskiego w Twoim zestawieWink
20-09-2016 07:38 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
Yerbamator :) Yerbamator :) jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 20-09-2016

Wymienione powyżej yerby już mam ale przy kolejnych zakupach postaram się skorzystać z porady Smile
Dzięki ogromne Smile
Zostało mi jeszcze na jedną porcję yerby "Selecta Moringa" od brata więc nową otworzę jutro pewnie albo dziś Smile
"Colon Tradicional" z półki mnie kusi Big Grin

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yerbamator :): 20-09-2016 09:44.

20-09-2016 09:41 Yerbamator :) jest offlineWyślij email do: Yerbamator :)Szukaj postów użytkownika: Yerbamator :)Dodaj Yerbamator :) do Listy kontaktów
miro.pl
Newbie

Data Rejestracji: 21-09-2016

Zestaw początkującego Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam .

Jestem nowym na forum i ogólnie w yerba world Smile
Co sądzicie o taki zestawie na początek ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Gourd-Cup-Bomb...xYAAOSwbYZXW2Zu
21-09-2016 12:01 miro.pl jest offlineWyślij email do: miro.plSzukaj postów użytkownika: miro.plDodaj miro.pl do Listy kontaktów
juliuszjan50 juliuszjan50 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 31-10-2016

Również zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z yerbą, zbliża się mikołaj więc chyba sobie zestaw do yerby sprezentuje Wink
01-11-2016 16:19 juliuszjan50 jest offlineSzukaj postów użytkownika: juliuszjan50Dodaj juliuszjan50 do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Moze zanim Mikołaj i zestaw to zakup yerbke I sprawdz czy Ci zasmakuje. Mozesz zaparzyc w filtrze papierowym (nie bedziesz potrzebowal bombilli).

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez RaR: 01-11-2016 17:49.

01-11-2016 17:47 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
Halszka
niezarejestrowany

Chyba najlepiej po prostu standarodwy zestaw, z tych dostępnych chociażby na Allegro. To znaczy tykwa ceramiczna, bombilla i ze 4 różne yerby po 50 g. To jest wydatek rzędu 30-40 złotych.
26-01-2017 16:09
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Niestety,nie.
26-01-2017 22:52 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Majeranek Majeranek jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 25-03-2016

Jak to nie? Przecież w tych paczuszkach jest yerba najlepszego sortu! Pamiętam jak kupiłem pierwszy raz taki zestaw: Wiaderko(350 ml) bombilla (za dyche) termometr (to akurat ok) i 4 paczuszki po 50g a w nich selecta limon, selecta energy, colon 90-60-90, i zwykły colon, a jako że o yerbie nie wiedziałem nic to wsypałem do wiaderka 50g zwykłego colona i zalałem do pełna gorącą wodą! Ideolo na początek, polecam 10/10
27-01-2017 00:37 Majeranek jest offlineSzukaj postów użytkownika: MajeranekDodaj Majeranek do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Jakość próbek i pierwsze przygotowania to jedno a wielkość i trwałość naczynek i materiał z jakich wykonana jest bombilla to drugie. Wątpię aby ktoś regularnie pijący zostawał na dłużej przy takim sprzęcie,a więc podwójny wydatek. Gadzeciarstwo to tez osobny rozdział Wink
27-01-2017 09:38 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Uroti
Newbie

Data Rejestracji: 17-02-2017

na podstawie tych zdjęć te pt Indiańskie oblicze to będą trudne w myciu
17-02-2017 14:41 Uroti jest offlineWyślij email do: UrotiStrona domowa UrotiSzukaj postów użytkownika: UrotiDodaj Uroti do Listy kontaktów
Strony (68): « pierwszy ... « poprzednie 68 Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Zakupy nowicjusza

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: