Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Poznań - pijalnia, nie sklep
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nor
Newbie

Data Rejestracji: 14-07-2016

Question Poznań - pijalnia, nie sklep Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Znacie jakieś miejsce w Poznaniu w którym można się napić yerby które nadal funkcjonuje? W necie znalazłem tylko Cafe Misja ale dopiero się wybieram. Ktoś zna jeszcze jakąś inną kawiarnię, lub był tamtej i może ocenić?
14-07-2016 15:36 nor jest offlineWyślij email do: norSzukaj postów użytkownika: norDodaj nor do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Question Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-07-2016 15:36
adrianna825
Newbie

Data Rejestracji: 22-08-2016

RE: Poznań - pijalnia, nie sklep Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłam, tam jest i sklep i pijalnia, tak wynika ze strony Wink

Miejsce Spotkania - pijalnia Yerba Mate, Adres: 23 Lutego 16, Poznań

22-08-2016 14:43 adrianna825 jest offlineWyślij email do: adrianna825Strona domowa adrianna825Szukaj postów użytkownika: adrianna825Dodaj adrianna825 do Listy kontaktów
Skarga Skarga jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-25204.jpg

Data Rejestracji: 02-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

parę dni temu otworzyłem foodtrucka, można w nim kupić kubeczek tradycyjnie parzonej Rosamonte słodzonej miodem i rozcieńczonej źródlaną wodą. cena 5 zł za 200 ml. foodtruck znajduje się głównie pod Teatrem Polskim czyli tym przy Okrąglaku

18-03-2017 14:43 Skarga jest offlineWyślij email do: SkargaSzukaj postów użytkownika: SkargaDodaj Skarga do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: