Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba blog. Testowanie nowych miksów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba blog. Testowanie nowych miksów
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Data Rejestracji: 28-01-2017

Yerba blog. Testowanie nowych miksów Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba z ananasem
Rozpocząłem testowanie Smile
Wyszło bardzo słodkie. Ale smak siana z Taragui przeplata się z ananasem i ananas z sianem. Smak dość wymagający, ale nie czuć yerbowej gorzkości i cierpkości jak to mamy do czynienia z oryginalną postacią mate.

04-03-2017 19:05 Johnny jest offlineWyślij email do: JohnnySzukaj postów użytkownika: JohnnyDodaj Johnny do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
04-03-2017 19:05
aru1980
Double Ace

/images/avatars/avatar-3904.png

Data Rejestracji: 10-01-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta Taragui czerwona ogólnie średnio mi sie kojarzy:smakowo,pobudzająco i w ogóle.Kupiłem kiedyś kilogram i przez cały ten czas siorbania nie przekonała mnie niczym do siebie.Z tego co czytam na forum innym też jako tako nie podchodzi lub podchodzi średnio.Może i jest za bardzo sianowata-nie pamiętam Big Grin
Wypić można łba nie urywa jak to mawiają co niektórzy Pleased
Pisze to,bo o wiele bardziej przekonywująco wyglądałby twój filmik gdybyś zalewał różne rodzaje yerb tym samym sokiem-to pierwsze co mi przyszło na myśl.Podejrzewam że wtedy byłaby inna gadka.
05-03-2017 18:11 aru1980 jest offlineWyślij email do: aru1980Szukaj postów użytkownika: aru1980Dodaj aru1980 do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, pięknie, ale niestety sama forma w ogóle nie zachęca do oglądania. Jeżeli już chcesz nagrywać, to rób to, ale przede wszystkim zainwestuj w lepszy sprzęt, albo chociaż w jakiś sposób ustabilizuj obraz, bo nie da się tego oglądać. Ja bardzo się starałem, ale nie dałem rady wytrwać do końca, człowiek się męczy przy oglądaniu tego, a Ty z tym telefonem w jednej ręce chyba jeszcze bardziej Big Grin

A co do samego miksu - sam próbowałem kilkakrotnie zalewać yerbę sokiem, ale nigdy mnie to nie przekonało. Przy takich gęstych nektarach, to już w ogóle nie czuć nic, poza samymi nektarami, które z reguły są zbyt słodkie.
Jeśli idzie o połączenie z sokiem, to polecam mniej więcej pół na pół - zimna woda i sok jabłkowy, do tego lód oczywiście i na przykład liście świeżej mięty. Pychota na lato Big Grin
Ale tak czy siak, nic nie przebije zwykłej wody, bez udziwnień.

05-03-2017 19:38 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
Majeranek Majeranek jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 25-03-2016

Słuchanie jest męczące, oglądanie też, jakbyś się zastanawiał czyja ta łapka w dół to...
Ale jest potencjał, popraw jakość obrazu, napisz sobie scenariusz przed rozpoczęciem nagrywania, myślę że lepszym pomysłem było by pokazywanie dobrych miksów niż testowanie
05-03-2017 20:18 Majeranek jest offlineSzukaj postów użytkownika: MajeranekDodaj Majeranek do Listy kontaktów
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Data Rejestracji: 28-01-2017

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Johnny

Dzięki Wam, widzę - jest dobrze ! Pierwszy odcinek chciałem wypuścić tak o i jak miał być tak jest: testowy. Tzw. badanie rynku Smile . Czeka mnie przede wszystkim napisanie scenariusza i jeszcze parę innych rzeczy, ale jest ok.

10-03-2017 16:05 Johnny jest offlineWyślij email do: JohnnySzukaj postów użytkownika: JohnnyDodaj Johnny do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba blog. Testowanie nowych miksów

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: