Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate TUCANGUÁ i OROYÉ - YM Organiczna » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate TUCANGUÁ i OROYÉ - YM Organiczna
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Na pewno była kolorowa? I nie pamiętasz czy wybitnie pobudzała? Jakoś 2-3lata temu był tucan w wersji organicznej w opakowaniu szarym, papierowym. Kofeina na poziomie średnim 0,3pare.
26-02-2017 17:06 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Registration Date: 28-01-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Możliwe, że trzepała. I że to było dokładnie to opakowanie, no zostało mi w pamięci, że je miałem i tyle.

26-02-2017 17:21 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Połączyłem wątki, ponieważ jeden na temat tej yerby juz był na forum. Proszę Cię Johnny, abyś następnym razem przeszukał forum i nie zakładał kolejny raz takiego samego watku, coby nie zaśmiecać : )

26-02-2017 19:52 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate TUCANGUÁ i OROYÉ - YM Organiczna

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: